Vând Apartament
7
3

Vând Apartament

Str buziasului ( ITL )Nr 34 bloc 4 Etajul 1 Apartamentul nr. 4 compus din: vestibul, 2 camere, bucatarie, camara alimente, degajament, baie, 2 balcoane, in suprafata construita de 65,42 mp. cu 7,2% din bunurile comune si drept de folosinta asupra 18 mp

754 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Apartament 3 camere + 10 mp terasa | Giroc
9
7

Apartament 3 camere + 10 mp terasa | Giroc

*Apartament modern 3 camere Giroc, la 2 minute de centura Timișoarei** Se oferă spre vânzare un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat la etajul 3 din 3 al unui imobil bine întreținut. Locuința dispune de un balcon generos și un pod de depozitare, ideal pentru momentele de relaxare. **Suprafață:** * ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
9

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Parcelă în Cereneteaz 1445 mp
3
13

Parcelă în Cereneteaz 1445 mp

Proprietar, vând parcelă în comuna Cerneteaz, 1445 mp,intravilan,front stradal 18 m - Stradă asfaltată -Utilitati -Apă -Gaz -Curent -iar in prezent se efectueaza lucrari de canalizare -Posibilitate de parcelare Pret 55 euro mp,negociabil

1,445 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PROPRIETAR vand teren intravilan (PARCELA ) 11

PROPRIETAR vand teren intravilan (PARCELA )

Proprietar, vand parcela teren curti constructii, rezidential, in localitatea Sacalaz, Str.Morilor, jud. Timis (la iesire din Sacalaz pe partea dreapta, spre Berecsau dupa baltă). Exista case construite langa parcela, acces auto pana langa parcela, UTILITATI in curs de desfasurare, drum acces pietruit, ...

605 m2

Sacalaz, Timis

Casa și teren intravilan în suprafață de 530mp 3

Casa și teren intravilan în suprafață de 530mp

Zona Lidia. (Fratelia - Girocului) Casa cu suprafața utilă: 203mp Suprafața desfășurată: 319mp , teren: 527mp in proprietate. In apropiere de Lidl (Calea Martirilor). Necesita recondiționare.

1626 EUR/m2 | 203 m2

Lidia, Timisoara, Timis

Casa de vânzare
9
45

Casa de vânzare

Casă de vânzare Petrilova, județul Caraș-Severin Se vinde casă bătrânească situată în satul Petrilova, județul Caraș-Severin, într-o zonă liniștită, cu peisaj frumos și aer curat. 4 camere spațioase Curent electric Apă la stradă Curte și grădină mare, ideală pentru gospodărie, livadă sau ...

23000 EUR/m2 | 1 m2

Timisoara, Timis

Vand casa in Gottlob
10
3

Vand casa in Gottlob

Salut! Vand casa in Gottlob Casa este renovata recent , dar din cauza serviciului nu o putem facilita ! Aceasta are schimbat totul inauntru trebuind ulterior mobilata . Casa are 9 incaperi din care 6 camere , o bucatarie si 2 bai. Gardul este schimbat anul trecut se poate vedea in poze! Aceasta beneficiaza ...

340 EUR/m2 | 200 m2

Gottlob, Timis

3 camere living bucatarie+ terase 106 mp lift Florenta loc parcare tva 0
9

Apartament pe 2 nivele, 3 dormitoare, living, bucătărie, 2 bai, terase de aproximativ 15 mp, lift, orientare sud, rulouri aluminiu electrice, încălzire pardoseala, centrala termica proprie, pregatit ptr pompa caldura si panouri fotovoltaice, videointerfon, loc de parcare, langa magazine, transport urban, ...

1472 EUR/m2 | 106 m2

Dumbravita, Timis

Vând ăpartament
10
1

Vând ăpartament

Apartament 3camere,circular,65mp,boxa la subsol de 5mp,totul decomandat,balcon4,75mp,2holuri,2boxe in interiorul apartamentului.Apartamentul este la etajul.4 din4,Calea Sagului,str.Mures,vis-a-vis de complexul Doina,Timișoara,jud.Timis

1846 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, casă individuală P+1E+pod, 4 dormitoare, 4 băi, teren 600m
10
1

Se vinde direct de la proprietar o casă individuală P + 1E + pod, cu teren de 600mp, în Moșnița Nouă, zona Calea Medveș sala de sport bazin înot, mai precis pe Strada Cedrului. Încălzire cu centrală pe gaz și calorifere, curent trifazic, apă de la rețea, apă foraj pentru udat, iluminat full LED ...

