Promovat
Apartamente noi de vânzare – zonă premium Satu Mare | Parcul Cubic
8
1

Agenția Imobiliară Noua Casă vă propune un nou proiect rezidențial situat într-una dintre cele mai căutate și moderne zone din Satu Mare, cu acces direct din Strada Bărțiu prin Strada Emil Racoviță sau Strada Sălciilor. Complexul este amplasat într-o zonă liniștită, cu multiple spații verzi, locuri de ...

1261 EUR/m2 | 44 m2

nord-vest, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
1

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă Duplex de vânzare
10
23

Casă Duplex de vânzare

Casă familială cu etaj, de renovat, cu teren mare Se vinde o casă familială cu două nivele, de 120 m , care necesită renovare. Distribuția imobilului este următoarea: Parter: hol, baie, pivniță, 2 camere, bucătărie. Etaj: hol, 2 camere, balcon, pod, bucătărie. Casa este construită din cărămidă, ...

742 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere Brândușa
7

Apartament 3 camere Brândușa

Bloc colț, BCA, etaj 4, cu acoperiș, 3 camere și bucătărie mare cu cămară generoasă, 2 băi, 2 balcoane închise, centrală pe gaz, instalație cupru, boxă beci, uscat, fără igrasie, finisaje clasice

786 EUR/m2 | 73 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
12

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca
14

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca

Blitz Satu Mare, va propune spre achizitionare un apartament cu un design modern, ultrafinisat, construit in 2008. Este pe 2 nivele si este structurat astfel: 3 dormitoare; living generos cu acces la bucatarie deschisa, dressing, baie eleganta, dotata modern, hol luminos, ce adauga un plus de rafinament ...

1456 EUR/m2 | 79 m2

Satu Mare, Satu Mare

Aparatament 4 camere La Crinu
5
2

Aparatament 4 camere La Crinu

Vând apartament 4camere din caramida 2 balcoane ,2 bai,beci curat și uscat, în zona La Crinu complet mobilat ,instalație termica noua,2 aparate aer condiționat, geam termopan, etaj4 4,acoperiș izolat.

976 EUR/m2 | 82 m2

Careiului, Satu Mare, Satu Mare

Teren de vanzare str. Livezilor
1
14

Teren de vanzare str. Livezilor

Vand teren intravilan, strada Livezilor, suprafata de 54,61ari (5461 metri patrati). Pret 1800 Euro aria.

5,461 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Apartament 2 camere, 45.69 mp, zona Semicentral
7

Apartament 2 camere, 45.69 mp, zona Semicentral

Blitz vă propune o proprietate cu o suprafață utilă de 45,69 mp, situată la parterul unui imobil dotat cu lift și interfon, ideală atât pentru locuință, cât și pentru activități de birou. Apartamentul este compartimentat eficient și dispune de 2 camere, bucătărie și baie. Confortul termic este asigurat ...

1641 EUR/m2 | 46 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere modern, renovat complet, zona Burdea
14
1

Apartament 2 camere modern, renovat complet, zona Burdea

Spre vânzare apartament modern cu 2 camere, situat în zona Burdea – o locație liniștită și foarte bine poziționată, aproape de centru, Shopping City și principalele puncte de interes ale orașului. ✨ Apartamentul este renovat complet, curat și atent întreținut, fiind ideal atât pentru locuit, cât și ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
 Complex Aqua Park si zona de Agrement | 29552 mp
19
2

Complex Aqua Park si zona de Agrement | 29552 mp

În mijlocul peisajului verde al Țării Oașului, la Negrești-Oaș, se întinde o proprietate cu adevărat spectaculoasă un loc unde timpul se oprește, iar relaxarea, distracția și confortul se transformă într-o experiență unică. Vorbim despre un Aqua Park modern și o baza de agrement, construit pe un teren ...

Satu Mare, Satu Mare

Vand teren arabil  ín Petea

Vand teren arabil ín Petea

Vand teren arabil de 1 hectar ín Petea pentru mai multe indormati la telefon. Nu raspund la mesaje.

1 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan de 1.900 mp | Decebal | La doar 3,5 km de Satu Mare
9
1

O oportunitate excelentă de investiție! Vă oferă spre vânzare un teren intravilan cu suprafața de 1.900 mp, situat în localitatea Decebal, pe strada Cireșilor, la aproximativ 3,5 km de municipiul Satu Mare. Terenul se află într-o zonă liniștită, cu puține case în jur, perfectă pentru cei care își doresc ...

