Promovat
Proprietar,vand casa P+1
9

Proprietar,vand casa P+1

Proprietar , vand casa parter plus etaj ,toate utilitatile, 3 dormitoare ,sufragerie, bucatarie,2 bai , 2 terase,subsol. Centrala gaz ,izolatie polistiren,2 garaje, anexe gospodaresti, bucatarie de vara, sera, vie ,pomi fructiferi. Suprafata totala cu tot cu gradina 2200 mp .Strada principala. Pret informativ ...

1188 EUR/m2 | 160 m2

Jimbolia, Timis

Promovat
Proprietar vand casa tip duplex
7
9

Proprietar vand casa tip duplex

Proprietar vând 2 apartamente în duplex (stil mediteranean) la cheie, totul nou. Pret 149.000 euro jumătate. Toate utilitățile functionale: curent, gaz, apa, canalizare, internet, etc. Suprafața utila 88mp Teren 310mp per apartament. Hol, 2 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie (open space), terasa ...

1693 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vânzare   Bloc nou P+2 | Calea Urseni | Apartamente 1-2 camere | Gradina
5
3

De vânzare Bloc nou P+2 | Calea Urseni | Apartamente 1-2 camere | Gradina

De vânzare Bloc nou P+2 în zona Calea Urseni Giroc, apartamente cu 1 și 2 camere, cu grădină sau terasă Predare iunie 2026 Se oferă spre vânzare un imobil nou, situat în zona Calea Urseni Giroc, cu regim de înălțime P+2, compus din apartamente moderne cu 1 și 2 camere, disponibile atât la parter ...

1500 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Teren agricol extravilan
1
4

Teren agricol extravilan

Vand URGENT teren agricol extravilan in zona Calea Sagului, Chișoda, apartine de Giroc, paralel cu drumul principal, se ajunge foarte ușor, vecin cu firma Incontro, vama, Auchan, 1 ha pretul este de 250 lei pentru 1 mp negociabil, cu 2 drumuri de acces. .Detalii la tel .

10,000 m2

Chisoda, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 3 camere zona Take Ionescu,str.Vasile Lucaci
5
1

Vând apartament cu 3 camere et.4zona Take Ionescu str.Vasile Lucaci, semidecomandat, încălzire colterm,bloc de cărămidă cu acoperiș, balcon închis,baie , bucătărie,gresie, faianță, parchet, patru apartamente pe palier, foarte aproape de scoala generală numărul 16,preț 87000 negociabil,tel.

1426 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

Apartament nou cu 2 camere, Complex Ateneo, 54.5 mp, direct de la proprietar, parcare inclusa
11

Apartament nou in Complexul Ateneo, bloc Todi 1, et. 9 54.5 mp utili, balcon mare 11 mp Dormitor 17 mp Incalzire in pardoseala, aer conditionat in ambele camere Bloc izolat fonic cu tehnologie certificata italiana Geamuri tripan Loc de parcare suprateran Pret 132.000 euro + TVA

242 EUR/m2 | 545 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Teren 2925 mp PUZ S+P+3E Musicescu   45 apart. + comercial   direct proprietar
4
2

Teren 2925 mp PUZ S+P+3E Musicescu 45 apart. + comercial direct proprietar

Vând teren intravilan construibil de 2925 mp pe strada Gavril Musicescu, Timișoara, în zonă cu dezvoltare rezidențială intensă. Zona are deja mai multe proiecte rezidențiale finalizate și vândute blocuri P+2 P+3 în imediata vecinătate. Vânzare directă de la proprietari. Fără comision agenție. Preț: ...

2,925 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat 67 mp   Ripensia Olimpia   mobilat, 2 băi   Direct proprietar
11
2

Apartament 3 camere decomandat 67 mp Ripensia Olimpia mobilat, 2 băi Direct proprietar

Vând apartament 3 camere decomandat, 66,7 mp, zona Sala Olimpia Aleea FC Ripensia, Timișoara. Apartament spațios pe etaj 2, cu 2 băi (rar în 3 camere!), ideal pentru familie sau investiție în zonă liniștită, semicentrală. Vânzare directă de la proprietar. Fără comision agenție. Preț: 139.000 EUR ...

2075 EUR/m2 | 67 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere decomandat 82 mp   Ripensia Olimpia   renovat, mobilat   Proprietar
12
3

Apartament 4 camere decomandat 82 mp Ripensia Olimpia renovat, mobilat Proprietar

Vând apartament 4 camere decomandat, 81,8 mp, zona Sala Olimpia Aleea FC Ripensia, Timișoara. Ideal pentru familie sau investiție, în zonă liniștită, semicentrală, cu acces rapid la centru, parcuri și baze sportive. Vânzare directă de la proprietar. Fără comision agenție. Flexibilitate maximă: ...

