Promovat
Ocazie!!!VÂND  apartament 2 camere,43 mp,ALEXANDRIA!
7
13

Ocazie!!!VÂND apartament 2 camere,43 mp,ALEXANDRIA!

Vând apartament 2 camere etaj 4 4 ,renovat de la 0 în 2022,mobilat și utilat complet,gata de mutare, cuptor microunde, frigider, aragaz,mașină de spălat, ușă intrare metal,geamuri termopan, izolat exterior, apartamentul dispune de instalație de gaze și centrală termică ,viessmannin,instalație ...

977 EUR/m2 | 43 m2

Alexandria, Teleorman

Promovat
Apartament 4 Camere, 99 mp, Etajul 1 - Confort și Spațiu
10

Apartament 4 Camere, 99 mp, Etajul 1 - Confort și Spațiu

Cauți un cămin primitor, unde fiecare membru al familiei să aibă propriul spațiu? Vă propun spre vânzare un apartament generos de 4 camere, situat într-o zonă liniștită și căutată. Situat la etajul 1 din 4, apartamentul oferă accesul facil și confortul unei locuințe echilibrate, ideală pentru o familie ...

909 EUR/m2 | 99 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

Promovat
Urgent!!!Vând teren intravilan
8
1

Urgent!!!Vând teren intravilan

Terenul are 3600 mp2,2 întrări ,una pe strada eternitatii și una pe strada fundaturii pt detalii ,va rog sa sunați la numărul de telefon ,prețul ușor negociabil

Plosca, Teleorman

Promovat
  De vânzare teren comercial   14.200 mp   Alexandria, poziție excelentă!
1

De vânzare teren comercial 14.200 mp Alexandria, poziție excelentă!

OPORTUNITATE UNICĂ! Teren extravilan 14.200 mp Alexandria, Teleorman acces asfaltat, aproape de drumul București Alexandria! Localizare premium: la doar 1 km de drumul București Alexandria, pe drumul asfaltat Alexandria Cernetu. Acces excelent pentru transport greu, logistică și construcții comerciale! ...

14,200 m2

Alexandria, Teleorman

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare
7
1

Apartament de vanzare

Apartamentul de vânzare are 2 camere, este decomandat, are suprafață 55 m2, este situat în bl.T5. Apartamentul este bine compartimentat, camerele sunt mari și luminoase. Holul este spațios, putând fi locuibil. Are faianță, gresie, parchet, ușă metalică, uși interior lemn, ferestre pvc. Are gaze, centrală ...

773 EUR/m2 | 55 m2

Central, Turnu Magurele, Teleorman

Vand casa in Alexandria
3
1

Vand casa in Alexandria

Vând casă batraneasca în Alexandria,4 camere,str.Fratii Golesti,suprafață 745mp. Are apa curenta,gazele sunt la poarta.Carte funciara lipsita de sarcini,deține și certificat energetic.

698 EUR/m2 | 86 m2

Alexandria, Teleorman

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, bloc T6, scara 1, etaj 3, vedere parc Mircea cel Bătrân, 60 mp, decomandat, fără îmbunătățiri, liber, toate actele necesare vânzării, construcție după 1979, 30000 Euro, rog seriozitate! Contact Damian Jiganie .

500 EUR/m2 | 60 m2

Turnu Magurele, Teleorman

Vand casă
3
45

Vand casă

Vând casă + 2000m intravilan, in comuna Plopii Slăvitești, sat Brâncoveanca, jud. Teleorman. Utilități: fântână in curte, apa curenta, curent electric,

5 EUR/m2 | 2,000 m2

Brancoveanca, Teleorman

Vând sau schimb cu casa la munte    apartament 3 camere decomandat Alexandria
10
10

Vând sau schimb cu casa la munte apartament 3 camere decomandat Alexandria

Vând apartament cu 66metri utili si 92 de metri suprafata construita desfasurata 3 camere decomandat cu 2 holuri 2 băi 1 bucatarie si o debara de 11metri pătrați langa usa apartamentului separat ,an localitatea Alexandria jud. Teleorman .pe strada Dunării etaj 8 cu acoperiș din tabla cu mansardă. Cu ...

894 EUR/m2 | 66 m2

Alexandria, Teleorman

Casa de vanzare Rosiori de vede Teleorman
5
3

Casa de vanzare Rosiori de vede Teleorman

Casa de vanzare in Municipiul Rosiorii de Vede, Judetul Teleorman Este situata pe str. Vadul-Vezii zona Cotorga. Suprafata construita locuibila este de aprox. 255 mp. impartiti in 8 camere, 2 holuri, bucatarie si baie. Casa are beci si anexe. Toate actele la zi. Telefon contact sau Pret 27500 ...

133 EUR/m2 | 225 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

Casa de vanzare deschidere stradala
5
6

Casa de vanzare deschidere stradala

Casă de vânzare cu deschidere stradală în comuna Storobaneasa strada Vasile racotta nr 48, casa are un număr de 4 camere+dependente și o bucătărie de vară + înca o camera Casa se prezintă intr o situație buna, liberă de sarcini. Terenul se află la 10 minute de Alexandria Pentru mai multe detalii și ...

200 EUR/m2 | 100 m2

Storobaneasa, Teleorman

Casă de vânzare cu teren suprafață 5000 m
5
13

Casă de vânzare cu teren suprafață 5000 m

Casă bătrânească și teren de 5000 m,zonă foarte liniștită,fântână curte mare închisă,verdeață,cadastru,intabulare garaj auto curent electric, jud.Teleorman 8999 Negociabil

5,000 m2

Albeni, Teleorman

Casă spațioasă cu 2 corpuri de clădire si 1391 mp teren-Comuna Viișoara Teleorman
5
4

Vând proprietate situată în comuna Viișoara, județul Teleorman, ideală pentru o familie numeroasă sau pentru cei care caută liniștea de la țară fără a renunța la confortul modern. Detalii principale: Teren generos: 1391 mp, curte bine întreținută. Două corpuri de casă: Casa 1: 107 mp (spațioasă, compartimentare ...

56 EUR/m2 | 204 m2

Viisoara, Teleorman

Vând Casă pe Măgurele sau schimb cu apartament
5
7

Vând Casă pe Măgurele sau schimb cu apartament

An constructie 1975, renovata in 2010. -3 camere -1 baie -1 bucatarie -2 holuri -anexe gospodaresti -tamplarie PVC+Al -suprafata teren 850 m -apa curenta -canalizare -gaze la strada Situata pe Gradinilor 13.