1795 EUR/m2 | 200 m2

Mosnita Noua, Timis

Vand teren intravilan cu dublu front stradal.
2
4

Vand teren intravilan cu dublu front stradal.

Vand teren intravilan cu dublu front stradal. Localitatea Hitias ,județul Timiș. În fața terenului apă și stâlp de curent. 1917mp În apropiere grădină,școală,magazine,punct sanitar,Peco Strada asfaltată.

1,500 m2

Hitias, Timis

Apartament cu 2 camere direct de la proprietar
9

Apartament cu 2 camere direct de la proprietar

Apartament 2 camere de vânzare confort, liniște și locație excelentă Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, cu o suprafață utilă de 46 mp (53 mp total), situat la etajul 2 din 2, într-o zonă liniștită și plăcută. Locuința este compartimentată eficient și include: Bucătărie open-space Living ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere etaj2
7
7

Apartament 3 camere etaj2

De vanzare un apartament situat la etajul 2 in Micro 3, compus din 3 camere, bucatarie, baie si balcon. Incalzirea se realizeaza cu centrala proprie pe gaz. Tamplaria este din profil PVC cu geam termopan.

1012 EUR/m2 | 58 m2

Lugoj, Timis

Vand apartament cu o camera in Complexul Studentesc
5
1

Vand apartament cu o camera in Complexul Studentesc

Ofer spre vânzare apartament cu o cameră situat în Complexul Studențesc din Timișoara, în apropiere de restaurantul Dinar. Apartamentul este poziționat la etajul 4 din 4, oferind liniște și intimitate. Locuința este ideală pentru investiție. Zona este potrivită pentru studenți sau o persoană singură, ...

2167 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Teren extravilan agricol 3 ha   între Sînandrei și Hodoni.   12.500   negociabil 7

Teren extravilan agricol 3 ha între Sînandrei și Hodoni. 12.500 negociabil

Se oferă spre vânzare teren extravilan agricol în suprafață de 3 hectare (30.000 mp), situat între Sînandrei și Hodoni, într-o zonă agricolă bună. Terenul nu este arendat și este disponibil imediat, fiind lucrat până în prezent direct de proprietar. Pentru mai multe informații, la nr de telefon a ...

3,000 m2

Hodoni, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat cu o suprafata de 52 mp Calea Urseni
8
1

De vanzare apartament cu 2 doua camere, suprafata de 52 mp, parter cu balcon. Apartamentul este mobilat si utilat, se afal situat la 3 minute de Uzina de Apa, Vila Contra. la 1 minut de apartament se afla magazine. Pret. 99500 euro Telefon. 0723674418

1913 EUR/m2 | 52 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter la cateva minute de statia de autobuz benzinaria Eso
19
12

De vanzare apartament la parter in zona Giroc,langa fosta unitate militara, utilat si mobilat . Renovari recente facute in apartament precum tevi de scurgere noi, parchet,zugravit , plat de dus,sol din baie. Atat mobila cat si electrodomesticele sunt in strare foarte buna. Incalzire pe gas ,centrala ...

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere ideal pentru investitie bloc cu lift etaj 2 Braytim
15
11

De vanzare apartament cu 2 camere, dressing, bloc cu lift cu o suprafata de 42 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, parc langa bloc, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret 69000 euro. Tel: 0723674418

1643 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere, decomandat, living open space.
5
1

Apartament 2 camere, decomandat, living open space.