2303 EUR/m2 | 76 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere modern | Giroc   Satu Bătrân | Mobilat & utilat complet + loc de parcare
7
2

Apartament 3 camere modern | Giroc Satu Bătrân | Mobilat & utilat complet + loc de parcare

Apartament 3 camere modern | Giroc Satu Bătrân | Mobilat & utilat complet + loc de parcare Preț: 96.000 (proprietar) Ofer spre vânzare un apartament modern, eficient compartimentat, situat în Giroc zona Satu Bătrân, într-un imobil nou finalizat în 2025. Suprafață utilă: 53 mp Balcon: 7 mp ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 4 camere, 100 mp
3
3

Apartament 4 camere, 100 mp

Se vinde apart. decomandat (4 cam.) 95 mp. vedere pe trei părți, et.1, două băi, două balcoane, bucătărie mare(11mp.)ceas gaz , ușa blindată, termopane de calitate, gresie, faianță, mai multe detalii tel wsp 0034 șase patru trei șase opt cinci trei nouă patru

389 EUR/m2 | 95 m2

Nadrag, Timis

Vind 4300 metrii pătrați gradina intravilan Belinț,Timis 23

Vind 4300 metrii pătrați gradina intravilan Belinț,Timis

Vind 4300 metrii pătrați gradina intravilan in Belinț,jud.Timis. Apa curenta,gaz,canalizare. Teren de casa.

Timisoara, Timis

Casă de vânzare la sat
7
18

Casă de vânzare la sat

Casă de vânzare la sat, 4 camere, 130 mp, anexă de 50 mp și grajd 35 mp, ambele din cărămidă și grădină. Suprafața totală 1900 mp. Front stradal 27m.

400 EUR/m2 | 100 m2

Cladova, Timis

casa cu teren 900 m in Sacalaz, pt.investitie 3 case

casa cu teren 900 m in Sacalaz, pt.investitie 3 case

casa parinteasca Sacalaz pt investitie, duplex, teren 900 mp, puz P+1+m, utilitati. str.VIa. doua deschideri, tel.0773sapteoptopt681

1818 EUR/m2 | 110 m2

Sacalaz, Timis

Vand teren Carani la sosea spre Baile Calacea 1.16 HA
10

Vand teren Carani la sosea spre Baile Calacea 1.16 HA

Vand teren la Carani ,1.16 HA la sosea,fs.440 m

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 134 m patrati, Timișoara zona Sinaia direct de la proprietar
10
8

Direct proprietar fără comision, apartament de vânzare parțial mobilat, ideal pentru o familie mare , este foarte spațios, 4 camere, bucătărie, cămară spațioasă, 2 bai cada si dus plus o toaleta de servici, coridor foarte mare, 134 m2, etajul 2, este intr-o clădire cu valoare istorică foarte aproape ...

1836 EUR/m2 | 134 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Proprietar, vand ap 4 camere decomandat, Bucovina, finisaje lux
10
4

Apartamentul are urmatoarele dotari: - bucatarie complet utilata inchisa - living - dormitor 1 cu balcon inchis - dormitor 2 cu balcon inchis - dormitor 3 - 1 baie cu bideu si vana - 1 baie cu dus - centrala proprie Parchetul este din lemn, usile de asemenea din lemn. Instalatia electrica, termica si ...

2100 EUR/m2 | 90 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Vând apartament 2 camere
5
1

Vând apartament 2 camere

Proprietar, TEL zero sapte doi zero trei doi patru sapte zero sase, vând apartament cu 2 dormitoare, 1 baie, hol, bucătărie. Etaj 2 2. Tavanele au izolație cu polistiren pe interior. Gaz, centrală proprie. Glet pe pereți și vopsea lavabilă. Parchet laminat și gresie în rest. Este foarte aproape de ...

1667 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Casă in centrul comunei
3
1

Casă in centrul comunei

Vând casă în centrul comunei Dumbrăvița , mai exact în spatele primăriei pe strada Mihai Eminescu. Casa este construită din cărămidă în anul 1970. În anul 2001 a fost reconstruit cu proiect o parte din casă mai exact antreu și bucătăria. Suprafata total construită este în jur de 90m2. Are toate utilitățile( ...

