apartament 2 camere NOU vanzare, strada Sperantei 11, GIroc
Apartament NOU , 54 m2 , complet mobilat, loc parcare bariera ,strada Sperantei 11 , etaj 2, GIroc
2194 EUR/m2 | 54 m2
Planetelor, Giroc, Timis
ieri 15:27
Anunțuri promovate – Vezi toate
2194 EUR/m2 | 54 m2
Planetelor, Giroc, Timis
ieri 15:27
Proprietar! Braytim-PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp situat la etajul 3 intr o zona liniștită și in continua dezvoltare, strada asfaltată,parc și magazin Profi în imediata vecinătate. Compartimentare: -Dormitor 1 cu cu acces pe terasă -Dormitor 2 cu două ...
1732 EUR/m2 | 75 m2
Giroc, Timis
azi 08:42
PROPRIETAR - vand teren intravilan in suprafata de 5000 mp, cu 3 fronturi stradale de 32ml 156ml 32 ml, in Giroc, pe strazile Bulevardul Sudului, Visului si Neptun cu CERTIFICAT DE URBANISM VALABIL, ANSAMBLURI REDIZENTIALE P+2E+M, CU SAD-URI LA PARTER, IMPREJMUIRE, BRANSAMENTE UTILITATI SI EXTINDERE ...
5,000 m2
Giroc, Timis
18 mai
Vând fermă agricolă complet funcțională, situată într-o zonă liniștită (Periam-Pesac) cu acces excelent la drumuri principale. Proprietatea este ideală pentru fermieri activi, investitori sau companii care doresc să dezvolte o afacere agricolă profitabilă. Caracteristici ferma: - Suprafață totală teren: ...
Periam, Timis
19 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând parcela teren intravilan 1170 mp în Săcălaz, ultracentral (vatra satului) chiar in spate la LIDL (700 m) si Primărie (600 m) pentru casa individuala, duplex, triplex. Toate utilitățile disponibile la poartă: apa, gaz, curent, canalizare, internet. Stradă asfaltată foarte lată cu mult ...
Timisoara, Timis
azi 12:12
Vănd casă nemțească pe strada Cozia cu intrare comună, 2 camere, suprafață construită 90m, teren 300m, preț150.000euro
1667 EUR/m2 | 90 m2
Timisoara, Timis
azi 12:10
Proprietar , vand casa parter plus etaj ,toate utilitatile, 3 dormitoare ,sufragerie, bucatarie,2 bai , 2 terase,subsol. Centrala gaz ,izolatie polistiren,2 garaje, anexe gospodaresti, bucatarie de vara, sera, vie ,pomi fructiferi. Suprafata totala cu tot cu gradina 2200 mp .Strada principala. Pret informativ ...
1188 EUR/m2 | 160 m2
Jimbolia, Timis
azi 12:10
Vând teren 1008m pe care e construită o hală de 450m, zona Odobescu, preț 650,000euro
645 EUR/m2 | 1,008 m2
Odobescu, Timisoara, Timis
azi 12:09
Vând casa abundenței duplex în zonă turistică, renovată la cheie, cu grădină și curte în total 3000 m2, comuna Mănăștiur judetul Timiș la doar 70 km de Timișoara, sau Schimb cu casă, apartament sau variantă la Timișoara, Brașov sau Cluj Napoca. Construcție 300 m2 circa, La dreapta 2 camere, bucătărie, ...
23 EUR/m2 | 3,000 m2
Manastiur, Timis
azi 12:09
Vând teren extravilan 5800 mp în localitatea Jena județul Timiș. terenul este intabulat detin titlu de proprietate,se află la șosea DN 6 E 70.( 15 km de Lugoj 25 km de Caransebeș.) pret 6 euro mpTel:
5,800 m2
Jena, Timis
azi 12:08
APARTAMENT Spațios cu 2 CAMERE în BLOC NOU IN GIROC de la Proprietar 95000 E Proprietar Vând Apartament cu 2 camere spațios, având o suprafata utila de 52,4 mp + Balcon separat de 7 mp, Ap este confort 1 Spatios, în Bloc Nou construit Finalizare martie 2026, finisaje calitative, parchet Egger Germania, ...
