Casa de vanzare
2
1

Casa de vanzare

Casă parter + etaj, teren 900 mp (9 ari) Suprafața construită (la sol) 187,60 mp. suprafața desfășurată 333,5 mp. Număr camere 4 La parter, cameră de zi, bucătărie, baie, hol, terasă închisă, garaj și un spațiu pretabil birou sau mic magazin, cu baie proprie. La etaj 3 dormitoare decomandate, bucătărie, ...

435 EUR/m2 | 333 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren central Odoreu
5

Vând teren central Odoreu

Proprietate ultracentral..840 m2 ( loc de casă) de vanzare in ODOREU ,cu toate utilitatile accesibile . Front sosea :16.3 m - 53 m lungime. Poziționat pe str. Unirii la la o distanta de -200- de metri de Dispensarul Odoreu, Poliția ,Banca ,Primărie ,Școală. Pret -51.000 Euro Rel

Odoreu, Satu Mare

Casă de vânzare ,preț 110.000euro
8

Casă de vânzare ,preț 110.000euro

Casă nouă de vânzare Gelu 16 km de Satu Mare Casă nou construită, 90 mp utili, pe teren generos de 2.900 mp. Compartimentare: 2 dormitoare, living, bucătărie, baie, cameră tehnică. Încălzire prin pardoseală Geamuri termopan cu sticlă triplă Izolație cu vată bazaltică Gresie,faianță , parchet. Toate ...

1222 EUR/m2 | 90 m2

Gelu, Satu Mare

Casa de vanzare Viile Satu Mare
9
6

Casa de vanzare Viile Satu Mare

3 camere,bucatarie,living,baie si terasa si 24 ari gradina,anexa

725 EUR/m2 | 80 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Teren 100 de ari in orasul Livada
1
5

Teren 100 de ari in orasul Livada

Vând teren în Livada cu suprafața de 100 de ari. Terenul este de calitate superioara, pozitionat in apropierea ultimelor case si cu acces direct la drum (la drumul principal ieșirea spre Adrian), front 25 m. Terenul are actele in ordine (vânzare la liber) si exista si posibilitatea trecerii in intravilan. ...

Livada, Satu Mare

Casa de vanzare in Petresti.
8
6

Casa de vanzare in Petresti.

Casa de vanzare in Petresti. Pentru mai multe informatii sunati la nr de telefon

Petresti, Satu Mare

zona melody ,casa duplex 150 mp utili plus curte cu acces auto , utilitati
3

casa noua ,utilitati are trei dormitoare ,doua bai ,trei balcoane ,living ,lol ,dining open space ,bucatarie ,camara de alimente ,teren curte acces auto este finisata exterior ,interiorul la rosu ,instalatii pret 91500 euro

623 EUR/m2 | 150 m2

Paulesti, Satu Mare

Vând garsoniera
5
4

Vând garsoniera

Vând garsoniera ostrovului pentru locuit sau investiție

952 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vinzare casă,pensiune profitabila.
5

Vinzare casă,pensiune profitabila.

Ofer spre vânzare negociabil Casa Tradițională Ardeleană din Mădăraș judetul Satu Mare autorizata și funcțională corespunzător pentru cazare in regim hotelier .6 camere 6 bai și un Bongalou,4 terase ,2 soproane ,curte mare cu pomi fructiferi și spații de gătit și relaxare.Incalzire centrala pe gaz ...

500 EUR/m2 | 300 m2

Madaras, Satu Mare

De vanzare apartament pe doua niveluri cu curte proprie
10
3

De vanzare apartament pe doua niveluri cu curte proprie

Apartamentul este la casa, are intrare si curte proprie,si este situat pe strada Trandafirilor zona 14 Mai. Cladirea este construita in anul 1972 pe o fundatie din beton si piatra, zidaria este din caramida. Apartamentul este complet decomandat, luminos, bine compartimentat si foarte bine intretinut, ...

788 EUR/m2 | 146 m2

14+Mai, Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan Satu Mare 3278mp cu CF
1
2

Teren intravilan Satu Mare 3278mp cu CF

Vand teren intravilan in Satu Mare. Suprafata de 3278mp cu CF. Terenul este curatat complet si imprejmuit cu gard. PRET: 15euro mp

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere Tasnad
5
1

Apartament 2 camere Tasnad

Apartament 2 camere, utilat si mobilat, imediat ocupabil Centrala gaz , aer conditionat, usa intrare metalica

1189 EUR/m2 | 37 m2

Tasnad, Satu Mare

Casă de vânzare-Pișcolt
4
33

Casă de vânzare-Pișcolt

-3 camere, un hol și o cămara - depozit de lemne -bucătărie/ anexa in curte -fântâna in curte -beci din cărămidă -apa stradală Pentru mai multe detalii, puteți lăsa un mesaj și pe whatsapp.

331 EUR/m2 | 80 m2

Scarisoara Noua, Satu Mare

Teren 46 ari cu casa batraneasca
3

Teren 46 ari cu casa batraneasca

Casa bătrânească de vânzare în Medieșu Aurit, strada Principala Nr. 27, suprafață teren 46 ari. Apa și gazul sunt la limita proprietatii Necesita renovare.

714 EUR/m2 | 70 m2

Mediesu Aurit, Satu Mare

Casă Duplex de vânzare
10
23

Casă Duplex de vânzare

Casă familială cu etaj, de renovat, cu teren mare Se vinde o casă familială cu două nivele, de 120 m , care necesită renovare. Distribuția imobilului este următoarea: Parter: hol, baie, pivniță, 2 camere, bucătărie. Etaj: hol, 2 camere, balcon, pod, bucătărie. Casa este construită din cărămidă, ...

742 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren in Viile Satu Mare.
1
22

Teren in Viile Satu Mare.

Teren parcelă de 1000 m2 , cu Front de 20 ml x 50 ml profunzime, zona Ciribirz in Viile Satu Mare. Preț 9500 euro, parcelă. Posibilitate de cumpărare și 2 parcelele sau 3.... Preț ușor negociabil. Zonă în pantă ușoară aproape de pădure de salcâm , priveliște superbă ,calm și cu mare potențial. Drum ...

1,000 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Vând casă
8
12

Vând casă

Vând casă 3 camere,bucătărie, baie, 2 debarale,terasă mare,garaj, beci Utilități curent,apa, canalizare, gaz,centrala pe gaz. Casa izolată, vopsită, pavaj curte,teren 9 ari. Strada asfaltata

1350 EUR/m2 | 100 m2

Botiz, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand apartamente in zona centrala
10
4

Vand apartamente in zona centrala

Bud Tower este un proiect imobiliar, dezvoltat de Zirmer Bud Srl cu termen de finalizare în anul 2027. Investește într-o locație imobiliară de excepție, situată la 500 m de Primarie și centrul nou al orașului. Apartamente moderne amplasate strategic în zona ultracentrală. Str Nicolae Golescu 43 care ...

1237 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand casa in Titulescu
8
5

Vand casa in Titulescu

Vând casa in Titulescu. Casa este poziționată intr-o zona liniștita, are o suprafața de 520 mp si este compartimentata astfel: Subsol, parter și etaj. Subsolul are 2 camere, bucatarie, camera tehnica(camera centralei, spălătorie), crama. Parterul este compus din :2 camere, living generos, Bucătărie, ...

1238 EUR/m2 | 520 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea