Casa individuala Giroc
12
2

Casa individuala Giroc

Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3  Giroc, Timis (Str. Sperantei)
10
2

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei)

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei) Apartament 2 camere, decomandat, bloc nou etaj 3 din 3 Bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 52 mp Disponibilitate: Etaj 3 Loc de parcare inclus in CF Dotări și ...

2168 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !
10

Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !

Apartament penthouse complet mobilat, nu a fost locuit , mobila bucatarie la comanda, dotata utilata electrocasnice Samsung, alarma, terasa 50 mp(pregatita cu priza si antena TV) cu marchiza(cu telecomanda si senzor de vant) si dus, balcon 10 mp, 2 locuri de parcare subteran. Apartamentul are un living ...

3429 EUR/m2 | 70 m2

Aradului%2525252bEst, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere cu scară interioară | 131 mp utili | Lift | Comision 0% | Giroc
12
1

Apartament 3 camere cu scară interioară Giroc (zona Hotel IQ) Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere și scară interioară, situat la etajul 3 3 al unui bloc construit în 2008, poziționat în spatele Hotelului IQ, într-o zonă liniștită și bine conectată. Imobilul este dotat cu lift. Suprafață ...

1053 EUR/m2 | 131 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa de vânzare Giroc str.Mercur 5
10
2

Casa de vânzare Giroc str.Mercur 5

Proprietar vând Casa Giroc str.Mercur 5 ,Două fronturi stradale,teren 645 mp,255 mp utili . Casa e compusa din parter Garaj,Living spațios,Dormitor,Baie cu Jacuzzi, bucătărie,cameră tehnica,terasă. Etaj Dormitor Matrimonial cu baie proprie vana Jacuzzi, 4 dormitoare si doua bai. Utilități Electricitate,Gaz,Apa ...

1412 EUR/m2 | 255 m2

Giroc, Timis

Teren intravilan Dudestii Noi
1

Teren intravilan Dudestii Noi

Proprietar, vand teren intravilan in Dudestii Noi, judetul Timis cu suprafata de 1400 mp. Central, utilitati foarte aproape, ideal pentru contructie de casa individuala sau duplex. Pret negociabil.

Timisoara, Timis

Proprietar VÂND CASĂ Dumbrăvita
6

Proprietar VÂND CASĂ Dumbrăvita

Proprietar vând casă unifamilială parter + etaj, proiectată în stil mediteranean care combină liniile elegante cu funcționalitatea de zi cu zi, compusă din 11 încăperi, o terasă și două balcoane, cu o Su=150 mp + terasă și balcoane, Sc=218mp, dispunând de 707 mp teren în Dumbrăvița, zona Lac, casa se ...

2367 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

Casa sag de vanzare
5

Casa sag de vanzare

Casă de vânzare în Șag, comună periurbană lângă Timișoara 261 m utili, teren 761 m 3 dormitoare 3 băi living mare, spațios și luminos Bucătărie închisă cu ieșire pe terasă Pod mare izolat, îmbrăcat în lemn + beci sub casă Mobilată și utilată cu electrocasnice 249 ...

996 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

1 camere Giroc 66000 euro
5
2

1 camere Giroc 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , mobilat și utilat , loc parcare etaj 3 cu acoperiș de țiglă preț 66000 euro

2200 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

1 camera Giroc principala
5
4

1 camera Giroc principala

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie

1857 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 87500 euro
3

2 camere Giroc 87500 euro

2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012

1651 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Casa timisoara
5
1

Casa timisoara

Ofer spre vânzare casă în Timișoara zona Brâncoveanu ,4 camere 2 băi , living , bucătărie , terasă , garaj teren 500 mp la cheie , mobilată și utilată front stradal 22, in curte mai are o construcție care are o cameră , o bucătărie , o baie preț 360000 neg

1200 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 85000 euro
5
4

2 camere Giroc 85000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

6 parcele bloc giroc
1
2

6 parcele bloc giroc

vând 6 parcele de bloc în Giroc P+3+M parcelele au suprafețele de 1300 mp zona. este în continuă dezvoltare , utilități existențe în zona , clădiri locuite preț 70 euro tel 0727516012

Timisoara, Timis

Teren arabil 13 ha Giroc
1

Teren arabil 13 ha Giroc

13 ha arabil Compact Giroc Ofer spre vânzare teren 13 ha compact , Este situat în Giroc între centura ocolitoare și pădure preț 10 euro mp tel 0727516012!

