Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vând terenuri extravilane și intravilan în Babșa-Belinț
6
1

Vând terenuri extravilane și intravilan în Babșa-Belinț

Vând trei terenuri: - Un intravilan în satul Babșa mărginit de două drumuri asfaltate cu acces la curent. Se află la 7 km de Belinț. Intrarea pe A1 se face la Topolovăț aflat la 13km de Babșa. Are 4476 mp. Este împărțit în 3 parcele de câte (aprox.) 1500 mp. Prețul este de 8 euro mp parcelă. Dacă sunt ...

4,500 m2

Babsa, Timis

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
9

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
vand in intravilan
4

vand in intravilan

vand in intravilan UAT Bucovat terenuri cu diferite suprafețe: 7400mp lângă complex Maria Park 7600mp lângă lot de 7 ha 5800mp situat central in ,,puz in lucru,, pe 100ha prețuri negociabile

7,400 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

1 camera Giroc principala
5
4

1 camera Giroc principala

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie

1857 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 87500 euro
3

2 camere Giroc 87500 euro

2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012

1651 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Casa timisoara
5
1

Casa timisoara

Ofer spre vânzare casă în Timișoara zona Brâncoveanu ,4 camere 2 băi , living , bucătărie , terasă , garaj teren 500 mp la cheie , mobilată și utilată front stradal 22, in curte mai are o construcție care are o cameră , o bucătărie , o baie preț 360000 neg

1200 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 85000 euro
5
4

2 camere Giroc 85000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

6 parcele bloc giroc
1
3

6 parcele bloc giroc

vând 6 parcele de bloc în Giroc P+3+M parcelele au suprafețele de 1300 mp zona. este în continuă dezvoltare , utilități existențe în zona , clădiri locuite preț 70 euro tel 0727516012

Timisoara, Timis

Teren arabil 13 ha Giroc
1

Teren arabil 13 ha Giroc

13 ha arabil Compact Giroc Ofer spre vânzare teren 13 ha compact , Este situat în Giroc între centura ocolitoare și pădure preț 10 euro mp tel 0727516012!

13 m2

Timisoara, Timis

3 camere Giroc Future Residence
3

3 camere Giroc Future Residence

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere în Giroc într-o zonă rezidențială FUTURE RESIDENCE cu piscină Mobilat și utilat , 2 locuri de parcare , unul subteran și celălalt suprateran Suprafața Apartametului 57 mp plus bacon de 8 mp ETAJ 2 cu lift Se vinde mobilat și utilat la prețul de 150000 euro ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa Elisabetin 350000 eurk
5
2

Casa Elisabetin 350000 eurk

Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061

1667 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

Giarmata Vii 9000m
1
18

Giarmata Vii 9000m

Giarmata Vii strada Narciselor vând 9000m/2 front stradal de 60m utilitățile la stradă gaz, curent, apa,canalizare, preț 40euro m/2 tel.

Timisoara, Timis

Vind Casa Peciu Nou
7
41

Vind Casa Peciu Nou

CASA LA ROȘU - PECIU NOU - TEREN 1000 MP Suprafață utilă: 92 mp, compartimentare modernă și spațioasă Teren generos: 1000 mp (ideal pentru grădină, foișor sau livadă) Living: Zonă de zi luminoasă Bucătărie: Spațiu separat pentru gătit Dormitoare: 2 camere de odihnă confortabile Băi: 2 băi (confort ...

870 EUR/m2 | 92 m2

Peciu Nou, Timis

Vând vilă în Deta
8
4

Vând vilă în Deta

Vând vilă parter și etaj, proiect american, având suprafața utilă de 270mp, pe un teren de 2100mp. Parter: -sufragerie și camera de zi 65mp -bucătărie 15mp -cămară -camera tehnică -baia de serviciu -garaj cu intrare din casă -hol mare la intrare -hol mic Etaj: -un dormitor 28mp cu iesire pe terasă -un ...

648 EUR/m2 | 270 m2

Deta, Timis

Teren Mosnita Noua toate utilitatile
2
8

Teren Mosnita Noua toate utilitatile

Vand teren in localitatea Mosnita Noua pe strada Adamclisi nr 19 Terenul este in spate la Kaufland Mosnita Noua aproape de strada Criciova iar drumul de acces este pietruit.Sunt case construite in vecinatate stanga,dreapta si in fata parcelei Beneficiaza de toate utilitatile apa,gaz,canal si energie ...

647 m2

Mosnita Noua, Timis

vand teren intravilan
1
3

vand teren intravilan

plat pentru casă cu toate utilitățile la str comuna Denta jud Timiș, tel.