Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Panorama uimitoare | Cele mai frumoase locuri de casa din judet
7
4

Când ai o panoramă de peste 30 km, se poate spune că locul cu cea mai frumoasă priveliște de pe lângă Satu Mare, este aici. Și nu doar unul, ci 12 de locuri situate pe strada Iepurilor din Viile Satu Mare, la 13 minute de municipiul Satu Mare. Este probabil singura zonă care îți oferă îmbinarea perfectă ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Teren Intravilan cu Fundatie si Proiect Aprobat | Oportunitate Ideala | 1215 MP
10
8

Imaginază-ți cum ar fi să trăiești într-o casă situată într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, la doar 7 km de centrul orașului Satu Mare. Pe strada Ratu Mare, un teren intravilan generos de 1.215 mp te așteaptă să-ți îndeplinești visul de a construi o locuință ideală, fie că este o casă de familie ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Confort si spatiu | Casa 5 camere, constructie solida | Teren 544 mp
18

Descoperă confortul unei locuințe moderne, construită cu grijă pentru detalii și funcționalitate, situată într-o zonă liniștită din localitatea Vetiș, pe strada Garofițelor. Această casă pe un singur nivel, edificată în anul 2022, îmbină armonios calitatea construcției cu un design practic, ideal pentru ...

909 EUR/m2 | 164 m2

careiului, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa zona Titulescu cu spatiu comercial 200000 Euro
15
9

Casa zona Titulescu cu spatiu comercial 200000 Euro

Casa solida cu  demisol inalt si parter, fundatie din beton, casa din caramida, front la 2 strazi, acces auto, pretabila pentru diverse servicii, sediu de firma, casa de oaspeti, cabinete, etc, Acces din curte la demisol si la parter si acces separat din strada la demisol- spatiu comercial. Poate ...

826 EUR/m2 | 242 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa moderna zona Functionarilor cu curte si garaj
20
2

Casa moderna zona Functionarilor cu curte si garaj

Casa solida situata in zona Functionarilor, finisata modern, mobilata, utilata, cu garaj, acces auto, curte amenajata, pavata, sauna, 3 dormitoare, 2 livinguri, 3 bai, bucatarie cu loc de servit masa, sistem de supraveghere de la distanta, finisaje de inalta calitate ( granit, etc), toate utilitatile, ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa Pensiune in Viile Satu Mare teren 1,63 ha, 11 camere, 10 bai
16
3

Casa parter si mansarda construita in 2017, suprafata totala 693 mp, suprafata teren 16351 mp, cu autorizatie obtinuta si valabila pentru schimbare de destinatie in centru pentru varstnici, pretabila si pentru pensiune, tabara, casa de oaspeti. Are in total 11 camere, 10 bai, sala pentru hobby, living ...

632 EUR/m2 | 522 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Casa moderna zona Dara ( ID 22698)
20
6

Casa moderna zona Dara ( ID 22698)

Casa in zona Dara cu finisaje moderne de inalta calitate, panouri fotovoltaice, panouri solare, incalzire si in pardoseala, semineu, terasa, dormitoare cu bai si dressinguri, izolata, suprafata totala 300 mp, teren 500 mp, curte amenajata cu sistem de irigatie, poarta cu telecomanda. 0745760477Precizati ...

1500 EUR/m2 | 300 m2

Satu Mare, Satu Mare

Asociatie apartament 4 camere Titulescu 130000 Euro
10
4

Asociatie apartament 4 camere Titulescu 130000 Euro

Apartament in asociatie situat in zona Titulescu, la parter, compus din 4 camere, 2 bai, dressing, bucatarie, beci, curte si gradina proprie, foisor -terasa si bucatarie de vara, suprafata totala 148 mp, Suprafata totala teren 465 mp, din care gradina 378 mp. Pret 130000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere Titulescu 120000 Euro
13

Apartament 4 camere Titulescu 120000 Euro

Apartament situat intr-o asociatie in zona Titulescu, la etajul 2- mansarda, compus din 4 camere decomandate, bucatarie, 2 bai; dotat cu microcentrala, aer conditionat, imediat ocupabil, Pret 120000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament zona centrala
10
4

Apartament zona centrala

Apartament caramida situat in zona centrala, izolat exterior, compus din dormitor, baie cu fereastra, bucatarie mare, debara, balcon lung, hol, suprafata utila 31 mp, microcentrala, termopane, etajul 4. Pret 48000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa parter zona Titulescu
5
3

Casa parter zona Titulescu

Casa tip parter situata in zona Titulescu cu teren 435 mp, garaj si acces auto. Necesita renovare. Pret 135000 Euro. Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa in Viile Satu Mare 55000
13
21

Casa in Viile Satu Mare 55000

Casa situata in Viile Satu Mare cu teren 8052 mp ( 80 ari) cu  2 fronturi, un front de 27,5 m la sosea, si un front la o strada paralela din capatul gradinii, suprafata casei 85 mp, sura cu suprafata de 109 mp, anexe, curent, apa pe proprietate,, canalizare la strada, gaz in fata portii. Terenul ...

