Promovat
Reducere Pret! Vila de vanzare /Mobilata Utilata/Cartier Rezidential
17

Agentia Imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare o casă moderna situata in Satu Mare in cartierul rezidential Marcus, Casa are o suprafață utilă de 126 mp+terasa si un teren in suprafata totala de 507MP Compartimentare: Etaj – două dormitoare, fiecare cu baie proprie și dressing, plus un balcon ...

1307 EUR/m2 | 145 m2

sud-vest, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

BRASADAS vinde casa tip parter in cartier Marcus.
8

BRASADAS vinde casa tip parter in cartier Marcus.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde casa tip PARTER cu 3 camere, 153mp 2 bai, sufragerie, bucatarie, cu 5 ari teren aferent in cartierul Marcus. Terasa inchisa 27mp cu fereastra si usa panoramic, fereastra acoperis , soba din teracota pe terasa, travertin piatra podea terasa Loc pt grill acoperit, garaj ...

1050 EUR/m2 | 180 m2

nord, Satu Mare, Satu Mare

Vand teren livada
10

Vand teren livada

Vand teren livada de alune infintat in anul 2015 Suprafata teren 2.7 hectare. Plantatie este intrata pe rod Terenul se afla intre Orasu Nou si Orasu Nou vii, langa drumul judetean Acces direct de la drum judetean Nu au fost accesate fonduri europene pe terenul respectiv. Terenul se poate depune ...

27,000 m2

Orasu Nou, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

vând apartament 3 camere, micro17, cu destinație de spațiu comercial( direct de la proprietar)
5
7

Vînd apartament cu 3 camere la parter(spațiu comercial) , se poate folosi și pentru activități medicale sau comerciale, Zona micro 17 , preț 92000 de euro. Este compus din 3 camere, bucătărie, 2 băi, 2 holuri, intrare separată. Este renovat schimbat țevile de apă, canalizare, rețeaua de curent, uși interioare. Încălzire ...

1508 EUR/m2 | 61 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Vând teren zona Alecu Russo 12

Vând teren zona Alecu Russo

Vând teren zona alecu russo de 480m2,(situat pe strada socului).-preț 50000euro Front 15mx32m.lungime Preț 10000 euro ari. teren de 600m2 front 20m , lungime 30m.-preț 62000euro

480 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vânzare Valea Vinului - Satu Mare
2
9

Casa de vânzare Valea Vinului - Satu Mare

Pentru cei care vor să schimbe viața de oraș, de vânzare casă cu anexe și teren suprafață 50 de arii. Branșamente curent, apă, canal, tâmplărie termopan, acoperiș nou, instalație electrică nouă, instalație apă și încălzire nouă, necesită finisaj interior. Alte detalii doar la telefon .

500 EUR/m2 | 90 m2

Valea Vinului, Satu Mare

Casa cu spatii comerciale si locuinta zona centrala
9

Casa cu spatii comerciale si locuinta zona centrala

Imobil compus din 2 spatii comerciale cu acces din strada ( unul de 87 mp, si unul de 42 mp utili), si locuinta, garaj, pivnita si anexe, in suprafata totala de 375 mp, teren in suprafata de 650 mp, situat in zona centrala, in apropiere de Centrul civic si Piata de Alimente.Pret 520000 Euro, Tel 074 ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa -Vila zona Titulescu ( ID 22744 )
9
3

Casa -Vila zona Titulescu ( ID 22744 )

Casa demisol, parter, etaj, garaj, curent trifazat, teren 586 mp, suprafata utila totala 520 mp, cu finisaje de inalta calitate, 4 dormitoare, living, bucatarie, dependinte, crama, etc, sistem de irigare automatizat, sistem de supraveghere si alarma, poarta actionata cu telecomanda, garaj cu acces direct ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa noua parter si mansarda cu 5 arii in Paulesti ( ID 22971)
12

Casa noua parter si mansarda cu teren 500 mp, living, bucatarie, 3 bai, 3 dressinguri, incalzire in pardoseala, toate utilitatile, terasa- foisor, gradina, locuri de parcare, Pret 199000 Euro, sau schimba ciu 1 sau 2 apartamente si diferenta in baniTel 0744562396, 0745760477

Paulesti, Satu Mare

Casa si teren in Lazuri ( ID 21626)
15

Casa si teren in Lazuri ( ID 21626)

2 imobile, anexe si gradina 2110 mp de vanzare sau la schimb cu casa in Satu Mare.Casa 1: subsol, parter, etaj ompusa din 4 camere, 2 bai, 2 balcoame, camara, terasa, beci,; Casa 2: parter si mansarda compusa din 2 camere, 2 bai, balcon; Fiecare casa cu propria ei centrala pe lemne. Constructii solide ...

