Teren de vanzare cu AC pentru duplex
Vand teren in Mosnita Noua strada Concordiei colt cu Consensului. Terenul are AC pentru duplex dar se poate construi si casa individuala. Terenul are 822 mp cu 2 fronturi.
822 m2
Mosnita Noua, Timis
18 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
822 m2
Mosnita Noua, Timis
18 mai
Se vinde Casa cu mansarda in Sanmihaiu Roman, distanta fata de centrul orasului Timisoara este de 12 km. Casa este compusa din 3 dormitoare, dresing, living, 2 bai, 2 bucatari. Suprafata totala construita-160 mp. Suprafata teren - 1200 mp An constructie: 2007 Dotari: apa curenta, foraj propriu, gaz, ...
1375 EUR/m2 | 160 m2
Sanmihaiu Roman, Timis
16 mai
Proprietar , vand o jumatate de duplex in stil mediteranian , cu 5 camere in Dumbravita . Aceasta proprietate este amplasata intr-o zona rezidentiala linistita dar foarte bine conectata la toate obiectivele importante din Dumbravita. Acest duplex a fost construit cu atentie la detalii,folosind materiale ...
2096 EUR/m2 | 135 m2
Dumbravita, Timis
ieri 08:42
Proprietar , vand casa parter plus etaj ,toate utilitatile, 3 dormitoare ,sufragerie, bucatarie,2 bai , 2 terase,subsol. Centrala gaz ,izolatie polistiren,2 garaje, anexe gospodaresti, bucatarie de vara, sera, vie ,pomi fructiferi. Suprafata totala cu tot cu gradina 2200 mp .Strada principala. Pret informativ ...
1188 EUR/m2 | 160 m2
Jimbolia, Timis
ieri 12:10
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vand proprietate, cladire in suprafata de 170mp + terasa acoperita, 5camere, bucatarie, 2 bai, pod mansardabil, demisol spalatorie, camera tehnica, spatiu depozitare. Garaj + apartament de 1 camera, baie, chicineta in cladire separata, dublu front stradal. Teren 580 mp. pret 430 000 euro
1792 EUR/m2 | 240 m2
Timisoara, Timis
azi 05:48
proprietar vând garsonieră confort 3 ,în zona Dâmbovița preț 26.000 .Garsoniera se află la parter cu vedere în față, zona liniștită mijloace de transport cameră plus baie din construcție rog și ofer seriozitate. pentru orice detalii vă rog să sunați la mulțumesc
2167 EUR/m2 | 12 m2
Timisoara, Timis
azi 05:48
Vind casă modulară, făcută pe schelet metalic, din panouri sandwich, Living cu bucătarie open space, dormitor, 2 bai, hol și terasă, construită în anul 2020, Utilități: apă curentă, canalizare, curent trifazic, instalație electrică nouă în toată casa, instalație pt calorifere și centrală termică , finisată ...
1000 EUR/m2 | 70 m2
Timisoara, Timis
azi 05:39
Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...
2069 EUR/m2 | 58 m2
Timisoara, Timis
azi 05:31
190000 Casa la Chisoda individuala ,zona linistita,drum pietruit,2 parcari amenajate, front stradal 46 m,pomi fructiferi , zmeura
2111 EUR/m2 | 90 m2
Chisoda, Timis
azi 05:28
Persoană fizică, ofer spre vănzare teren intravilan, in loc.Dumbrăvița, intr-o zonă centrală, având o suprafață de 932 mp, cu deschidere de 30 ml , fiind poziționat pe str.Soarelui. Facilitățile: curent, gaz, apă, canalizare, se află in fața terenului. Deoarece este o zonă centrală, în vecinătate este ...
932 m2
Dumbravita, Timis
azi 04:59
Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...
4,138 m2
Babsa, Timis
azi 04:10
Proprietar persoana fizica vind parcela 6,3 ha cu PUZ,ZONA UNITATI INDUSTRIALE, DEPOZITARE,SPATII SERVICII SI ZONA PENTRU ACTIVITATI SPORTIVE SI DE AGREMENT. Parcelarea si dezmembrarea se poate face conform PUZ, la cerere. Situata pe Calea Lugojului,la limita Ghirodei cu Remetea Mare, proprietatea se ...
63,725 m2
Remetea Mare, Timis
azi 02:53
- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA + 98.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra pentru CASA noastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - ...
766 EUR/m2 | 128 m2
Timisoara, Timis
azi 02:45
Bună vind doua case Casa cu etaj construita in anul 2022 etaj 3 camera dintre care una finalizata + parchet 1 colidor si balcon parter 1 living 1 bucatzrie 1 baie 1 colidor netencuita interior. Exterior tencuita si ti nci Casa normala este locuibila
200 EUR/m2 | 350 m2
Com ghilad , Ghilad, Timis
azi 02:44
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou în Giroc strada principală , etaj 1 , balcon , loc parcare preț 82000 euro neg
1708 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:14
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , etaj 2 , loc parcare , încălzire pardoseală suprafață utila 53 mp + balcon apartamentul este poziționat la intrare în Giroc preț 100000 euro tel 0727516012
1887 EUR/m2 | 53 m2
Timisoara, Timis
azi 02:14
ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012
1545 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
azi 02:13
2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012
1651 EUR/m2 | 53 m2
Timisoara, Timis
azi 02:13
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012
1771 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:13
vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012
1582 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
azi 02:13
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
azi 01:26
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Complexul Studentesc, Timisoara, Timis
azi 01:26
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere etaj 1 în Giroc în spate la hotel IQ Apartamentul este la cheie , balcon loc parcare , încălzire în pardoseală preț 89000 euro tel 0727516012
1854 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 01:25