3167 EUR/m2 | 90 m2

Dumbravita, Timis

Casă de vânzare în Alioș județul Timiș
9
5

Casă de vânzare în Alioș județul Timiș

Vând casă din cărămidă și bolțari în satul Alioș la 38 km de Timișoara pe Dj 691,cu ieșire pe Dumbrăvița situată central cu 1493 m teren, compusă din 6 camere din care două la roșu, coridor spațios, baie la roșu, șură și grajd totul din cărămidă.Apă curentă de la rețea, curent electric introducerea ...

42 EUR/m2 | 1,493 m2

Alios, Timis

Vând teren extravilan în Dragșina județul Timiș
1
18

Vând teren extravilan în Dragșina județul Timiș

Cel mai bun teren extravilan din Dragșina, neinundabil, situat la 12 km de Timisoara, format din 6 parcele de:1,74 ha, 1,16 ha, 1,72 ha, 0,16 ha, 0,28 ha, și 0,06 ha, în total 5,12 ha. Patru parcele sunt foarte aproape de sat, în zona cimitirului unguresc și islaz, la aproximativ 200 m de stâlpul ...

51,200 m2

Dragsina, Timis

Casă individuală cu teren mare, de vânzare, în Giarmata
10
2

Casă individuală cu teren mare, de vânzare, în Giarmata

Proprietar, vând casă renovată în anii 1990, cu 5 camere și hol mare, baie, bucătărie, cămară și cameră tehnică. Încălzire pe gaz cu centrală și calorifere. Izolație termică cu polistiren de 5 cm, uși și geamuri din PVC cu termopan, două uși de acces din curte (se pretează la două apartamente separate). ...

1146 EUR/m2 | 130 m2

Giarmata, Timis

Proprietar vând casă individuală in Timisoara zona Mures
5
11

Proprietar vând casă individuală in Timisoara zona Mures

VÂND CASĂ INDIVIDUALĂ TIMIȘOARA ZONĂ LINIȘTITA , ZONA MUREȘ Proprietar vând casă P+1 cu potențial deosebit pentru renovare completă. Locație: zonă liniștită, cu parc în apropiere și vecini discreti Suprafață: 100 mp utili are casa ,160 mp suprafață totală Compartimentare: Subsol Beci Parter: ...

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Vand casa Topolovatu Mare

Vand casa Topolovatu Mare

Vand casa 100 mp +anexe,teren 1800 mp ,anul constructiei 1968 ,caramida .Pret 102000 euro negociabil .

1020 EUR/m2 | 100 m2

Topolovatu Mare, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1543) Giroc (197) Lugoj (176) Dumbravita (157) Mosnita Noua (145) Sacalaz (102) Sag (92) Giarmata (68) Mosnita Veche (65) Ghiroda (56) Sanandrei (50) Sanmihaiu Roman (46) Remetea Mare (42) Giarmata-Vii (38) Chisoda (37) Buzias (35) Sannicolau Mare (35) Bucovat (Remetea Mare) (29) Becicherecu Mic (27) Parta (26) Recas (26) Jebel (25) Jimbolia (25) Urseni (25) Ianova (23) Peciu Nou (23) Pischia (21) Utvin (21) Sacosu Turcesc (19) Fardea (18) Deta (17) Faget (17) Dragsina (14) Hitias (14) Calacea (13) Covaci (13) Murani (13) Ortisoara (13) Cebza (12) Dudestii Noi (12) Satchinez (12) Cerneteaz (11) Herneacova (11) Padureni (11) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Iecea Mare (10) Seceani (10) Varias (10) Alios (9) Beregsau Mare (9) Cenad (9) Cenei (9) Ciacova (9) Comlosu Mare (9) Costeiu (9) Balint (8) Bazos (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Silagiu (8) Albina (7) Carpinis (7) Chizatau (7) Ghilad (7) Nadrag (7) Periam (7) Sandra (7) Topolovatu Mare (7) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Carani (6) Gavojdia (6) Gottlob (6) Ictar Budinti (6) Izvin (6) Liebling (6) Lovrin (6) Rudicica (6) Sacosu Mare (6) Sanmihaiu German (6) Sipet (6) Teremia Mare (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Voiteg (6) Bazosu Nou (5) Belint (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Denta (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sanpetru Mare (5) Uliuc (5) Visag (5) Bacova (4) Banloc (4) Cornesti (4) Gataia (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Rudna (4) Salciua Noua (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Sustra (4) Babsa (3) Beba Veche (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Criciova (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Pesac (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Tipari (3) Valcani (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Boldur (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Fibis (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Livezile (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Charlottenburg (1) Ciresu (1) Clopodia (1) Colonia Fabricii (1)