Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere-Cartierul rezidențial IRIS, COMISION 0%
10
3

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, cu o suprafață utilă de 54,37 mp, situat într-un complex rezidențial apreciat Cartierul Iris, în zona Aradului Torontalului. Etaj 5 din 8, într-un imobil modern, dotat cu 2 lifturi, monitorizare video 24din24 și acces securizat. ...

2538 EUR/m2 | 54 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere + 10 mp terasa | Giroc
9
8

Apartament 3 camere + 10 mp terasa | Giroc

*Apartament modern 3 camere Giroc, la 2 minute de centura Timișoarei** Se oferă spre vânzare un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat la etajul 3 din 3 al unui imobil bine întreținut. Locuința dispune de un balcon generos și un pod de depozitare, ideal pentru momentele de relaxare. **Suprafață:** * ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vindem teren in zona Lipovei,pentru dezvoltare imobiliara, suprafața totală 3200mp. 1

Vindem teren in zona Lipovei,pentru dezvoltare imobiliara, suprafața totală 3200mp.

Vindem teren in zona Lipovei,limitrofe, suprafața totală 3200mp,ideal pt dezvoltare imobiliara.

4,174 m2

Timisoara, Timis

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro
10
12

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro Specificații: Decomandat, confort 1 Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
 Teren intravilan 15  mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță   investiție turistică
7

Teren intravilan 15 mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță investiție turistică

Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...

4,138 m2

Babsa, Timis

Case de vanzare
4
25

Case de vanzare

Vand 2 case din caramida , cu gradina , suprafata 2700 m patrati , necesita mici reparatii , apa si gaz la strada , 8 camere , detalii privat

26 EUR/m2 | 2,700 m2

Belint, Timis

Vând spațiu comercial
3
3

Vând spațiu comercial

Vând spațiu comercial în comuna DENTA, nr. 621,jud TIMIS,situat la șosea central,racordat la utilități, încălzire pe gaz, internet, loc de parcare. Prețul ușor negociabil

800 EUR/m2 | 50 m2

Denta, Timis

Duplex de vanzare Dumbravita, proprietar
9
11

Duplex de vanzare Dumbravita, proprietar

Proprietar, vand duplex mobilat, str. Mihail Sadoveanu, Dumbravita. Suprafata teren 324 mp. Suprafata utila casa 102 mp. Parter: living open space cu bucatarie, baie, camera tehnica. Etaj: 3 dormitoare si baie. Utilitati: gaz, curent, fibra optica, fosa (canalizare la poarta). Anexa: bucatarie de vara ...

2269 EUR/m2 | 104 m2

Dumbravita, Timis

Vand loc de casa 3

Vand loc de casa

Proprietar,vand teren in sat Murani,jud.Timis teren intravilan cu casa de vaiuga fara valoare 1560 mp.Pret 45000 euro negociabil.

Murani, Timis

Direct de la proprietar, Duplex P+M in Mosnita Veche, complet mobilat, strada cu asfalt, inchisa
10
2

Direct de la proprietar, de vânzare Duplex în Mosnita Veche, localizat intr-o zonă liniştită, strada asfaltata si inchisa, in stanga si dreapta casei se afla doar vecini, iar in spatele proprietatii se afla doar o alta gradina, fara constructii. Curtea si spatiul verde sunt frumos amenajate, cu pomi ...

1838 EUR/m2 | 114 m2

Mosnita Veche, Timis

Vând casă Dudeștii Vechi
9
21

Vând casă Dudeștii Vechi

Vand casă în Dudestii Vechi situata central cu vad comercial,suprafață totală casă+teren 360 mp.

100 EUR/m2 | 250 m2

Dudestii Vechi, Timis

am de vanzare 29

am de vanzare

am de vanzare teren la iesirea din Chisoda spre Giroc, utilitati curent, locatie : 563 mp pe partea dreapta, 90 euro mp

Chisoda, Timis

Super ofertă!!!
10

Super ofertă!!!

Vînd casă: 4 camere ,2 băi, 2 holuri,1 bucatarie ,Șpaiț,anexe magazie loc de centrală si gradină generoasă. Preț 65.000 euro.negogiabil in limita bunului simț. Numar de telefon.

542 EUR/m2 | 120 m2

Teremia Mare, Timis

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii
10
1

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii

Proprietar, vand Apartament 3 camere decomandat Timisoara, Circumvalatiunii, bloc 1966, etaj 4, bloc P+4 cu acoperis reparat, fara probleme. Bucataria mobilata, utilata Centrala termica proprie, Aparat de aer conditionat, Bloc reabilitat termic in 2026; scripete electric pentru marfuri 125.000 Euro

1812 EUR/m2 | 69 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Etaj 1. Disponibil imediat. Terasa 11 mp. Decomandat. Bloc nou
6
25

Vand apartament 2 camere, ETAJ 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou FINALIZAT complet, izolat termic exterior, 53 mp utili + TERASA 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inscris in CF, LIFT, videointerfon, usa metalica la intrare, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament 4 camere
10
9

Vand apartament 4 camere

Cu suprafata generoasă de 111mp utili,et.1,curte comuna,hol de acces,baie si toaleta de serviciu,bucătărie, cămară de alimente si rafturi,gresie,faianță,parchet,geamuri termopane si jaluzele aluminiu,plasa,usa siguranta cu închidere in patru parti,centrala gaz dar si teracote,una Gioconda,terasa si garaj(suprafata ...

1802 EUR/m2 | 111 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Teren extravilan de vanzare   10.000 mp sacalaz -timis
3
12

Teren extravilan de vanzare 10.000 mp sacalaz -timis

Teren extravilan de vinzare in Sacalaz Vest Timis, la 600 mp de la continuarea Strazi Teiului in directie opusa localitati Sacalaz, (vezi Harta), SUPRAFATA TEREN = 10.000 mp 18,00 Euro mp + APA + CURENT + GAZ LA BORNA Mobil: VEZI TABLITA CU NUMARUL DE TELEFON PE TEREN ( ) Telefon:

Sacalaz, Timis

Pozitionat intre case, iti ofera intimitatea unei case individuale
4
8