Ferma de vanzare la cheie
1

Ferma de vanzare la cheie

Vând fermă agricolă complet funcțională, situată într-o zonă liniștită (Periam-Pesac) cu acces excelent la drumuri principale. Proprietatea este ideală pentru fermieri activi, investitori sau companii care doresc să dezvolte o afacere agricolă profitabilă. Caracteristici ferma: - Suprafață totală teren: ...

Periam, Timis

Promovat
Vand duplex la cheie,zid dublu,direct proprietar,5 camere,3 bai
10
1

DUPLEX MODERN LA CHEIE DIRECT DEZVOLTATOR COMISION 0% STRADA TIMIȘ DUMBRĂVIȚA -- Punem o atenție sporită în mici detalii ascunse care asigură confortul și dinamica casei Vă prezentăm un duplex modern, complet branșat la toate utilitățile, cu finisaje la alegere și dotări premium. ...

2359 EUR/m2 | 142 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
 Casa individuala de vanzare in Remetea Mare cu curte si gradina, pret 205.330 euro, negociabil
10
4

Aceasta proprietate, situata in comuna Remetea Mare, la doar 8 minute de Timisoara, se afla intr-o zona aerisită de case vile, se intinde pe o suprafață de 1219 mp si
dispune de un spațiu generos de locuit, având o suprafață de 100 mp , construita 136 mp, construita in regim de inaltime, parter si mansarda, ...

2053 EUR/m2 | 100 m2

Remetea Mare, Timis

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartamen 2 camere decomandat
4
7

vand apartamen 2 camere decomandat

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, 54 mp,+ terasa si garaj, parter, bloc izolat, centrala pe gaz.Se vinde mobilat.Imobilul se afla in oraș Recaș,județ Timiș. Pret: 65 000 euro Telefon: .

1204 EUR/m2 | 54 m2

Recas, Timis

Vand casa cu teren, 1800 mp
5
2

Vand casa cu teren, 1800 mp

Vând casa construita pe parter, in stil mediteranean, cu 3 dormitoare, baie, bucătărie plus camara, camera de zi, 140mp, total suprafață teren 1800 mp. Imobilul se afla in oraș Recaș. Pret 180 000 euro. Mai multe informații la tel. .

1286 EUR/m2 | 140 m2

Recas, Timis

Se vinde- Casa in Șandra(cartierul nou):interior la rosu exterior la gri
10
5

Se oferă spre vînzare o proprietate nou-nouță, situată în cartierul nou din Șandra, pe str. Teiului - o zonă aflată în plină dezvoltare, la 35 Km de Timișoara și 30 Km de Sânnicolau Mare. Cu o suprafață măsurată totală de 120 mp și 92,19 mp utili, casa este amplasată pe un teren de 500 mp cu 2 fronturi ...

946 EUR/m2 | 92 m2

Sandra, Timis

Vând apartament  4 camere   etaj 1   zonă Freidorf, Liceul auto
10
3

Vând apartament 4 camere etaj 1 zonă Freidorf, Liceul auto

Propietar ofer spre vânzare apartament generos, cu o suprafață totala de 85.15mp din care utila 76.44 mp, situat în Timișoara, în zona Freidorf, pe strada Eugen Cuteanu, la etajul 1 al unui imobil bine întreținut. Locuința este compartimentată eficient și dispune de: 3 dormitoare ...