688 EUR/m2 | 80 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Casa in Cionchesti cu teren 22 ari 125000 Euro
13
5

Casa in Cionchesti cu teren 22 ari 125000 Euro

Casa in CionchestiPrecizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 22777

625 EUR/m2 | 200 m2

Cionchesti, Satu Mare

Casa cu etaj zona Functionarilor 165000 Euro
13
5

Casa cu etaj zona Functionarilor 165000 Euro

Casa in zona Functionarilor.Buna pentru 2 sau 3 familii. Pe fiecare nivel are cate un apartament fiecare cu bucatarie si baie proprie.2 microcentrale, garaj, intrare cu masina in curte, teren 299 mp. Suprafata utila 250 mp, Pret 155.000 Euro, Tel 0744562396, 0745760477

660 EUR/m2 | 250 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 10 arii cu casa pe cadre metalice zona Panait Cerna
17
12

Casa de locuit tip Parter compusa din living, dormitor, baie, suprafata construita 39 mp plus terasa acoperita 22 mp, plus anexa 22 mp, teren 1000 mp cu sistem de irigare, apa forata, fosa septica, curent de la reteaua orasului. Casa este pe cadre metalice profile laminate cu acoperis tip sarpanta cu ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere centru 63000 decomandat
13
3

Apartament 2 camere centru 63000 decomandat

Apartament caramida compus din 2 camere decomandate, hol, bucatarie, camara de alimente, baie cu fereastra, situat in zona centrala la etajul 3, cu garaj. Suprafata construita 70 mp, suprafata utila cca 55 mp, Pret 63000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 1 hectar la sosea nationala Dorolt ( ID 22872)
7
1

Teren intravilan 1 hectar ( 10.000 mp) cu front de 76 m la soseaua nationala ( drum european) in Dorolt, cu posibilitate de cumparare si a unui teren extravilan alaturat. Situat in apropriere de hotel Coral cu front la soseaua nationala- drum european Satu Mare spre Petea si acces si de pe un drum lateral. ...

Dorolt, Satu Mare

Casa parter finisata zona Bercu Rosu- semicentral
13
6

Casa parter finisata zona Bercu Rosu- semicentral

Casa tip parter in zona Bercu Rosu construita in anul 2019 compusa din 3 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie, hol, mobilata, utilata, incalzire in pardoseala, izolata exterior si la pod, terasa acoperita, suprafata utila 110 mp, suprafata teren 500 mp, acces auto, Pret 175000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa in zona semicentrala cu teren 565 mp
15
4

Casa in zona semicentrala cu teren 565 mp

Casa de tip parter - parter si mansarda cu teren 565 mp, suprafata construita la sol 142 mp, cu 2 intrari separate din curte, pretabila si pentru 2 familii, 3 camere, 2 bai, 2 bucatarii, cu mansarda partial finisata( 3 camere, 2 bai), suprafata construita desfasurata 249 mp, plus o anexa de 17 mp cpmpusa ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 21 ari  semicentral
10
5

Casa cu teren 21 ari semicentral

Casa pentru 2 familii zona semicentral, cu teren 21 ari intravilan, front 20 m la sosea. Pretabil pentru afaceri, birou, constructii locuinte etc, Pret 265000 Euro negociabil; 0744562396, 0745760477

1205 EUR/m2 | 220 m2

Satu Mare, Satu Mare

Etajul unei case in Paulesti cu curte separata
13

Etajul unei case in Paulesti cu curte separata

Se vinde etajul unei case in Paulesti cu intrare separata si curte separata , in tptal teren 2 ari, 4 camere, 1 baie, bucatarie, hol, suprafata 135 mp, Pret 135000 Euro, Tel 0745760477, 0744562396

Paulesti, Satu Mare

Parte de casa etaj 1 cu curte separata semicentral 99500
17

Parte de casa etaj 1 cu curte separata semicentral 99500

Se vinde etajul 1 al unei case de tip parter si etaj, avand intrare separata pe poarta in curtea proprie. Imobil situat semicentral compus din 3 camere, baie, bucatarie, hol, sufragerie, in suprafata de 103 mp , garaj, beci si o anexa compusa din camera, baie, bucatarie. Pret 99500 Euro, Tel 0745760 ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa in zona Titulescu 200000 Euro
20
3

Casa in zona Titulescu 200000 Euro

Casa parter si mansarda situata in zona Titulescu, aproape de centru , compusa din 4 dormitoare, 2 bai, 2 livinguri, bucatarie, beci, mansarda inalta, izolata exterior, toate utilitatile, pretabila si pentru 2 familii avand 2 intrari separate din curte, suprafata totala 225 mp, suprafata teren 350 mp, ...

Satu Mare, Satu Mare

Categorii

Județe

Satu-mare
Salvează căutarea