Promovat
1 camera Dambovita 56000
4
4

1 camera Dambovita 56000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro

1556 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ocazie unică! Proprietar vând urgent apartament 3 camere vis-a-vis de Shopping City. Negociabil!!
10
11

PROPRIETAR, vând urgent apartament zona Steaua, vis-a-vis de Shopping City, 65mp, 3 camere decomandate, 2 bai (1 baie cu vana) et4 5, spatiu de depozitare generos(pod inalt cu posibilitati de mansardare 40mp), cu vedere spre parc, bucatarie prelungita cu balcon inchis cu termopan(intrare in balcon din ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% | Duplex de vanzare | Remetea Mare
11
1

COMISION 0% | Duplex de vanzare | Remetea Mare

Favorit Estate vă propune în exclusivitate spre vânzare un duplex cu 3 camere, situat în Remetea Mare, la doar 200 metri de strada principală, într-o zonă liniștită, cu acces facil. Imobilul beneficiază de toate utilitățile: apă, curent, gaz și canalizare. Strada este asfaltată și dispune de iluminat ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Remetea Mare, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere la parter, 53 mp, str. Republicii
10
2

Apartament 2 camere la parter, 53 mp, str. Republicii

Parter, termopane, centrala proprie pe gaz, rulouri, parchet traditional, izolat pe exteriorul blocului. Rog sa folositi Mesaj pentru a-mi lasa datele dvs. de contact.

925 EUR/m2 | 53 m2

Jimbolia, Timis

Apartament cu doua camere 27

Apartament cu doua camere

Vand apartment cu doua camere în zona centrala in stare buna etaj 10 , acoperiș nou izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale.pret usor negociabil

1354 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren pentru Duplex sau Casa Individuală, intravilan în Timișoara 5

Teren pentru Duplex sau Casa Individuală, intravilan în Timișoara

Teren intravilan în Timișoara, Certificat Urbanism emis in 2026 pentru Duplex- locuinte cuplate sau casa individuală, strada Ioan Slavici, toate utilitățile, 1259 mp. FS: 11,5 m, Preț: 125.000 euro. Tel:

1,259 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Duplex Dumbrăvița 5 camere 300 mp teren   zona Socar
4
2

Proprietar Duplex Dumbrăvița 5 camere 300 mp teren zona Socar

Anunt de la proprietar. Se vinde jumătate de duplex situat într-o zonă liniștită din Dumbrăvița, aproape de Socar, ideal pentru familie. 130 mp utili + 300 mp teren 5 camere | 3 băi (una poate fi dressing) 2 terase acoperite + acces pod Încălzire în pardoseală Cărămidă Porotherm + izolație ...

1608 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

 Proprietar. Vând garsonieră!!!
7
8

Proprietar. Vând garsonieră!!!

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera (Strada Alexandru Martha) ideală pentru investiție. Suprafața 12 mp, complet mobilată,incălzire Colterm, baie comună. Etaj 2.Informatii la telefon .

1833 EUR/m2 | 12 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Teren pentru casă com. Vâlcani
2
2

Teren pentru casă com. Vâlcani

Vând teren pentru casă com. Vâlcani, jud. Timiș. Teren intravilan 2200 metri pătrați, strada Principala 915. 40 de metri stradal. Casa pentru demolare. Preț 8 Euro metru pătrat. Tel. Tel

1 EUR/m2 | 2,200 m2

Valcani, Timis

Casă de vânzare comuna Jamu Mare jud.Timis
10
1

Casă de vânzare comuna Jamu Mare jud.Timis

Casă 110mp locuibili cu toate utilitățile,cu 1450 mp teren,renovată total în 2023 gata de locuit cu 3 camere partial mobilate,2 băi, bucătărie mobilată nou , coridor spălătorie,încălzire centralizată pe peleți, magazie, curte mare,altă curte mare cu posibilitate de crestere de animale ,grădină, seră, ...

