1 camera Dambovita 62000
1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012
1722 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
ieri 08:22
Anunțuri promovate – Vezi toate
1722 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
ieri 08:22
Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...
2000 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
ieri 08:21
De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783
1600 EUR/m2 | 100 m2
Planetelor, Giroc, Timis
ieri 14:02
Vand jumate de duplex P+M 115 Mp utili 306 Mp curte Compartimentare parter : - Hol - Baie de servici - Living - Bucatarie - terasa - camara tehnica Compartimentare Mansarda : - 3 dormitoare - 1 baie Dispune de incalzire in pardoseala cu centrala proprie pe gaz. Racordata la toate ...
1739 EUR/m2 | 115 m2
Chisoda, Timis
azi 08:20
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
casa individuala in utvin 100mp utili plus terasa acoperita de 12mp teren 400mp tigla beton incop,tavan placa beton izolat cu polistiren estrudat,tamplarie pvc tripan salamander de 82cm, incalzire in pardoseala 3 dormitoare,2 bai,living,bucatarie, camera tehnică, garduri din beton utilitati:gaz,curent, ...
1850 EUR/m2 | 100 m2
Utvin, Timis
1 mai
Casă de vânzare pe colț,2 fronturi stradale,strada Vinului,în Orașul Recaș,Timiş:teren 1000 mp,casa din cărămidă ,lemnărie-nouă(acoperiș ),casa este compusă din :bucătărie mare,open-space,1 cameră ,1 cămară,1 baie (apă rețea+ racord canalizare)atașat anexa- șură .Pretul este de 65000 mii euro,lejer negociabil ...
433 EUR/m2 | 150 m2
Recas, Timis
1 mai
Vând casa veche cu teren la sacalaz 2000 de metri 80 de euro metru vatra veche toate utilitatile front stradal 20 de metri
80 EUR/m2 | 2,000 m2
Sacalaz, Timis
1 mai
Parter-ap.56.40 mp ,teren 23mp,3 locuri de parcare=134298 euro -ap.50.8 mp, teren 53mp, 3 locuri de parcare = 109000 euro Etaj 1 - ap.52,30 mp, balcon-8.72mp, 1 loc de parcare = 107303 euro - ap. 58,60 mp, balcon- 7,60mp, 1 loc de parcare = 119500 euro Etaj 2 - ap.52.30 ...
27 EUR/m2 | 56 m2
Timisoara, Timis
1 mai
Vând teren extravilan in Bucovăț (15km de Timișoara) Terenul este în stânga soselei de la Remetea spre Bucovăț în spatele caselor construite. Tel proprietar
Bucovat (Remetea Mare), Timis
1 mai
Informații imobil: - Imobil cu doar 5 apartamente (3 la parter si 2 la etaj), situat într-o zona liniștită, oferind intimitate și confort. - Dispune de parcări generoase, zone verzi amenajate. Ideal pentru locuire sau investiție. Locație și facilități: - Situat în Dumbrăvița, Str. Dambovita, într-o ...
1913 EUR/m2 | 80 m2
Dumbravita, Timis
1 mai
Parcela A568 2 16 în suprafață de 5000 mp se află în zona de case la intersecția străzii ROMÂNEȘTI cu strada SCĂRIȘOARA, în partea stângă a străzii ROMÂNEȘTI aproximativ 200 m. pe drumul pietruit de la Șoseaua MOȘNIȚA-URSENI.Facilități! drum pietruit,gaz în fața terenului,curent,apă racordarea la rețelele ...
Mosnita Noua, Timis
1 mai
Vând apartament modern cu 2 camere, decomandat, cu living + bucătărie open space, situat la intrarea în Giroc, la aproximativ 200 m de strada Gospodarilor (Timișoara), într-o zonă liniștită, cu stradă asfaltată și acces rapid către oraș. Apartamentul este situat la etajul 3 din 3 într-un bloc construit ...
2122 EUR/m2 | 45 m2
Giroc, Timis
1 mai
COMISION 0%! Agentia imobiliara Gruici Estate propune spre vanzare jumatate de duplex spațios, luminos și foarte bine construit, finalizat în anul 2023, in Urseni pe strada Ramet. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată. Situat într-o zonă liniștită, proprietatea ...
1600 EUR/m2 | 125 m2
Timisoara, Timis
1 mai
COMISION 0%! DE VANZARE 1|2 duplex spațios, luminos și foarte bine construit, finalizat în anul 2023, in Urseni pe strada Ramet. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată. Situat într-o zonă liniștită, proprietatea oferă confort și intimitate, având pereți ...
1600 EUR/m2 | 125 m2
Urseni, Timis
1 mai
COMISION 0% | APARTAMENTE SANANDREI | P+2E Proiect rezidențial nou în Sanandrei vânzare cu comision 0% de la cumpărător. Apartamente de tip STUDIO (1 cameră) și APARTAMENTE CU 2 CAMERE (living open-space cu bucătăria) și SPAȚII COMERCIALE, amplasate într-un cartier nou rezidențial al comunei Sanandrei, ...
1452 EUR/m2 | 38 m2
Timisoara, Timis
1 mai
1452 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
1 mai
Vând ân comuna Cărpiniș jud Timiș cărămidă plină din demolări uscată , întreaga și trei sferturi prețul se negociază la fața locului mai multe relații la tel