2 camere Dambovita 78000
Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
ieri 08:22
Anunțuri promovate – Vezi toate
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
ieri 08:22
Vand apartament cu 2 camere, in BLOC NOU - zona Girocului langa Profi. Etaj 1, complet decomandat, bucatarie separata, finisaje de lux, terasa mare, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus, bloc integral din caramida, izolat termic. Pret 102.000 Eur. Tel. 0750182615.
1962 EUR/m2 | 52 m2
Girocului, Giroc, Timis
7 mai
Vand URGENT teren agricol extravilan in zona Calea Sagului, Chișoda, apartine de Giroc, paralel cu drumul principal, se ajunge foarte ușor, vecin cu firma Incontro, vama, Auchan, 1 ha pretul este de 250 lei pentru 1 mp negociabil, cu 2 drumuri de acces. .Detalii la tel .
10,000 m2
Chisoda, Timis
ieri 08:20
Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...
3176 EUR/m2 | 170 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
ieri 10:32
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Teren de vânzare în Giarmata strada Bătrână
1,100 m2
Giarmata, Timis
5 mai
CASA DE VĂNZARE 35km de Timisoara 5 camere,117mp utili,1781mpteren,localitatea Ivanda județul Timiș situată In centrul Nr.băi:2 Nr.bucătării:1 Niveluri:parter Locuri de parcare :4 Casă :Nouă Nemobilată Finisaj: Semifinisat Construcție BCA Tip acoperiș : țiglă Front stradal de 20 ml. An constructie ...
542 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
5 mai
Proprietar vând două terenuri în zona industrială, situate între Dumbrăvița și Giarmata, în posesia unui certificat de urbanism pentru elaborarea PUZ, valabil. 1) Teren 1 - Suprafață: 25.000 m (2,5 ha) - Front: 81 ml - Locație: la 300 m de DJ 691, în spatele imobilului ALMIRA Trade - Preț: 22 euro ...
25,000 m2
Timisoara, Timis
5 mai
Casa are 90 mp si un teren de 740 mp. Casa este amenajată în 2025, cu încalzire cu centrală pe peleți, cu calorifere. Are apa si canalizare. Geamuri termopan. Se da cu mobila. Instalatie electrica noua, instalatie apa noua.
522 EUR/m2 | 90 m2
Herneacova, Timis
5 mai
Proprietar vând apartament cu două camere. Intrarea în apartament se face prin bucătărie, aceasta oferă accesul la baie și la o cameră de zi generoasă (care de altfel poate fi folosită și ca dormitor). Din camera de zi se intră într-un dormitor spațios. Apartamentul dispune de 47 mp utili (58 mp construiți) ...
1489 EUR/m2 | 47 m2
Timisoara, Timis
5 mai
De vanzare doua parcele alaturate teren intravilan in Alios, cu CF-uri individuale, suprafata totala 5578mp. Drumuri asfaltate, retea apa si curent, retea gaz in lucru: 1. parcela 2700mp front aprox. 78ml 2. parcela 2878mp pe colt, doua fronturi de aprox 78ml si 36ml PRET 66000 eur pentru intreaga ...
5,578 m2
Alios, Timis
5 mai
Vand garsonieră zona Dâmbovița, recent renovata,baie,bucătărie. Rel la tel .
Timisoara, Timis
5 mai
ofer spre vânzare casă duplex la cheie P+1 , 4 dormitoare , 3 băi , living bucătărie la cheie toate utilitățile , mobilată cu mobila de bucătărie teren 300 mp în Giroc preț 215000 euro teren
1792 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
5 mai
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , etaj 2 , loc parcare , încălzire pardoseală suprafață utila 53 mp + balcon apartamentul este poziționat la intrare în Giroc preț 100000 euro tel 0727516012
1887 EUR/m2 | 53 m2
Timisoara, Timis
5 mai
Ofer spre vânzare garsonieră mobilată și utilată , suprafață 22 mp Zona Buziașului la Parter Preț 42500 Tel 0727516012
1932 EUR/m2 | 22 m2
Timisoara, Timis
5 mai
vând apartament cu 2 camere semidecomandat , etaj parter și etaj 3 cu acoperiș si pod suprafața 53 mp plus balcon apartamentul este la cheie toate utilitățile în Giroc în spate la eso preț 87000 euro tel 0727516012
1642 EUR/m2 | 53 m2
Timisoara, Timis
5 mai
Vând casa compusa din 2 camere, bucătărie, baie și anexa. Casă este din vaiuga, planseu de lemn, învelitoare țiglă. Necesita renovare majora. Încălzire centrala proprie pe gaz, și teracota pe lemne Suprafață cladire125mp, Suprafață teren 575mp, Timiș, Jimbolia, V Babes, nr 91. Telefon
384 EUR/m2 | 125 m2
Jimbolia, Timis
5 mai
Prorietar vand inchiriez 5 ha de teren chiar la coborarea de pe Autostrada cu localitatile Ortisoara si Seceani.Terenul se afla intre inelul rutier unde sunt Benzinaria Luckoil ,Centru de intretinere si coordonare al Autostrazii ,parcare Tiruri si o noua locatie la aprozimativ 150 m spre localitatea ...
Seceani, Timis
5 mai
Vând 3500 M* teren intravilan în comuna Jebel NR 363, cu toate facilitățile: Apă ,Curent,Canalizare,Gunoi menajer,Drum asfaltat,Iluminat stradal,în viitorul apropiat și rețea de gaz. Terenul se află la 20 de minute distanță de Timișoara!
Jebel, Timis
5 mai
Apartament recent renovat cu 2 3 camere. Este mobilat si este dotat cu clima, masina de spalat vase si masina de slapat. Se afla la parter in bloc cu 4 etaje in zona linistita intre Piata Unirii si Iulius Mall
9 EUR/m2 | 45 m2
Timisoara, Timis
5 mai
Vand casa sat Seceani jud Timiș langa A1. Casă veche, curent, apa de la retea, pomi fructiferi, grădina mare, 3000 mt. Ideală si pt investiție. Pret 85.000 euro. Rog seriozitate, FARA AGENȚII IMOBILIARE MULȚUMESC.
28 EUR/m2 | 3,000 m2
Seceani, Timis
5 mai
Se oferă spre vanzare apartament direct de la proprietar cu 2 camere, situat pe artera principală a bulevardului Circumvalațiunii , cu vedere directă la bulevard. Locuința este amplasată la etajul 4 din 4 al imobilului, beneficiind de lumină naturală și o perspectivă deschisă asupra zonei. Apartamentul ...
2073 EUR/m2 | 41 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
5 mai
**Proprietar** **Casa 3 Camere de Vânzare!** Ideală pentru familii sau investitori, această casă spațioasă cu 3 camere oferă confortul și eleganța pe care le căutați. Beneficiezi de: **Încălzire în pardoseală** pentru confortul zilnic, **Parchet** elegant în camere, care se poate alege, ...
2181 EUR/m2 | 160 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
5 mai
Vand apartament 2 camere in Micro1 Aleea brazilor, et4, mobilat si utilat, centrala, aer conditionat.
1013 EUR/m2 | 39 m2
Lugoj, Timis
5 mai
Proprietar, vand apartament cu 2 camere mobilat si utilat, centrala pe gaz, aer conditionat. Apartamentul este situat in Micro1 etaj 4.
1013 EUR/m2 | 39 m2
Lugoj, Timis
5 mai