Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
8

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând Apartament
7
3

Vând Apartament

Str buziasului ( ITL )Nr 34 bloc 4 Etajul 1 Apartamentul nr. 4 compus din: vestibul, 2 camere, bucatarie, camara alimente, degajament, baie, 2 balcoane, in suprafata construita de 65,42 mp. cu 7,2% din bunurile comune si drept de folosinta asupra 18 mp

754 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Promovat
3 camere Braytim 125000 euro
5
1

3 camere Braytim 125000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, dressing la parter cu balcon și loc de parcare, mobilat și utilat suprafață utilă 77 mp preț 125000euro tel 0727516012

1623 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament 3 camere
5
2

vand apartament 3 camere

Proprietar vând apartament de 3 camere decomandat in Timisoara, in bloc nou. Imobilul este la etajul 2, pe strada Gavril Muzicescu. Blocul este construit in 2017. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - bucătărie închisă - balcon - hol - loc de parcare in cf Suprafata utila : ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Braytim - Timișoara Sud, Timisoara, Timis

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara
10
44

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara

Casa + anexa (la gri) la 35 km de Timisoara (sat Ictar-Budinti), 3 camere, 2 bai, (optiune mobilat semimobilat), pod, incalzire soba lemne refacute revizuite (rezerva lemne pe ca. 2-3 ani), boiler apa calda, acoperis tigla, apa curenta, curent, fantana, bucatarie vara, hol inchis, teren ca. 2597 m, deviz ...

650 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vânzare Giroc str.Mercur 5
10
2

Casa de vânzare Giroc str.Mercur 5

Proprietar vând Casa Giroc str.Mercur 5 ,Două fronturi stradale,teren 645 mp,255 mp utili . Casa e compusa din parter Garaj,Living spațios,Dormitor,Baie cu Jacuzzi, bucătărie,cameră tehnica,terasă. Etaj Dormitor Matrimonial cu baie proprie vana Jacuzzi, 4 dormitoare si doua bai. Utilități Electricitate,Gaz,Apa ...

1412 EUR/m2 | 255 m2

Giroc, Timis

Teren intravilan Dudestii Noi
1

Teren intravilan Dudestii Noi

Proprietar, vand teren intravilan in Dudestii Noi, judetul Timis cu suprafata de 1400 mp. Central, utilitati foarte aproape, ideal pentru contructie de casa individuala sau duplex. Pret negociabil.

Timisoara, Timis

Proprietar VÂND CASĂ Dumbrăvita
6

Proprietar VÂND CASĂ Dumbrăvita

Proprietar vând casă unifamilială parter + etaj, proiectată în stil mediteranean care combină liniile elegante cu funcționalitatea de zi cu zi, compusă din 11 încăperi, o terasă și două balcoane, cu o Su=150 mp + terasă și balcoane, Sc=218mp, dispunând de 707 mp teren în Dumbrăvița, zona Lac, casa se ...

2367 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

Casa sag de vanzare
5

Casa sag de vanzare

Casă de vânzare în Șag, comună periurbană lângă Timișoara 261 m utili, teren 761 m 3 dormitoare 3 băi living mare, spațios și luminos Bucătărie închisă cu ieșire pe terasă Pod mare izolat, îmbrăcat în lemn + beci sub casă Mobilată și utilată cu electrocasnice 249 ...

