Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16
10
1

Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16

Descoperă confortul unui apartament primitor, situat într-o zonă liniștită și bine conectată din municipiul Satu Mare, în cartierul Micro 16, pe strada Brândușa G 32. Amplasat la etajul 2 dintr-un imobil cu 4 niveluri, acest apartament semidecomandat oferă un echilibru ideal între funcționalitate și ...

815 EUR/m2 | 54 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa P+ 2E de vanzare  semicentral Satu Mare
14
2

Casa P+ 2E de vanzare semicentral Satu Mare

Casa P+2 cu spatiu comercial la demisol- pretabila pentru diferite activitati- front la 2 strazi, 2 bai, + spatiu la demisol cu intrare separata din strada si grup social; Casa este pretabila pentru locuinta si pentru 2 familii. Are garaj si acces auto. Acoperis nou, instalatia de incalzire cu microcentrala- ...

652 EUR/m2 | 330 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa solida cu teren 719 mp in Piata Titulescu
20
1

Casa solida cu teren 719 mp in Piata Titulescu

Casa solida de tip vila cu regim de inaltime Demisol- Parter si Mansarda construita intre anii 2001-2003 cu teren 719 mp si acces auto in curte, suprafata construita totala 342 mp, suprafata utila totala 234 mp, din care 58 mp suprafata utila demisol, 88 mp utili la parter si 88 mp utili la mansarda, ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament la casa cu garaj si curte proprie etaj 1
14
3

Apartament la casa cu garaj si curte proprie etaj 1

Apartament situat la etajul 1 al casei in zona Odobescu, singur in curte, acces auto, garaj, bucatarie de vara, 2 camere, bucatarie, baie, suprafata construita 108 mp, teren 202 mp, cu panouri fotovoltaice personale, Pret 90000 Euro, Tel 0745760477, 0744562396

1125 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa in zona Titulescu 200000 Euro
20
3

Casa in zona Titulescu 200000 Euro

Casa parter si mansarda situata in zona Titulescu, aproape de centru , compusa din 4 dormitoare, 2 bai, 2 livinguri, bucatarie, beci, mansarda inalta, izolata exterior, toate utilitatile, pretabila si pentru 2 familii avand 2 intrari separate din curte, suprafata totala 225 mp, suprafata teren 350 mp, ...

Satu Mare, Satu Mare

Parte de casa etaj 1 cu curte separata semicentral 99500
17

Parte de casa etaj 1 cu curte separata semicentral 99500

Se vinde etajul 1 al unei case de tip parter si etaj, avand intrare separata pe poarta in curtea proprie. Imobil situat semicentral compus din 3 camere, baie, bucatarie, hol, sufragerie, in suprafata de 103 mp , garaj, beci si o anexa compusa din camera, baie, bucatarie. Pret 99500 Euro, Tel 0745760 ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa finisata in Lazuri cu teren 1452 mp
18

Casa finisata in Lazuri cu teren 1452 mp

Casa finisata parter - parter si mansarda ( finisata in anul 2015) compusa din living, bucatarie, 4 dormitoare, 2 dressinguri, 2 bai si 1 baie in curte, bucatarie de vara, anexa- foisor cu barbeque, terasa acoperita, subsol amenajat, gradina, suprafata teren 1452 mp cu front de 25 m la strada principala ...

Lazuri, Satu Mare

Etajul unei case in Paulesti cu curte separata
13

Etajul unei case in Paulesti cu curte separata

Se vinde etajul unei case in Paulesti cu intrare separata si curte separata , in tptal teren 2 ari, 4 camere, 1 baie, bucatarie, hol, suprafata 135 mp, Pret 135000 Euro, Tel 0745760477, 0744562396

Paulesti, Satu Mare

Teren intravilan in Decebal la soseaua nationala
17
4

Teren intravilan in Decebal la soseaua nationala

Teren intravilan 57 arii ( 5700 mp) sau 2 parcele a cate 5700 mp si 20 m front fiecare, in total 11400 mp in Decebal,  , cu front de 40 m in soseaua nationala, apa si curent la strada, pod de coborare la ambele parcele, partial imprejmuit cu gard, poarta de acces. Put forat la 35 m adancime, pomi ...