591 EUR/m2 | 330 m2

Lazuri, Satu Mare

Teren intrevilan 80 ari zona semicentrala
5
1

Teren intrevilan 80 ari zona semicentrala

Teren intravilan 8060 mp cu 3 fronturi situat in zona semicentrala, in apropiere de digul Somesului si de cartiere noi de case, Pret 3900 Euro/arie, Tel 0745760477, 0744562396

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu etaj zona 14 Mai 128000 Euro
13
2

Casa cu etaj zona 14 Mai 128000 Euro

Casa cu etaj in zona 14 Mai, izolata, garaj, beci, cu intrare separata la parter si separata la etaj, pe fiecare nivel exista cate un apartament cu 3 camere, baie, bucatarie si dependinte, cu microcentrale separate, suprafata terenului 240 mp, suprafata totala construita desfasurata 260 mp, pretabila ...

640 EUR/m2 | 200 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere strada Prahova ( ID 22852)
7
5

Apartament 2 camere strada Prahova ( ID 22852)

Apartament 2 camere situat pe strada Prahova in apropiere de Piata de Alimente si Spitalul Judetean la etajul 4. Are acoperis , microcentrala, si fereastra la baie.Tel 0745760477

1000 EUR/m2 | 36 m2

Satu Mare, Satu Mare

Parte de casa parter cu acces auto zona Cerbului
13
2

Parte de casa parter cu acces auto zona Cerbului

Se vinde parterul unei case de tip Parter si etaj, cu 3 intrari acces separat din curte, acces auto si loc de parcare, constructie solida din 1999, finisata, izolata, mobilata, utilata, compusa din 3 camere, 2 bai, dressing, hol, bucatarie mare, terasa, toate utilitatile, suprafata cca 140 mp, zona Unio- ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere Careiului 75000 Euro
10
14

Apartament 4 camere Careiului 75000 Euro

Apartament 4 camere mobilat sau semimobilat, 2 bai, balcon, microcentrala, termopane, acoperis, Drum Careiului, parcare, Pret 75000 Euro, Tel 0745760477. ocupabilPrecizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 22776

926 EUR/m2 | 81 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa P+ 2E de vanzare  semicentral Satu Mare
14
2

Casa P+ 2E de vanzare semicentral Satu Mare

Casa P+2 cu spatiu comercial la demisol- pretabila pentru diferite activitati- front la 2 strazi, 2 bai, + spatiu la demisol cu intrare separata din strada si grup social; Casa este pretabila pentru locuinta si pentru 2 familii. Are garaj si acces auto. Acoperis nou, instalatia de incalzire cu microcentrala- ...

652 EUR/m2 | 330 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa solida cu teren 719 mp in Piata Titulescu
20
1

Casa solida cu teren 719 mp in Piata Titulescu

Casa solida de tip vila cu regim de inaltime Demisol- Parter si Mansarda construita intre anii 2001-2003 cu teren 719 mp si acces auto in curte, suprafata construita totala 342 mp, suprafata utila totala 234 mp, din care 58 mp suprafata utila demisol, 88 mp utili la parter si 88 mp utili la mansarda, ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa in zona Titulescu 200000 Euro
20
3

Casa in zona Titulescu 200000 Euro

Casa parter si mansarda situata in zona Titulescu, aproape de centru , compusa din 4 dormitoare, 2 bai, 2 livinguri, bucatarie, beci, mansarda inalta, izolata exterior, toate utilitatile, pretabila si pentru 2 familii avand 2 intrari separate din curte, suprafata totala 225 mp, suprafata teren 350 mp, ...

Satu Mare, Satu Mare

Parte de casa etaj 1 cu curte separata semicentral 99500
17

Parte de casa etaj 1 cu curte separata semicentral 99500

Se vinde etajul 1 al unei case de tip parter si etaj, avand intrare separata pe poarta in curtea proprie. Imobil situat semicentral compus din 3 camere, baie, bucatarie, hol, sufragerie, in suprafata de 103 mp , garaj, beci si o anexa compusa din camera, baie, bucatarie. Pret 99500 Euro, Tel 0745760 ...