791 EUR/m2 | 110 m2

Jamu Mare, Timis

Vand teren intravilan CERNETEAZ 2

Vand teren intravilan CERNETEAZ

Vand teren intravilan CERNETEAZ 2700 mp str. Trandafirilor.

Cerneteaz, Timis

Promovat
Proprietar: Casă solidă și spațioasă în zona centrală - oraș Sânnicolau Mare
10
3

Proprietar: Casă solidă și spațioasă în zona centrală Sânnicolau Mare ideală pentru locuință, grădiniță, școală, azil, clinică sau activitate comercială! O proprietate cu personalitate, construită trainic și gândită pentru confort și funcționalitate. Situată la doar 500 m de zona pietonală, ...

830 EUR/m2 | 300 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Casă pe colț cu teren 396 m2  și proiect de mansardare (reînnoibil)
10
29

Casă pe colț cu teren 396 m2 și proiect de mansardare (reînnoibil)

Casă pe colț, teren 396 m proiect de renovare și mansardare aprobat anterior (reînnoibil) direct de la proprietar Suprafață teren: 396 m2 Casă pe colț cu două fronturi stradale Suprafață locuibilă: 80,35 m2 Garaj + spațiu de parcare în fața garajului (în afara proprietății) Preț: 110.000 euro ...

1438 EUR/m2 | 80 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Proprietar , vand teren intravilan Giarmata
2
3

Proprietar , vand teren intravilan Giarmata

Teren intravilan direct de la proprietar 682 mp , Front stradal 18ml situat in localitatea Giarmata ,jud Timis pe strada : Orizontului . Intrarea pe str. Orizontului(drum pietruit) se face de pe sosea asfaltata . Terenul se afla intr-o zona linistita , cu imobile in constructie . Utilitati : - Apa ...

682 m2

Giarmata, Timis

Apartament doua camere de vânzare complet mobilat și utilat.
10
1

Apartamentul se afla în Localitatea Lugoj județul Timiș și este situat aproape de centru, de facultatea Iosif Constantin Drăgan și de magazine. Apartamentul are două camere bucătărie baie,este izolat termic interior exterior are centrală termică proprie Viessmann, ușă exterioară metalică, uși interioare ...

1140 EUR/m2 | 50 m2

Lugoj, Timis

Apartament două camere de vânzare în bloc de cărămidă complet mobilat și utilat.
10

Apartament doua camere bucătărie baie, două holuri complet mobilat și utilat de vânzare în localitatea Lugoj,județul Timiș,micro 1. Apartamentul este izolat exterior , centrală termică proprie , geamuri termopane, balcon închis cu termopan, interfon, climă (aer condiționat),boxă în beci, debara , ușă ...

956 EUR/m2 | 68 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Vând Apartament
7
3

Vând Apartament

Str buziasului ( ITL )Nr 34 bloc 4 Etajul 1 Apartamentul nr. 4 compus din: vestibul, 2 camere, bucatarie, camara alimente, degajament, baie, 2 balcoane, in suprafata construita de 65,42 mp. cu 7,2% din bunurile comune si drept de folosinta asupra 18 mp

754 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Apartament 3 camere de vânzare   Moșnița Nouă, zonă excelentă
11

Apartament 3 camere de vânzare Moșnița Nouă, zonă excelentă

Proprietar, vand: Apartament 3 camere de vânzare Moșnița Nouă, zonă excelentă Oportunitate ideală pentru locuință proprie sau investiție! Se vinde apartament situat în Moșnița Nouă, la doar 100 m de strada principală, cu asfalt până în fața blocului. Zonă liniștită, dar foarte bine conectată. Localizare ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

Mosnita Noua, Timis

Vând teren arabil in Loc. Bodo 7

Vând teren arabil in Loc. Bodo

Vând teren arabil in Loc. Bodo: o parcela de 1,16 ha (un CF) și una de 0,59 ha (2 CF) . Parcelele sunt aproape una de cealaltă. Ambele locații au acces de la drum de piatra. Preț 8000 ha. Telefon

1 m2

Bethausen, Timis

apartament 3 camere vand in timisoara  zona centrala-160.000 euro
10
17

apartament 3 camere vand in timisoara zona centrala-160.000 euro

Apartament central la demisol inalt Situat in inima orasului, apartament modern renovat cu bun gust reprezinta o oportunitate unica pentru cei care doresc sa locuiasca intr-un mediu urban rafinat si confortabil. Cu o suprafata utila generoasa de 100 mp, acest apartament la demisol inalt ofera un stil ...