13 m2

Timisoara, Timis

3 camere Giroc Future Residence
3

3 camere Giroc Future Residence

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere în Giroc într-o zonă rezidențială FUTURE RESIDENCE cu piscină Mobilat și utilat , 2 locuri de parcare , unul subteran și celălalt suprateran Suprafața Apartametului 57 mp plus bacon de 8 mp ETAJ 2 cu lift Se vinde mobilat și utilat la prețul de 150000 euro ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala Giroc
12
2

Casa individuala Giroc

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

2 camere Girocului 94000
5
2

2 camere Girocului 94000

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat etaj 1, preț 94000 euro zona Girocului Plavat 2

1880 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa Elisabetin 350000 eurk
5
2

Casa Elisabetin 350000 eurk

Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061

1667 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

Giarmata Vii 9000m
1
18

Giarmata Vii 9000m

Giarmata Vii strada Narciselor vând 9000m/2 front stradal de 60m utilitățile la stradă gaz, curent, apa,canalizare, preț 40euro m/2 tel.

Timisoara, Timis

Teren de vanzare la intrare in Timisoara zona de Sud
2
1

Teren de vanzare la intrare in Timisoara zona de Sud

Proprietar vand o parcela de teren de 15.000 mp (1,5h) in apropiere de granitele orasului Timisoara (500m de la iesirea din oras) in apropiere de fostul deponeu actualmente parc. Terenul are urmatoarele utilitati stalp de curent electric pozitionat langa parcela, drum asfaltat, front stradal de aproximativ ...

Sag, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1545) Giroc (197) Lugoj (176) Dumbravita (156) Mosnita Noua (146) Sacalaz (102) Sag (92) Giarmata (68) Mosnita Veche (65) Ghiroda (56) Sanandrei (50) Sanmihaiu Roman (46) Remetea Mare (42) Giarmata-Vii (38) Chisoda (37) Buzias (36) Sannicolau Mare (35) Bucovat (Remetea Mare) (29) Becicherecu Mic (27) Parta (26) Recas (26) Jebel (25) Jimbolia (25) Urseni (25) Ianova (23) Peciu Nou (23) Pischia (21) Utvin (21) Sacosu Turcesc (19) Fardea (18) Deta (17) Faget (17) Dragsina (14) Hitias (14) Calacea (13) Covaci (13) Murani (13) Ortisoara (13) Cebza (12) Dudestii Noi (12) Satchinez (12) Cerneteaz (11) Herneacova (11) Padureni (11) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Costeiu (10) Iecea Mare (10) Seceani (10) Varias (10) Alios (9) Beregsau Mare (9) Cenad (9) Cenei (9) Ciacova (9) Comlosu Mare (9) Balint (8) Bazos (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Silagiu (8) Albina (7) Carpinis (7) Chizatau (7) Ghilad (7) Liebling (7) Nadrag (7) Periam (7) Sandra (7) Teremia Mare (7) Topolovatu Mare (7) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Carani (6) Gavojdia (6) Gottlob (6) Ictar Budinti (6) Izvin (6) Lovrin (6) Rudicica (6) Sacosu Mare (6) Sanmihaiu German (6) Sipet (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Voiteg (6) Bazosu Nou (5) Belint (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Denta (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sanpetru Mare (5) Uliuc (5) Visag (5) Bacova (4) Banloc (4) Cornesti (4) Gataia (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Rudna (4) Salciua Noua (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Sustra (4) Babsa (3) Beba Veche (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Criciova (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Pesac (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Tipari (3) Valcani (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Boldur (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Fibis (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Livezile (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Charlottenburg (1) Cheglevici (1) Ciresu (1) Clopodia (1)