1837 EUR/m2 | 52 m2
Giroc, Timis
azi 12:05
Proprietar, vând apartament 3 camere ( 64 m + 2 balcoane mari, unul inchis - 4 m, altul deschis- 5 m). Compartimentatare: 3 camere, 2 bai, 2 holuri. Apartamentul este zugrăvit în alb în urmă cu o lună și se vinde mobilat utililat sau liber, în funcție de preferințe se negociază prețul. Dotări: centrală ...
2109 EUR/m2 | 64 m2
Dumitru+Kiriac, Timisoara, Timis
azi 12:04
Terenul este localizat in intravilanul localitatii Sacalaz, intre strada Pacii si strada 2, are acces la strada asfaltata, la reteaua de apa curenta, gaz, curent, canalizare. Este amplasat la distanta de 600m de strada Principala. In cazul in care se doreste, acesta poate fi dezmembrat conform schitei ...
1,223 m2
Sacalaz, Timis
azi 12:02
Proprietar privat vând atelier tapițerie in zona Torontal, Timișoara. Spațiul consta in 40mp(5m x 8m) cu utilități: curent și canalizare. + Drept de servitute trecut în CF, 40 mp
925 EUR/m2 | 40 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
azi 12:02
Vând casa în oraș Buziaș, str.Viorelelor, jud. Timiș. Casa are 100 m , doua camere, doua holuri, baie, bucătărie și spais. Teren 700 m , curte în fata și în spate și gradina cu fantana. Casa dispune de încălzire centrala pe gaz și toate utilitățile. Pret 75 000 euro negociabil. Tel:
750 EUR/m2 | 100 m2
Buzias, Timis
azi 12:01
Apartament in centrul istoric, zona P-ta Maria strada Gheorghe Doja, cladire P+2 istorica de patrimoniu, stil arhitectural Art Nouveau, construita 1907, parter inalt, spatios, pretabil pentru locuinta sau birouri, 146 mp utili, 4 camere, 2 bai, 2 bucatarii, hol, camara, fatada renovata 2021, interior ...
1767 EUR/m2 | 146 m2
Maria, Timisoara, Timis
azi 12:00
Vand casa situata in parc la Buzias, situata la capatul Colonadei dinspre strand pe dreapta. Suprafata: 286 mp Stare: necesita reparatii Pret: 59.200 euro
207 EUR/m2 | 286 m2
Buzias, Timis
azi 11:59
Apartament 2 camere, renovat complet, Calea Șagului, 53 mp cu balcon Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Calea Șagului, la parter, cu suprafață utilă de 53 mp și balcon închis. Apartamentul a fost renovat complet în 2021 și amenajat într-un stil modern, cu atenție la detalii ...
313 EUR/m2 | 53 m2
Calea+%c8%98agului+, Timisoara, Timis
azi 11:59
Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...
4,138 m2
Babsa, Timis
azi 11:58
Apartament 2 camere,47 metri pătrați,la parter, Moroasa 2 ,str.Petru Maior,bloc 67A,scara 3 , apartament 4. Preț 42000 euro. Telefon .
894 EUR/m2 | 47 m2
Rauti, Timis
azi 11:58
Vand proprietate, cladire in suprafata de 170mp + terasa acoperita, 5camere, bucatarie, 2 bai, pod mansardabil, demisol spalatorie, camera tehnica, spatiu depozitare. Garaj + apartament de 1 camera, baie, chicineta in cladire separata, dublu front stradal. Teren 580 mp. pret 430 000 euro
1792 EUR/m2 | 240 m2
Timisoara, Timis
azi 11:55
Vând teren pentru casa la Pădureni jud Timiș 15 km de Timișoara 500 mp.22000 euro
500 m2
Timisoara, Timis
azi 11:55
Vând teren intravilan la ieșire din Sacalaz, pe partea dreapta spre Bercsau ,deja s-au construit case acolo ,suprafață de 800 metri pătrați, cu 35 000 euro
Sacalaz, Timis
azi 11:54
Vând casa parter,intabulată 2026,3 camere,2 băi, bucătărie ,plus bucătărie vara, terasa mare, tencuit interior exterior, Izolatie polistiren grafitat, tâmplărie pvc și sticla QFort, cărămidă Wienerberger, beton C20 25 (B300),țigla Tondach Bolero,materiale structura premium ,lipsesc finisajele. Canalizare ...
846 EUR/m2 | 156 m2
Becicherecu Mic, Timis
azi 11:53