1667 EUR/m2 | 96 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vand casa mare in comuna Checea jud.timis 55000 euro
10
39

Vand casa mare in comuna Checea jud.timis 55000 euro

Vand casa mare in comuna Checea jud.timis cu 6 camere mari doua bai suprafat util 220mp. Incalzire cu calorifere in toata casa centrala pe GPL . Gradina pamant foarte roditor 1400 mp.,in curte este si o anexa unde se pot depozita diverse ,masina.Casa are nevoie de renovari in gustul fiecaruia .Se ...

239 EUR/m2 | 230 m2

Checea, Timis

Casă de vânzare în Voiteg
10
8

Casă de vânzare în Voiteg

Casa individuala in Voiteg , la 19 minute de Timisoara (aproximativ 30 km), cu regim de inaltime Parter. - suprafata utila de 118 mp plus terasa de 8 mp. - teren de 900 mp, cu front stradal de 20 m. - Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, ...

750 EUR/m2 | 160 m2

Voiteg, Timis

Casa de vânzare
5
13

Casa de vânzare

Vând casă cu 3 camere, bucătărie, baie, hol și verandă. Casa este construită din cărămidă, este utilată și parțial mobilată, are 80 m2 utili iar lotul de 1000m2. Pod uscat, încăpător Căldura pe centrală lemne Casa are apă curentă și canalizare, cablu TV, internet, curent electric. Anexe: bucătărie ...

500 EUR/m2 | 80 m2

Foeni, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1547) Giroc (197) Lugoj (176) Dumbravita (156) Mosnita Noua (146) Sacalaz (102) Sag (92) Giarmata (68) Mosnita Veche (64) Ghiroda (56) Sanandrei (50) Sanmihaiu Roman (46) Remetea Mare (42) Giarmata-Vii (38) Chisoda (37) Buzias (36) Sannicolau Mare (35) Bucovat (Remetea Mare) (29) Becicherecu Mic (27) Parta (26) Recas (26) Jebel (25) Jimbolia (25) Urseni (25) Ianova (23) Peciu Nou (23) Pischia (21) Utvin (21) Sacosu Turcesc (19) Fardea (18) Deta (17) Faget (17) Dragsina (14) Hitias (14) Calacea (13) Covaci (13) Murani (13) Ortisoara (13) Cebza (12) Dudestii Noi (12) Satchinez (12) Cerneteaz (11) Herneacova (11) Padureni (11) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Costeiu (10) Iecea Mare (10) Seceani (10) Varias (10) Alios (9) Beregsau Mare (9) Cenad (9) Cenei (9) Ciacova (9) Comlosu Mare (9) Balint (8) Bazos (8) Chizatau (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Silagiu (8) Albina (7) Carpinis (7) Ghilad (7) Liebling (7) Nadrag (7) Periam (7) Sandra (7) Teremia Mare (7) Topolovatu Mare (7) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Carani (6) Gavojdia (6) Gottlob (6) Ictar Budinti (6) Izvin (6) Lovrin (6) Rudicica (6) Sacosu Mare (6) Sanmihaiu German (6) Sipet (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Voiteg (6) Banloc (5) Bazosu Nou (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Denta (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sanpetru Mare (5) Uliuc (5) Visag (5) Bacova (4) Cornesti (4) Gataia (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Rudna (4) Salciua Noua (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Sustra (4) Babsa (3) Beba Veche (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Criciova (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Pesac (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Tipari (3) Valcani (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Boldur (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Fibis (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Livezile (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Charlottenburg (1) Cheglevici (1) Ciresu (1) Clopodia (1)