Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Teren intravilan de vanzare   3000 mp, Botiz, str. Sirul Mare, la doar 7 km de centrul Satu Mare
10
3

Teren intravilan de vanzare 3000 mp, Botiz, str. Sirul Mare, la doar 7 km de centrul Satu Mare

Vă oferim spre vânzare un teren intravilan în suprafață de 3000 mp, situat în localitatea Botiz, pe strada Șirul Mare, la aproximativ 7 km de centrul municipiului Satu Mare și la doar 4 km de centura orașului. Proprietatea beneficiază de un front stradal generos de 25 metri liniari și o adâncime de ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă cu grădină
3
7

Vând casă cu grădină

Vând casă situată în Satu Mare , strada Olteniei nr 12 , posibil pentru două familii , cu grădină sau opțional loc de casă cu acces auto și dinspre grădină , 4 camere , 2 băi , bucătărie de vară+beci , cămară atelier , terasă 24 mp , 2-3 locuri auto , suprafață totală 486 mp . Detalii , la telefon .

773 EUR/m2 | 110 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 743 mp la intrarea in Odoreu
8
3

Teren intravilan 743 mp la intrarea in Odoreu

Vă propun spre vânzare un teren intravilan în suprafață de 743 mp, situat în localitatea Odoreu, la doar 5 minute de municipiul Satu Mare. Amplasat la intrarea în localitate, accesul la teren se face direct de pe strada Nufărului, în cadrul unei lotizări noi, recent finalizate. Strada pe care se află ...

743 m2

Satu Mare, Satu Mare

teren satu mare
3
1

teren satu mare

Teren de vânzare cu un front stradal de 15 metri frontul este afaltat, terenul se afla pe str.Floare de colț Satu Mare cu o suprafață de 6500 metri pătrați . prețul este 625 aria uşor negociabil .

6,500 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, 71 mp, zona Centrala
7

Apartament de vanzare, 71 mp, zona Centrala

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona centrală, ideal pentru cei care își doresc acces rapid la toate punctele de interes ale orașului. Imobilul este decomandat, oferind un plus de confort și intimitate, și este compartimentat eficient: 3 camere, bucătărie, baie și ...

965 EUR/m2 | 71 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan
2

Teren intravilan

Teren intravilan,intabulat,cadastrat, intre case,18,6 ari (1860m2), front 22m,pe strada asfaltata nou ,cu toate utilitatile (curent,apa potabila retea,canalizare,gaz). Pret 28.500 euro. Terenul se afla in loc.Mediesu Aurit,str.Horea,jud.Satu Mare.Localitate dezvoltata la nivel de orasel. Tel:zero sapte ...

Mediesu Aurit, Satu Mare

Vanzare casa in Oar, comuna Vetis
1

Vanzare casa in Oar, comuna Vetis

De vanzare casa din vaiuga in satul Oar, comuna Vetis , la 13 km. de orasul Satu Mare. Curentul este introdusa, toate utilitatile in fata casei, actele sunt in regula. Teren 15 ari.

1083 EUR/m2 | 60 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare
10
4

Casa de vanzare

Vand casa P+M cu teren 9 ari pretabil pentru afaceri suprafata utila construita 300 mp. La parter sala de evenimente la mansarda 7 camere . Mai multe detalii tel. .Casa este situata im Satu Mare

857 EUR/m2 | 350 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare
5
1

Casa de vanzare

Vand casa cu 3 camere,living,bucatarie,baie si terasa teren 7 ari in micro 17 pe str. Grigore Alexandrescu .tel.

1667 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

De Vanzare

De Vanzare

Vând teren intravilan în localitatea Corod, județul Satu Mare, 17,7 ari, 3000 eur ar. Acces atât de pe strada principală cât și de pe strada laterală.

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu 5 camere de vanzare , 14 MAI , 128.000 euro neg.
18
5

Casa cu 5 camere de vanzare , 14 MAI , 128.000 euro neg.

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 5 camere , intr o zona linistita , in 14 MAI . Casa este compusa din 2 cladiri si are 150 mp utili , 6 ARI de teren si garaj in curte . Cladirea din fata are P+E si este structurata astfel : la parter are bucatarie , dormitor , baie , hol si casa ...

