Promovat
Confort si spatiu | Casa 5 camere, constructie solida | Teren 544 mp
18

Descoperă confortul unei locuințe moderne, construită cu grijă pentru detalii și funcționalitate, situată într-o zonă liniștită din localitatea Vetiș, pe strada Garofițelor. Această casă pe un singur nivel, edificată în anul 2022, îmbină armonios calitatea construcției cu un design practic, ideal pentru ...

909 EUR/m2 | 164 m2

careiului, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Panorama uimitoare | Cele mai frumoase locuri de casa din judet
7
4

Când ai o panoramă de peste 30 km, se poate spune că locul cu cea mai frumoasă priveliște de pe lângă Satu Mare, este aici. Și nu doar unul, ci 12 de locuri situate pe strada Iepurilor din Viile Satu Mare, la 13 minute de municipiul Satu Mare. Este probabil singura zonă care îți oferă îmbinarea perfectă ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Vand casa 7 camere cu teren
4

Vand casa 7 camere cu teren

Casa 7 camere(peste 220 mp.suprafata construita),anexe,teren-3500 mp situat ultracentral in Comuna Batarci-str.Principala.Apa si canalizare.Se preteaza ptr.locuinta dar si activitati economice.

500 EUR/m2 | 220 m2

Batarci, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere Brândușa
7

Apartament 3 camere Brândușa

Bloc colț, BCA, etaj 4, cu acoperiș, 3 camere și bucătărie mare cu cămară generoasă, 2 băi, 2 balcoane închise, centrală pe gaz, instalație cupru, boxă beci, uscat, fără igrasie, finisaje clasice

786 EUR/m2 | 73 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vânzare cu 4 camere în zona 14 Mai
8
7

Casă de vânzare cu 4 camere în zona 14 Mai

Persoană fizică, vând casă cu 4 camere, cu suprafață utilă de 110 mp, situată într-o zonă liniștită. În apropiere se găsesc stații de autobuz și mai multe magazine alimentare. Proprietatea oferă spațiu generos, o pivniță cu două compartimente și o curte mică. Ideală pentru o familie sau chiar și pentru ...

864 EUR/m2 | 110 m2

14 Mai, Satu Mare, Satu Mare

Vând teren.

Vând teren.

Vând teren, ideal pentru loc de casă.

1,543 m2

Cig, Satu Mare

Vand apartament 2 camere
6

Vand apartament 2 camere

Apartamentul este compus din 2 camere situat in cartierul Micro 17 prima etapă, la etajul 4 din 4. Apartamentul are o suprafață utilă de 62 mp și este compartimentat eficient, ideal pentru un cuplu, o persoană singură sau investiție în scop rezidențial sau închiriere. Apartamentul este dotat și mobilat ...

1290 EUR/m2 | 62 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Vand casa in Satu Mare 100 m patrati
7
4

Vand casa in Satu Mare 100 m patrati

Vând casă în Satmarel cu trei camere locuibilă tel Teren 16 arii Încălzire pe peleți Preț 58000 Euro

580 EUR/m2 | 100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând teren intravilan de 25 ari (2 locuri de casa) în Micula Nouă
4

Exista posibilitatea de racordare la eletricitate, apa canal. Acces din ambele capete, in fata este drum asfaltat iar in spate drum pietruit. Pe teren sunt 120 de pomi fructiferi. O fantana forata.

2,500 m2

Micula Noua, Satu Mare

Vând apartament
5
3

Vând apartament

Apartament 2 camere strada Rodnei etaj 3 50mp util. Preț 58000euro Neg. Compartimentare: hol, baie, bucătărie, 2 camere, balcon închis, beci. Alte îmbunătățiri: Centrală Termopane Parchet, Gresie, Faianță Ușa metalică Aer condiționat Scară cu interfon Bloc din cărămidă Bloc izolat termic. Tel ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren 1 ha Odoreu 3

Teren 1 ha Odoreu

Vând teren extravilan 1ha, la ieșirea din Satu Mare spre Odoreu, strada Giulia. Preț : 4000 euro ar, negociabil. Telefon :

1 m2

Odoreu, Satu Mare

Persoana fizica vinde apartament 4 camere
9

Persoana fizica vinde apartament 4 camere

Persoana fizica vinde apartament cu patru camere decomandat, situat in Satu-Mare, etaj 1 din 4, alcatuit din: 2 oluri , bucatarie, doua bai, patru camere, doua balcoane. Apartamentul are centrala proprie, finisaje clasice, parchet din lemn, geamuri termopan, usa intrare din lemn.

1250 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan zona Dara
8
7

Teren intravilan zona Dara

Teren locuri de case cu PUZ pt construcție in curs de acreditare de la Primărie, utilitățile la 50 m de teren, zona rezidențiala, loc. Satu Mare, Str. Dara. 6800 euro ar.

Satu Mare, Satu Mare

PENSIUNE DE VANZARE – VRAJA CRASNEI ÎN ZONA CAREI
14

PENSIUNE DE VANZARE – VRAJA CRASNEI ÎN ZONA CAREI

Agenția ProprietateaTA vă pune la dispoziție o proprietate cu potențial turistic, comercial și evenimențial, cu o suprafață total construită de aproximativ 1000 mp, amplasată pe un teren impresionant de 87 ari (8.700 mp). Această pensiune este o locație binecunoscută în zona Carei, cu vizibilitate excelentă ...

350 EUR/m2 | 800 m2

Moftinu Mic, Satu Mare

Vand apartament 2 camere confort 1
10
3

Vand apartament 2 camere confort 1

Vand apartament cu 2 camere, bloc din caramida, cu termoizolatie, confort unu, etaj 4, cu acoperis, semidecomandat, geamuri termopan, centrala termica, baie cu gresie si faianta, parchet din lemn, usa de intrare metalica, boxa uscata in subsol, complet mobilat, situat pe strada Rodnei in spate la magazinul ...