Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
1688 EUR/m2 | 40 m2
Timisoara, Timis
azi 09:06
Anunțuri promovate – Vezi toate
1688 EUR/m2 | 40 m2
Timisoara, Timis
azi 09:06
Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...
1197 EUR/m2 | 156 m2
Iosefin, Timisoara, Timis
10 mai
Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...
1915 EUR/m2 | 82 m2
Cetatii, Timisoara, Timis
ieri 13:00
3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...
1867 EUR/m2 | 75 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.
752 m2
Timisoara, Timis
azi 13:50
Vand urgent 1 2 duplex Parter+Pod inalt 4 camere ,2 băi complet utilate si mobilate de 100 mp , living cu bucatarie Open space de aproximativ 30mp terasa si pod inalt inchis , 2 sau 3 locuri de parcare in fata casei , curte de aproximativ 150mp si anexa de 9MP pentru depozitare diverse si 15MP ...
1755 EUR/m2 | 100 m2
Chisoda, Timis
azi 13:48
Vând apartament cu 2 camere decomandat format din: 2 camere,baie,bucătărie si balcon! Apartamentul se află la etajul 5(mansardă din BCA),blocul este izolat , zona liniștită si curată! Încălzirea se realizează cu centrala proprie pe gaz, facturi mici la întreținere. Suprafața 40 m2 Mijloace de transport ...
1525 EUR/m2 | 40 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
azi 13:47
Direct proprietar ofer spre vânzare un apartament de excepție, dispus pe două niveluri cu scară interioară, situat la intrarea în Dumbrăvița (zona ESO).Locuința face parte dintr-un complex rezidențial exclusivist (doar 3 unități per imobil) și reprezintă o proprietate unică în zonă, adresată unui cumpărător ...
1860 EUR/m2 | 100 m2
Timisoara, Timis
azi 13:43
Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...
1906 EUR/m2 | 53 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 13:41
De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783
1600 EUR/m2 | 100 m2
Planetelor, Giroc, Timis
azi 13:40
De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 163000 euro.Tel 0745126783
1600 EUR/m2 | 100 m2
Giroc, Timis
azi 13:39
Proprietar, vând apartament cochet, situat într-o curte comună dar cu cota de 46 246mp teren în Cf .Apartament are camera de dormit din care se ajunge pe balcon, care este închis cu termopan,hol,sufragerie din care se poate intra în bucătărie și baie, rulouri la geamuri incorporate,apartamentul deține ...
1878 EUR/m2 | 41 m2
Giroc, Timis
azi 13:39
De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783
1643 EUR/m2 | 56 m2
Calea Urseni, Timisoara, Timis
azi 13:39
De vanzare vila individuala,deosebita ,construita in anul 2012,cu 5 camere,3 bai,garaj dublu ,sala hobby cu baie,piscina.Casa este ideala pentru o familie si pregatita complet spre a fi predata cu toate cele necesare. Materiale de construcie, finisaje si obiecte de mobilier de inalta calitate. Atentie ...
1982 EUR/m2 | 280 m2
Timisoara, Timis
azi 13:39
Vând teren intravilan Curți Construcții Moșnița Nouă | 1000 mp Oportunitate excelentă de investiție sau construcție casă! Vând teren intravilan situat în Moșnița Nouă, în apropiere de strada Birda, într-o zonă în plină dezvoltare, la mică distanță de cartierul Urban Village și alte locuințe noi. ...
1,000 m2
Mosnita Noua, Timis
azi 13:39
De vânzare casă masivă de cărămidă P+M,compartimentarea este următoarea;doua dormitoare mari fiecare de 20 mp,living de 28 mp,dining 12 mp,bucătărie 24 mp, trei bai la parter,cameră tehnică 18 mp,mansarda compusă dintr-o cameră mare de 60 mp,loc depozitare 8mp,baie 12mp.Toate încăperile au cablu TV,instalația ...
1909 EUR/m2 | 220 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
azi 13:39
De vânzare teren intravilan str București 1505 mp front stradal 34,toate utilitatile, asfalt, str București ( zona Aradului-Cora).Terenul e format din două parcele de 753 mp si 752 mp fiecare având un front stradal de 17 mp.Prețul solicitat de proprietar este de 200 Euro mp.Tel 0745126783.
Timisoara, Timis
azi 13:39
De vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime pe Parter, situat in Sag, zona Manastire, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 90 mp si teren 250 mp,împrejmuit cu gard de placi de beton . Alei din jur împrejur și spațiul de parcare din beton amprentat. Structura casei :beton, material ...
1278 EUR/m2 | 90 m2
Timisoara, Timis
azi 13:38
Casă de cărămidă cu teren mare 2731 mp în acte în realitate 2971 mp ,front stradal 39 m,la drumul principal DN,toate utilitatile in fața casei Prețul solicitat de proprietar este de 330000 euro.Tel 0745126783.
Remetea Mare, Timis
azi 13:38
De vânzare casa cu etaj ,cu un design modern și finisaje de calitate superioară.Această locuință îți oferă un spațiu perfect pentru o viață confortabilă. Etapele de construcție au fost atent supervizate pentru a asigura durabilitatea și funcționalitatea fiecărui detaliu. Aflată într-o zonă foarte buna ...
1286 EUR/m2 | 105 m2
Timisoara, Timis
azi 13:38
Imobilul se afla in zona Dambovita, intr-o zona rezidentiala de case. Casa tip calcan cu 5 camere, 3 bai, spatioasa si complet mobilata. Dispune de un teren generos in suprafata de 1.593 mp, oferindu-ti mult spatiu verde. Curtea este amenajata cu arbori, o terasa spatioasa si un garaj dublu. A ...
1645 EUR/m2 | 200 m2
Iosefin, Timisoara, Timis
azi 13:38
De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...
2385 EUR/m2 | 130 m2
CENTRU, Timisoara, Timis
azi 13:38
De vânzare vilă individuală in Sag, suprafata utila este de 260mp, cu un teren aferent de 750mp, iar compartimentarea este urmatoarea: Parter -hol de acces, baie , living, bucatarie cu iesire pe terasa, debara, camera tehnica , subsol amenajat. Etaj hol de acces la pod cu trapa , podul este imbracat ...
954 EUR/m2 | 260 m2
Sag, Timis
azi 13:38
954 EUR/m2 | 260 m2
Timisoara, Timis
azi 13:38