Apartament 2 camere,zona Lipovei, mobilat, decomandat, living open space, spatiu separat de gatit(usa sticla, izolata,aragaz, cuptor, chiuveta, masina spalat vase). La 10 min. de mers pe jos la Iulius Mall, Dedeman,Euro, Kappa.Statia de autobuz linia 40 si E2 este la 100 m.Apartam.este izolat pe interior.Ferestre ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

De vânzare   2 terenuri intravilane în Murani | 1.086 mp fiecare | 25euro mp
2

De vânzare 2 terenuri intravilane în Murani | 1.086 mp fiecare | 25euro mp

Oportunitate excelentă de investiție sau construcție în localitatea Murani, la doar câteva minute de Timișoara. Caracteristici terenuri: 2 loturi intravilane Suprafață fiecare: 1.086 mp Deschidere generoasă Utilități în zonă Acces facil, drum bun, zonă în dezvoltare Preț: 25 euro mp (se pot ...

2,172 m2

Murani, Timis

Casa de vanzare Calea Ghirodei Timisoara
6

Casa de vanzare Calea Ghirodei Timisoara

Casă de vânzare, 5 camere, Aleea Ghirodei Timișoara Locație: Aleea Ghirodei, Timișoara Tip: Casă pe parter Camere: 5 (3 camere, bucătărie și baie în casa principală + 2 camere și baie cu intrare separată) Suprafață teren: 1000 mp Încălzire: Centrală termică Preț: 250.000 EUR negociabil Disponibilitate: ...

2500 EUR/m2 | 100 m2

Ghiroda, Timisoara, Timis

2 camere mobilat si utilat Giroc
18
2

2 camere mobilat si utilat Giroc

De vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parter, zonă liniștită, cu acces pe drum asfaltat, ideal pentru familii sau cupluri. Compartimentare: -hol acces - bucătărie (închisă) -living - dormitor - baie cu geam - balcon Caracteristici: - La parter acces ușor, ideal pentru toate ...

1798 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

2 camere etajul 1 Braytim
20
40

2 camere etajul 1 Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 54 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon foarte generos pe roata suprafata de 12 mp, parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1540) Giroc (199) Lugoj (176) Dumbravita (157) Mosnita Noua (146) Sacalaz (103) Sag (92) Giarmata (68) Mosnita Veche (65) Ghiroda (55) Sanandrei (51) Sanmihaiu Roman (46) Remetea Mare (42) Giarmata-Vii (39) Chisoda (37) Buzias (35) Sannicolau Mare (35) Bucovat (Remetea Mare) (29) Recas (27) Becicherecu Mic (26) Jebel (26) Parta (26) Jimbolia (25) Urseni (25) Ianova (23) Peciu Nou (23) Pischia (21) Utvin (21) Sacosu Turcesc (19) Fardea (18) Deta (17) Faget (17) Dragsina (14) Hitias (14) Calacea (13) Covaci (13) Murani (13) Ortisoara (13) Cebza (12) Dudestii Noi (12) Satchinez (12) Cerneteaz (11) Herneacova (11) Padureni (11) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Iecea Mare (10) Seceani (10) Varias (10) Alios (9) Beregsau Mare (9) Cenad (9) Cenei (9) Ciacova (9) Comlosu Mare (9) Balint (8) Bazos (8) Costeiu (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Silagiu (8) Albina (7) Carpinis (7) Chizatau (7) Ghilad (7) Liebling (7) Nadrag (7) Periam (7) Sandra (7) Topolovatu Mare (7) Bencecu de Sus (6) Bethausen (6) Bobda (6) Carani (6) Gavojdia (6) Gottlob (6) Ictar Budinti (6) Izvin (6) Lovrin (6) Rudicica (6) Sacosu Mare (6) Sanmihaiu German (6) Sipet (6) Teremia Mare (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Voiteg (6) Bazosu Nou (5) Belint (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Denta (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Petroman (5) Sanpetru Mare (5) Uliuc (5) Visag (5) Bacova (4) Banloc (4) Bulgarus (4) Cornesti (4) Gataia (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Padureni (Jebel) (4) Rudna (4) Salciua Noua (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Sustra (4) Babsa (3) Beba Veche (3) Buzad (3) Comeat (3) Criciova (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Folea (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Pesac (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Tipari (3) Valcani (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Boldur (2) Brestovat (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Fibis (2) Foeni (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Livezile (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Charlottenburg (1) Ciresu (1) Clopodia (1) Colonia Fabricii (1)