1353 EUR/m2 | 85 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Imobiliare vânzări case direct de la proprietari
3

Imobiliare vânzări case direct de la proprietari

Casa de vânzare cu garaj auto și anexa în Giarmata Vii. Teren 1000 metri patrați și front stradal 19,2 metri. Toate utilitațile cu încălzire centrală pe gaz. 4 camere,hol,bucătărie și baie. Anexa de tip apartament cu 2 camere ,decomandat,nefinisat pe interior. Pret 260 000 euro. Telefon

2167 EUR/m2 | 120 m2

Giarmata-Vii, Timis

Vând teren intravilan în satul Dragșina, Comuna Cheverușul Mare, Jud. Timiș
1
5

Vând teren intravilan în satul Dragșina, Comuna Cheverușul Mare, Jud. Timiș, poziționat excelent la intrare în sat drum principal, front stradal 22 m , 1061 mp , la 27 euro mp. puțin negociabil. Detalii în privat. Tel Tel

1,061 m2

Dragsina, Timis

vand teren  -Tarina Mica-Lugoj
5
33

vand teren -Tarina Mica-Lugoj

Vand 2 parcele de teren 5750 mp și 5700 mp situate în vecinatatea localității Lugoj, prima parcelă intrarea de pe strada Closca,( parcela are pomi fructiferi pe rod și fântână forată la 100m se află case construite și utilitățile ) și parcela a doua aproape de șoseaua de centura, vis-a-vis de Fan Curier. ...

5,570 m2

Lugoj, Timis

Vând garsonieră cu 2 camere
4
8

Vând garsonieră cu 2 camere

Persoana fizica,vând garsonieră cu dormitor și bucătărie separate, 24 mp. Situat în Calea Buziașului, mobilat, izolat, cu aparat de aer condiționat, etaj 4. Dispune de o debara pentru uscat rufe la comun cu vecina de vis-a-vis. Pentru detalii contactați numărul de telefon anexat acestui anunț.

Buziasului, Timisoara, Timis

Vand jumatate de duplex in Sag,zona Manastire la 10 minute de shopping city Timisoara
8
1

De vanzare casa tip duplex pe parter, situat in Sag, zona Manastire. Casa este compartimentata astfel: 2 dormitoare, living, bucatarie, camera tehnica cu o suprafata de 75 mp si teren 250 mp imprejmuit cu gard din placi de beton si o anexa. Casa se vinde mobilata si utilata. Pret 126000 euro negocia ...

1680 EUR/m2 | 75 m2

Sag, Timis

Propretar vand teren Mosnita veche 2

Propretar vand teren Mosnita veche

Vând teren în Mosnita veche 612 mp .Pentru mai multe informații la telefon

612 m2

Mosnita Veche, Timis

Teren de vânzare în PUZ Uliță Nord
1
1

Teren de vânzare în PUZ Uliță Nord

Locație: -Șag,zona Uliță Nord. Suprafață: -de la 588 mp până la 930 mp,pentru locuințe individuale(maxim 2 unități locative parcelă),regim P+1E+M Er; -de la 1055 mp până la 1211 mp,pentru zona de servicii cu locuire,regim maxim P+2E. Avantaje: -ideal pentru construcție casă individuală duplex și pentru ...

Timisoara, Timis

Vând teren intravilan în localitatea Hitiaș, județul Timiș 3

Vând teren intravilan în localitatea Hitiaș, județul Timiș

Suprafața terenului este de 1507 mp.

Hitias, Timis

Teren casa 1000mp 35000 euro
5
25

Teren casa 1000mp 35000 euro

Proprietar, vand parcela la 7 km de Timisoara, 1000mp, la intrare in Parta Este curent, gaz si drum asfaltat pana in apropiere. Pret 40e mp, suprafata totala: 1000, Front stradal: 12,20m Info la tel.

1,000 m2

Parta, Timis

Garsoniera de la proprietar
4
35

Garsoniera de la proprietar

Proprietar vând garsoniera confort 2 renovata complet cu materiale de calitate, aer condiționat geamuri termopan usa metalica. La 30 de metrii mini mall Lidl Jisk etc, loc mare de joaca pentru copii, stație de autobuz Nr 32 in fata blocului. .Str bujorilor nr 160,et 4.Zona cu construcții de blocuri ...

1679 EUR/m2 | 14 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casă duplex P+M 5 camere, 3 băi, mobilată și utilată, Mosnita Noua, Cartier Europa