Promovat
Casa 5 camere si gradina de 370 mp in zona Piata Cibin din Sibiu
13
1

De vanzare in Sibiu, zona Piata Cluj, casa cu regim de inaltime D+P+Pod, mobilata si utilata partial, formata din 5 camere bine gandite pentru nevoile unei familii. Proprietatea este amplasata pe un teren de 477 mp, care pot fi amenajati cu filigorie, loc de gratar si terasa sau gradina, avand un spatiu ...

Piata Cluj, Sibiu, Sibiu

Promovat
15Eur pe mp: Teren la asfalt + râu | Cheile Cibului | ideal cabane   investiție
1
2

15Eur pe mp: Teren la asfalt + râu | Cheile Cibului | ideal cabane investiție

Teren intravilan EXCELENT pentru cabane sau investiție turistică La drum asfaltat (DJ 705D), intersecție cu DJ 705H + deschidere la pârâu Oportunitate rară de achiziție în zona pitorească Cheile Cibului, cu acces direct din drumul principal asfaltat DJ 705D, la intersecția cu DJ 705H. Localizare ...

3,100 m2

Centrul Istoric, Sibiu, Sibiu

Promovat
Casa superbă la cheie cu 11 camere in Turnisor jud.Sibiu
20

Casa superbă la cheie cu 11 camere in Turnisor jud.Sibiu

Incepe-ti o noua activitate hoteliera intr-un imobil pretabil pentru businessul tau sau de ce nu și pentru locuit (se accepta și muncitori). Va recomandam aceasta casa spre VANZARE fiind pozitionata in zona Turnisor din Sibiu, pretabila pentru locuit, pensiune,azil etc., datorita compartimentarii oportune. ...

2273 EUR/m2 | 220 m2

turnisor, Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament 2 camere 55 mpu loc de parcare zona Arhitectilor Sibiu
9

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 55 mp, zona Calea Cisnadiei - Arhitectilor, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • Loc de parcare  TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Calea Cisnadiei ...

1891 EUR/m2 | 55 m2

Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament de vanzare la casa 2 camere zona Orasul de Jos Sibiu
6
7

Apartament de vanzare in Sibiu cu 2 camere, situat in zona Orasul de Jos, amplasat la parter intr-un imobil cu regimul de inaltime S+P+E, cu suprafata construita de 60 mp si suprafata utila de 50 mp. Apartamentul este compartimentat nedecomandat si necesita renovare. Este compus ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere si balcon zona Siretului Sibiu
4

Apartament de vanzare situat intr-o zona linistita cu acces facil catre orice punct de interes cum ar fi: spatii verzi, unitati de invatamant, centre comerciale.  Acest apartament are o suprafata utila de 63 mp si beneficiaza de un balcon de 7 mp. Compartimentarea acestuia este una semidecomandata ...

2111 EUR/m2 | 63 m2

Sibiu, Sibiu

Garsoniera 47 mpu decomandata de vanzare loc de parcare logie Selimbar
5
3

Garsoniera de vanzare in zona Selimbar, Sibiu, 47 mp, decomandata, COMISION 0!! Aceasta garsoniera ofera multiple avantaje, fiind ideala pentru investitie sau locuit: Loc de parcare inclus in pret; Posibilitatea de a achizitiona un loc de parcare suplimentar; Situata intr-o zona linistita, ...

2234 EUR/m2 | 47 m2

Sibiu, Sibiu

Proprietar vand casa P+1 6 camere Talmaciu jud Sibiu
10
1

Proprietar vand casa P+1 6 camere Talmaciu jud Sibiu

Propietar ofer spre vanzare casa in Talmaciu, judet Sibiu. Casa parter + etaj , imprejmuita (gard frontal din fier forjat) Parter: living + dining+ bucatarie (separata) +baie cu cabina dus +camera (birou) Etaj: 4 dormitoare + 1 baie cu cada Curte pavata, gradina cu thuie autentice cu inaltime de 4-5 ...

1300 EUR/m2 | 200 m2

Talmaciu, Sibiu

Casa cu 4 camere si vedere panoramica chiar la intrare In Cristian
14
3

Casa de vanzare construita in 2021, in Cristian, la 5 minute de mers cu masina de oras! Suprafata utila a casei este de 119 mp+terasa generoasa de 34 mp si curte libera de 80 mp. Casa se desfasoara pe 3 nivele astfel: - Parter: hol, living open space cu bucatarie cu o suprafata generoasa de 34 mp, o ...

1932 EUR/m2 | 119 m2

Cristian, Sibiu

Promovat
Penthouse de vanzare 3 camere 70 mp si terasa 58 mp zona Doamna Stanca
11
3

Penthouse 3 camere de vanzare, decomandat, 70 mp, zona Doamna Stanca, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: •Terasa 58mp; TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Doamna Stanca, aflat la etajul 10 intr -un imobil ...