1,900 m2

Decebal, Satu Mare

Teren Parc Industrial 4

Teren Parc Industrial

Proprietar, vand teren in sup.de 32.300 mp cu potential economic si industrial in dezvoltare, zona PARC INDUSTRIAL SUD (drumul spre aeroport) pe soseaua SATU MARE -ZALAU-CLUJ avand front de 227m la drumul european E81 vizavi de PECO , pretul este de 25- 30 euro/ mp in functie de suprafata solicitata ...

Satu Mare, Satu Mare

Loturi intre 450-500 mp intravilan | Ideal pentru constructia casei mult dorite | 5000 Euro  Ar
4
3

Loturi intre 450-500 mp intravilan | Ideal pentru constructia casei mult dorite | 5000 Euro Ar

La doar câteva minute de Municipiul Satu Mare, într-o zonă cu un potențial extraordinar, te așteaptă 40 de parcele intravilane, cu suprafețe cuprinse între 450 și 500 mp, pregătite să devină fundația casei tale ideale. Imaginația ta poate prinde contur aici, într-un colț de liniște și confort, perfect ...

Satu Mare, Satu Mare

Parcele de teren in Paulești (satu mare)
1

Parcele de teren in Paulești (satu mare)

DE VÂNZARE PARCELE TEREN PĂULEȘTI, lângă Satu Mare Vând parcele de teren a câte aproximativ 5 ari, situate în Păulești, într-o zonă liniștită și în dezvoltare, aproape de orașul Satu Mare. Suprafață: aprox. 5 ari parcela Acces facil Potrivite pentru construcție casă Preț: între 30.000 ...

500 m2

Paulesti, Satu Mare

Teren 100 de ari in orasul Livada
1
5

Teren 100 de ari in orasul Livada

Vând teren în Livada cu suprafața de 100 de ari. Terenul este de calitate superioara, pozitionat in apropierea ultimelor case si cu acces direct la drum (la drumul principal ieșirea spre Adrian), front 25 m. Terenul are actele in ordine (vânzare la liber) si exista si posibilitatea trecerii in intravilan. ...

Livada, Satu Mare

Garsoniera Ostrovului parter
5
1

Garsoniera Ostrovului parter

Garsoniera de vanzare,21mp, la parter, str Ostrovului, bl 17. Dotata, utilata, geamuri termopan, usa metalica, centrala, frigider, masina de spalat. 23.500 euro neg

1119 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vacanta sau permanent  utilata 90mp
10
20

Casa de vacanta sau permanent utilata 90mp

Cabana situata in Orasul Nou zona lac Mujdeni Suprafata teren 350mp Suprafata Casa 96mp Casa Este construita din bca caramida si lemn ,izolata finisata, utilata. Casa Este compattimentata pe 2 nivele Etaj - 3 dormitoare Din care 2 double si 1 single -spatiu depozitare dressing -hol.mare unde poate ...

444 EUR/m2 | 90 m2

Orasu Nou, Satu Mare

Apartament 3 camere Micro 16 str Zenit
5
2

Apartament 3 camere Micro 16 str Zenit

Vand apartament etj 3 65mp in Satu Mare micro 16 compus din 3 camere decomandate 2 bai bucatarie balcon debara,constructie din BCA utilat faiantar gresiat geamuri si usi termopan,parcare de domiciliu.

1169 EUR/m2 | 65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren de vanzare IN NEGRESTI-OAȘ STRADA SALCAMULUI teren intravilan 2629 [ mp ] Front la drum 30 ml
5
1

-- Vand teren IN NEGRESTI-OAȘ STRADA SALCAMULUI LANGA UNIO , Teren intravilan la drum , pentru constructie de case. -- Front la drum 30 ( ml ) -- Suprafata 2629 ( mp ) Utilități apa canal , aproape de teren Teren plat , Zona Unio Negresti-Oas ,aproape de Oras Pret: 1800 euro pe Ar. Intabulat !

2,629 m2

Satu Mare, Satu Mare

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu
14
1

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu

Descoperă complexul rezidențial de apartamente cu 2 și 3 camere ,cu suprafețe cuprinse între 52mp și 70 mp plus terase ample de 5,5 mp. în care vei putea sa te relaxezi după o zi de munca istovitoare. Structura solidă din cărămidă asigură rezistența și durabilitatea apartamentelor tale. Izolația ...