1 camera Dambovita 62000
1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012
1722 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
15 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1722 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
15 mai
Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...
1750 EUR/m2 | 56 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
ieri 10:28
Direct proprietar fără comision, apartament de vânzare parțial mobilat, ideal pentru o familie mare , este foarte spațios, 4 camere, bucătărie, cămară spațioasă, 2 bai cada si dus plus o toaleta de servici, coridor foarte mare, 134 m2, etajul 2, este intr-o clădire cu valoare istorică foarte aproape ...
1836 EUR/m2 | 134 m2
Sinaia, Timisoara, Timis
8 mai
CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...
1550 EUR/m2 | 100 m2
Timisoara, Timis
ieri 00:14
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Ofer spre vânzare direct de la proprietar 1 2 duplex situat în Moșnița Nouă, într-o zonă liniștită, la doar 50 m de asfalt, cu acces facil către principalele puncte de interes. Suprafață utilă: 80 mp Teren generos: 414 mp, anexă 15 mp (cu utilități trase, ideală pentru bucătărie de vară sau depozitare, ...
2287 EUR/m2 | 80 m2
Mosnita Noua, Timis
azi 00:05
De vânzare direct de la proprietar apartament cu 2 camere, situat pe strada Munteniei din Timișoara, la etajul 1 al unui imobil construit în 1989. Apartamentul are o suprafață utilă de 57 mp și o compartimentare practică și funcțională. Locuința necesită renovare, oferind viitorului proprietar libertatea ...
1667 EUR/m2 | 57 m2
Mehala, Timisoara, Timis
ieri 23:49
ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro
1556 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:27
907mp, fs 18m, cu Certificat de urbanism, pe o strada secundara, are toate utilitatile, Dumbravita, zona linistita, aproape de un parc de 1400mp, 160E mp, fix
907 m2
Dumbravita, Timis
ieri 23:24
Teren 1590mp, fs 31m, canalizare gravitationala, Dumbravita-vatra satului, cu casa veche, 250E mp (sau 1353mp, fs 31m)
1,590 m2
Dumbravita, Timis
ieri 23:23
ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012
1978 EUR/m2 | 23 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:17
Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat zona Aradului etaj 3 preț 94000 euro negociabil tel 0727526012
1709 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:13
De vânzare casă cu 4 camere ,bucătărie,baie,garaj și o mică grădină,rog nu sunați fără rost ,cel mai bine este să se vină la fața locului.Preț negociabil...
91 EUR/m2 | 718 m2
Pesac, Timis
ieri 23:06
vând acest teren de 2800 mp la 8 Euro mp negociabil in loc. Ivanda la 30 km de Timișoara.Are utilitățile la poartă trase se poate vedea la fata locul.
Timisoara, Timis
ieri 23:00
Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...
4,138 m2
Babsa, Timis
ieri 22:48
Vând teren în Săcălaz, cu o suprafață generoasă de 1943 mp, situat într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare. Este proprietatea ideală pentru cei care doresc să investească inteligent într-o zonă aflată în plină expansiune lângă Timișoara. Detalii principale: Suprafață: 1943 mp Localizare: Săcălaz ...
1,943 m2
Timisoara, Timis
ieri 22:40
Vand in exclusivitate fara comisiom casa in Timisoara zona Lunei aproape de Casa de Pensii . cu suparfata de de 70 mp cu curyr proprie format din hol bucatarie cu camara cu acces in pod,baie,2 camere plus o camera mica anexe.Casa este de caramida se poate mansarda.Este locuibila ,dar necesita renovare.Are ...
2000 EUR/m2 | 70 m2
Prințul Turcesc - Lunei, Timisoara, Timis
ieri 22:39
Vand fara comision vila individuala zona Calea Aradulu-Lipovei 7 minute de Mall.Vila are 7 camere.Parter hol ,living,bucatarie inchisa,dormitor.,birou,baie, debara,garaj cu acces direct in casa terasa,etaj 4 dormitoare hol mare-living 2 bai,3 balcoane,pod.curte amenajata gazon Garaj mare .Strada asfaltata ...