2213 EUR/m2 | 70 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament de vanzare 155 mpu 3 camere si 2 locuri de parcare Selimbar
14

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 155 mp, zona Selimbar, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • 2 locuri de parcare incluse in pret • parcare extra pentru vizitatori • locatie ferita de aglomeratie • orientare S-V • vedere spre munti • loc pentru ...

1000 EUR/m2 | 155 m2

Sibiu, Sibiu

Vand casa in zona istorica
1
14

Vand casa in zona istorica

Vand casa in xona istorica, proiect pentru pensiune cu 8 camere cu aviz de la comisia pentru cultura. Suprafata 109 mp pe nivel.

1376 EUR/m2 | 109 m2

Sibiu, Sibiu

Vand teren pe drumul spre Santa
8
7

Vand teren pe drumul spre Santa

Vand teren pe Valea Stezii, drumul vechi catre Santa. Suprafata 4200 mp. deschidere mare la drum, langa rau. Linie de curent la marginea terenului. Acte la zi. Este inregistrat in Eterra.

4,200 m2

Rasinari, Sibiu

Vand teren in Tropini
8
31

Vand teren in Tropini

Vand teren in Tropinile Vechi (apartine de Rasinari), suprafata 3200 mp, imprejmuit cu gard viu, pe care se afla o livada de meri si ciresi. Proprietar.

3,200 m2

Rasinari, Sibiu

Vand casa in zona istorica
4
8

Vand casa in zona istorica

Vand casa in zona istorica, necesita investitie. Am proiect cu viza de la comisia pentru monumente pentru pensiune cu i camere.

459 EUR/m2 | 327 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament de vanzare decomandat 68 mpu etaj 1 in Sibiu Orasul de Jos
9
2

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 68 mp, zona Orasul de Jos, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Pretabil locuinta sau investitie; • Renovat complet 2025; • Mobilat modern si utilat complet; • La 10 minute de mers pe jos fata de Centrul Istoric al Sibiului. ABOO ...

2206 EUR/m2 | 68 m2

Sibiu, Sibiu

Teren intravilan 662 mp cu priveliste catre Hamba Sura Mare
4
1

Teren intravilan 662 mp cu priveliste catre Hamba Sura Mare

Teren intravilan, de vanzare, ce acopera o suprafata de 662 mp si este amplasat in localitatea Hamba, comuna Sura Mare, din judetul Sibiu. Categoria de folosinta a acestui teren este arabil, fiind ideal pentru constructia unei casei, beneficiind de o priveliste panoramica asupra imaginii pitoresti a ...

662 m2

Hamba, Sibiu

Promovat
Apartament decomandat de vanzare mobilat utilat balcon Selimbar Sibiu
14
2

Apartament de vanzare in Sibiu cu 2 camere mobilat modern situat in zona Selimbar, cu suprafata construita de 80 mp si suprafata utila de 60 mp amplasat la parter intr-un imobil cu regimul de inaltime P+3. Apartamentul este compartimentat decomandat si este ...

1998 EUR/m2 | 60 m2

Sibiu, Sibiu

Teren de vanzare 9369 mp langa viitoarea centura Sud a Sibiului
1
3

De vanzare teren extravilan cu o suprafata de 9.369 mp situat langa drumul ce urmeaza a fi construit intre Sevis si DJ106D- Sibiu- Cisnadioara si raul Sevis, in vecinatatea padurii Dumbrava. Poate fi o oportunitate de investitie avand in vedere planurile urbanistice din zona. Pret: 149.900€ Cod ofertă ...

9,369 m2

Calea Dumbravii, Sibiu, Sibiu

Ap 2 camere, 70 000 euro, Aleea Haiducului Hipodrom II Sibiu
8
1

Apartament cu 2 camere confort 2, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje, dotat cu centrala termica proprie, gresie, faianta, parchet, geamuri termopan, balcon inchis cu geam termopan, mobilat si utilat, liber, in zona Cedonia.

Sibiu, Sibiu

Promovat
Comision 0 Casa individuala de vanzare 387mp curte 624mp Sura Mica
20
1

Exclusivitate-Comision 0% Iti doresti o casa intr-o zona linistita, cu curte? Cauti o locuinta ideala pentru tine si pentru familia ta in marginimea Sibiului? In inima linistii din Sura Mica, la doar cativa pasi de farmecul Sibiului, se afla o casa care nu este doar o constructie, ci un colt de ...

912 EUR/m2 | 285 m2

Sura Mica, Sibiu

Apartament de vanzare 2 camere decomandate si pivnita in Orasul de Jos
6

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 36 mp, zona Orasul de Jos, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Pretabil investitie • Apartament decomandat • Curte pentru relaxare • 5 minute de mersi pe jos fata de Centru Istoric • Pivnita • Dressing TABOO ...

2722 EUR/m2 | 36 m2

Sibiu, Sibiu

Teren intravilan 512 mp cu PUZ si utilitati front 17 m Sura Mica
3