Decebal, Satu Mare

Casa cu teren 21 ari  semicentral
10
4

Casa cu teren 21 ari semicentral

Casa pentru 2 familii zona semicentral, cu teren 21 ari intravilan, front 20 m la sosea. Pretabil pentru afaceri, birou, constructii locuinte etc, Pret 265000 Euro negociabil; 0744562396, 0745760477

1205 EUR/m2 | 220 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera tip apartament Neajlov 27500Euro
7
1

Garsoniera tip apartament Neajlov 27500Euro

Apartament caramida str Neajlov compus din camera, bucatarie mare, hol, baie, suprafata utila 25,31 mp, 27500 Euro, ocupabila, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament in asociatie etaj 2 zona centrala
13

Apartament in asociatie etaj 2 zona centrala

Apartament situat intr-o asociatie in zona centrala, la etaj 2, compus din 3 camere decomandate, sufragerie mare, baie, hol, balcon, beci, garaj in curte, suprafata utila 125 mp, Pret 130000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa in zona semicentrala cu teren 565 mp
15
4

Casa in zona semicentrala cu teren 565 mp

Casa de tip parter - parter si mansarda cu teren 565 mp, suprafata construita la sol 142 mp, cu 2 intrari separate din curte, pretabila si pentru 2 familii, 3 camere, 2 bai, 2 bucatarii, cu mansarda partial finisata( 3 camere, 2 bai), suprafata construita desfasurata 249 mp, plus o anexa de 17 mp cpmpusa ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa parter finisata zona Bercu Rosu- semicentral
13
6

Casa parter finisata zona Bercu Rosu- semicentral

Casa tip parter in zona Bercu Rosu construita in anul 2019 compusa din 3 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie, hol, mobilata, utilata, incalzire in pardoseala, izolata exterior si la pod, terasa acoperita, suprafata utila 110 mp, suprafata teren 500 mp, acces auto, Pret 175000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 1 hectar la sosea nationala Dorolt ( ID 22872)
7
1

Teren intravilan 1 hectar ( 10.000 mp) cu front de 76 m la soseaua nationala ( drum european) in Dorolt, cu posibilitate de cumparare si a unui teren extravilan alaturat. Situat in apropriere de hotel Coral cu front la soseaua nationala- drum european Satu Mare spre Petea si acces si de pe un drum lateral. ...

Dorolt, Satu Mare

Apartament 2 camere centru 63000 decomandat
13
3

Apartament 2 camere centru 63000 decomandat

Apartament caramida compus din 2 camere decomandate, hol, bucatarie, camara de alimente, baie cu fereastra, situat in zona centrala la etajul 3, cu garaj. Suprafata construita 70 mp, suprafata utila cca 55 mp, Pret 63000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 10 arii cu casa pe cadre metalice zona Panait Cerna
17
12

Casa de locuit tip Parter compusa din living, dormitor, baie, suprafata construita 39 mp plus terasa acoperita 22 mp, plus anexa 22 mp, teren 1000 mp cu sistem de irigare, apa forata, fosa septica, curent de la reteaua orasului. Casa este pe cadre metalice profile laminate cu acoperis tip sarpanta cu ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu etaj zona Functionarilor 165000 Euro
13
5

Casa cu etaj zona Functionarilor 165000 Euro

Casa in zona Functionarilor.Buna pentru 2 sau 3 familii. Pe fiecare nivel are cate un apartament fiecare cu bucatarie si baie proprie.2 microcentrale, garaj, intrare cu masina in curte, teren 299 mp. Suprafata utila 250 mp, Pret 155.000 Euro, Tel 0744562396, 0745760477

660 EUR/m2 | 250 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa in Cionchesti cu teren 22 ari 125000 Euro
13
5

Casa in Cionchesti cu teren 22 ari 125000 Euro

Casa in CionchestiPrecizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 22777

625 EUR/m2 | 200 m2

Cionchesti, Satu Mare

Casa in Viile Satu Mare 55000 ( ID 22736)
13
21

Casa in Viile Satu Mare 55000 ( ID 22736)

Casa situata in Viile Satu Mare cu teren 8052 mp ( 80 ari) cu  2 fronturi, un front de 27,5 m la sosea, si un front la o strada paralela din capatul gradinii, suprafata casei 85 mp, sura cu suprafata de 109 mp, anexe, curent, apa pe proprietate,, canalizare la strada. Terenul poate fi dezmembrat ...

688 EUR/m2 | 80 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Casa parter zona Titulescu
5
2

Casa parter zona Titulescu

Casa tip parter situata in zona Titulescu cu teren 435 mp, garaj si acces auto. Necesita renovare. Pret 135000 Euro. Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Categorii

Județe

Satu-mare
Salvează căutarea