853 EUR/m2 | 150 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa Carei str. Livezilor
10
2

Casa Carei str. Livezilor

Casa Carei Strada Livezilor Compusa din doua camere, baie, hol cu bucatarie, suprafata utila 58 m2. Suprafata teren 546 m2; Geamuri si usi termopan noi; Instalatie gaz noua; Incalzire centrala pe gaz, cu centrala si calorifere noi; Baie amenajata ( dus incorporat ferro, wc suspendat, chiuveta cu masca) Instalatie ...

1441 EUR/m2 | 58 m2

Nord-Est, Carei, Satu Mare

Casa in zona semicentrala 250000 Euro
10
1

Casa in zona semicentrala 250000 Euro

Casa parter si etaj situata in zona semicentrala, cu 2 bai, 5 dormitoare, garaj, terasa cu foisor. Pretabila si pentru 2 familii, cu acces separat, Pret 250000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa -Vila zona Titulescu ( ID 22744 )
9
3

Casa -Vila zona Titulescu ( ID 22744 )

Casa demisol, parter, etaj, garaj, curent trifazat, teren 586 mp, suprafata utila totala 520 mp, cu finisaje de inalta calitate, 4 dormitoare, living, bucatarie, dependinte, crama, etc, sistem de irigare automatizat, sistem de supraveghere si alarma, poarta actionata cu telecomanda, garaj cu acces direct ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament  de  vanzare
6
3

Apartament de vanzare

Proprietar ofer spre vanzare apartament doua camere parter str Astronautilor (Micro16) Localizare excelenta zona linistita aproape de parc, scoala, gradinita, magazine Apartamentul este compus din doua camere, bucatarie, hol, baie, debara dispune si de un beci generos. Se vinde mobilat utilat Pretul ...

1275 EUR/m2 | 51 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 162 mp, zona Titulescu
11

Apartament 3 camere, 162 mp, zona Titulescu

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu adevărat special, situat într-o zonă apreciată a orașului, în zona Titulescu, la etajul 1 al unui imobil cu doar 2 etaje. Proprietatea impresionează prin suprafața generoasă, compartimentarea practică și înălțimea interioară de aproximativ 4 metri, care ...

1481 EUR/m2 | 162 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa complet mobilata si utilata cu 5 dormitoare | Localitatea Odoreu | Teren 859 mp
20

Caserom îți propune spre vânzare o vilă complet mobilata și utilată cu 5 dormitoare amplasată în inima liniștită a localității Odoreu, pe Strada Unirii, Nr. 22 la doar 12 minute de agitația centrului municipiului Satu Mare, care pare desprinsă dintr-un vis. Construită în 2015 cu grijă și atenție la detalii ...

850 EUR/m2 | 267 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vânzare   Satu Mare, Bulevardul Sănătății
10
4

Apartament de vânzare Satu Mare, Bulevardul Sănătății

Apartament de vânzare Satu Mare, Bulevardul Sănătății Etaj: 4 4 Suprafață utilă: 96 mp Compartimentare: semidecomandat Pret: 72.000 Euro( negociabil) Compartimentare: Living spațios 2 dormitoare luminoase Bucătărie încăpătoare 2 holuri 1 baie 1 dressing 2 balcoane 2 spații ...

750 EUR/m2 | 96 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Vânt pământ 5 hectare într-o parcela localitatea Supuru de Jos 3

Vânt pământ 5 hectare într-o parcela localitatea Supuru de Jos

Vând pământ 5 hectare intr-o parcela localitatea Supuru de Jos preț 37500 euro

50,000 m2

Supuru de Jos, Satu Mare

Vând apartament cu 3 camere
4
1

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament in Micro 14,Alea Tisa cu 3 camere et 4 izolat interior exterior cu acoperis, centrala termica ,geam termopan parchet,gresie,preț 39800e negociabil

971 EUR/m2 | 41 m2

Micro+14, Satu Mare, Satu Mare

Vand casa
5
1

Vand casa

Vand casa de locuit in localitatea Tiream.Este compus din casa curte fata curte spate, sura si gradina de 15ari. Casa de locuit are o suprafata de 245mp. Este compus din 5 camere, hol, bucatarie de vara, podul este in stare, are beci. Are fantana cu hidrofor, apa fiind trasa in bucatarie. Canalizarea ...

181 EUR/m2 | 248 m2

Tiream, Satu Mare

Salvează căutarea