996 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

1 camere Giroc 66000 euro
5
2

1 camere Giroc 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , mobilat și utilat , loc parcare etaj 3 cu acoperiș de țiglă preț 66000 euro

2200 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

1 camera Giroc principala
5
4

1 camera Giroc principala

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie

1857 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 87500 euro
3

2 camere Giroc 87500 euro

2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012

1651 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Casa timisoara
5
1

Casa timisoara

Ofer spre vânzare casă în Timișoara zona Brâncoveanu ,4 camere 2 băi , living , bucătărie , terasă , garaj teren 500 mp la cheie , mobilată și utilată front stradal 22, in curte mai are o construcție care are o cameră , o bucătărie , o baie preț 360000 neg

1200 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 85000 euro
5
4

2 camere Giroc 85000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

6 parcele bloc giroc
1
2

6 parcele bloc giroc

vând 6 parcele de bloc în Giroc P+3+M parcelele au suprafețele de 1300 mp zona. este în continuă dezvoltare , utilități existențe în zona , clădiri locuite preț 70 euro tel 0727516012

Timisoara, Timis

Teren arabil 13 ha Giroc
1

Teren arabil 13 ha Giroc

13 ha arabil Compact Giroc Ofer spre vânzare teren 13 ha compact , Este situat în Giroc între centura ocolitoare și pădure preț 10 euro mp tel 0727516012!

13 m2

Timisoara, Timis

3 camere Giroc Future Residence
3

3 camere Giroc Future Residence

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere în Giroc într-o zonă rezidențială FUTURE RESIDENCE cu piscină Mobilat și utilat , 2 locuri de parcare , unul subteran și celălalt suprateran Suprafața Apartametului 57 mp plus bacon de 8 mp ETAJ 2 cu lift Se vinde mobilat și utilat la prețul de 150000 euro ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

2 camere Girocului 94000
5
2

2 camere Girocului 94000

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat etaj 1, preț 94000 euro zona Girocului Plavat 2

1880 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa Elisabetin 350000 eurk
5
2

Casa Elisabetin 350000 eurk

Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061

1667 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

Giarmata Vii 9000m
1
18

Giarmata Vii 9000m

Giarmata Vii strada Narciselor vând 9000m/2 front stradal de 60m utilitățile la stradă gaz, curent, apa,canalizare, preț 40euro m/2 tel.

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1546) Giroc (197) Lugoj (176) Dumbravita (156) Mosnita Noua (145) Sacalaz (102) Sag (92) Giarmata (67) Mosnita Veche (62) Ghiroda (56) Sanandrei (50) Sanmihaiu Roman (47) Remetea Mare (42) Giarmata-Vii (38) Chisoda (37) Buzias (36) Sannicolau Mare (35) Bucovat (Remetea Mare) (29) Becicherecu Mic (27) Recas (26) Jebel (25) Jimbolia (25) Parta (25) Urseni (24) Ianova (23) Peciu Nou (23) Pischia (21) Utvin (21) Sacosu Turcesc (19) Fardea (18) Deta (17) Faget (17) Dragsina (14) Hitias (14) Calacea (13) Covaci (13) Murani (13) Ortisoara (13) Dudestii Noi (12) Satchinez (12) Cebza (11) Cerneteaz (11) Herneacova (11) Padureni (11) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Costeiu (10) Iecea Mare (10) Seceani (10) Varias (10) Alios (9) Beregsau Mare (9) Cenad (9) Cenei (9) Ciacova (9) Comlosu Mare (9) Balint (8) Bazos (8) Chizatau (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Silagiu (8) Carpinis (7) Ghilad (7) Liebling (7) Nadrag (7) Periam (7) Sandra (7) Teremia Mare (7) Topolovatu Mare (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Carani (6) Denta (6) Gavojdia (6) Gottlob (6) Ictar Budinti (6) Izvin (6) Lovrin (6) Rudicica (6) Sanmihaiu German (6) Sipet (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Voiteg (6) Banloc (5) Bazosu Nou (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sacosu Mare (5) Sanpetru Mare (5) Uliuc (5) Visag (5) Bacova (4) Cornesti (4) Gataia (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Rudna (4) Salciua Noua (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Sustra (4) Babsa (3) Beba Veche (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Criciova (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Pesac (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Tipari (3) Valcani (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Boldur (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Fibis (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Livezile (2) Masloc (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Charlottenburg (1) Cheglevici (1) Ciresu (1) Clopodia (1)