Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
11

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
 Teren intravilan 15  mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță   investiție turistică
7

Teren intravilan 15 mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță investiție turistică

Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...

4,138 m2

Babsa, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand teren cralovat
3
6

vand teren cralovat

Vand teren in satul Cralovaț comuna Topolovatul Mare cu o suprafata de 2030metrii patrati front stradal 22 de metri pe teren se afla numerosi copaci ca o mica padure satul este foarte linistit are acces de la autostrada se ajunga cam in 30 de minute din timisoara strada este pietruita si este retea ...

2,030 m2

Cralovat, Timis

casa de vanzare ,teren 2390 mp
5
1

casa de vanzare ,teren 2390 mp

Casă de vânzare în Biled, județul Timiș construcție nouă, teren generos! Mai multe informații la . Pret 200. 000 euro. Oferim spre vânzare casă nouă, spațioasă și bine compartimentată, situată într-o zonă liniștită din Biled, ideală pentru o familie care își dorește confort și intimitate. ...

800 EUR/m2 | 250 m2

Biled, Timis

Teren,parcela,866 mp,front 19 m,Ciarda Rosie,156000  1

Teren,parcela,866 mp,front 19 m,Ciarda Rosie,156000

Teren,parcela,866 mp,front 19 m,Ciarda Rosie,156000

866 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare
5
6

Casa de vanzare

Casa este compusa din 4camere,1baie,1bucatarie,hol,spatiu de depozitare,anexe,1curti si gradina

17 EUR/m2 | 1,850 m2

Beba Veche, Timis

Camera de camin in zona Dimbovita
5
2

Camera de camin in zona Dimbovita

De vanzare camera de camin in zona dimbovita(capatul tramvaiului 9) Locuinta se afla la etajul 3 intr-un bloc cu 4 etaje,are bucatarie amenajata in interior,baia este la comun cu inca 3 camere,dar este posibilitate de a crea o baie in interior(conducta pluviala trece prin aceasta camera) are geam termopan ...

1417 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

casa de vânzare
5

casa de vânzare

casa de vânzare ideală pentru locuit sau alte activități: Azil de bătrâni , Pensiune etc

275 EUR/m2 | 200 m2

Sintesti, Timis

Vând casa cu teren
1

Vând casa cu teren

Vând casa veche cu teren la sacalaz 2000 de metri 80 de euro metru vatra veche toate utilitatile front stradal 20 de metri

80 EUR/m2 | 2,000 m2

Sacalaz, Timis

Apartamente noi
9
11

Apartamente noi

Parter-ap.56.40 mp ,teren 23mp,3 locuri de parcare=134298 euro -ap.50.8 mp, teren 53mp, 3 locuri de parcare = 109000 euro Etaj 1 - ap.52,30 mp, balcon-8.72mp, 1 loc de parcare = 107303 euro - ap. 58,60 mp, balcon- 7,60mp, 1 loc de parcare = 119500 euro Etaj 2 - ap.52.30 ...

27 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat, open space, parcare   Giroc, lângă Timișoara
9

Apartament 2 camere decomandat, open space, parcare Giroc, lângă Timișoara

Vând apartament modern cu 2 camere, decomandat, cu living + bucătărie open space, situat la intrarea în Giroc, la aproximativ 200 m de strada Gospodarilor (Timișoara), într-o zonă liniștită, cu stradă asfaltată și acces rapid către oraș. Apartamentul este situat la etajul 3 din 3 într-un bloc construit ...

2122 EUR/m2 | 45 m2

Giroc, Timis

Vând cărămidă din demolări
1
1

Vând cărămidă din demolări

Vând ân comuna Cărpiniș jud Timiș cărămidă plină din demolări uscată , întreaga și trei sferturi prețul se negociază la fața locului mai multe relații la tel

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Giroc Direct de la Proprietar
9
3

Apartament 3 camere Giroc Direct de la Proprietar

Vand apartament 3 camere 70 mp, Giroc, situat la etajul 1 din 3, 2 bai, 2 locuri de parcare, încălzire in pardoseala cu termostatare individuala pe fiecare încăpere, aer condiționat. Se vinde complet mobilat si utilat. Plus o terasa de 8 mp. Strada asfaltata. Pret 136000 euro. Tel

2000 EUR/m2 | 68 m2

Giroc, Timis

Vand teren langa satul Păru, comuna Coșteiu, judetul Timiș
1

Vand teren langa satul Păru, comuna Coșteiu, judetul Timiș

Terenul are suprafata de 1300 mp si este potrivit pentru construirea unei case. Frontul stradal 20m, drumul din fata terenului este asfaltat. terenul este situat la iesire din satul Paru catre Gruni.

Paru, Timis

Vând teren extravilan 22.800 mp în Giarmata, jud. Timiș, categorie arabil
2
1

Teren extravilan de vânzare 22.800 mp Giarmata, jud. Timiș Vând teren extravilan situat în comuna Giarmata, județul Timiș, cu o suprafață totală de 22.800 mp. Terenul are categoria de folosință arabil și reprezintă o oportunitate bună pentru agricultură, investiție pe termen lung sau păstrare în ...

22,800 m2

Giarmata, Timis

Casa individuală la cheie
5

Casa individuală la cheie

Casa individuală la cheie

1609 EUR/m2 | 115 m2

Sag, Timis

vând teren Chisoda
5
4

vând teren Chisoda

proprietar vând teren în Chişoda 509 mp în centrul localității,pretabil construcție casă.cu servitute terenul are pompă de apă și este împrejmuit parțial cu gard plăci beton .tel 0722patru doi 0422 sau0726 doi opt 5833

Chisoda, Timis

Vând casă în serbia jasa tomic
10
7

Vând casă în serbia jasa tomic

Vând casă de cărămidă în Jasa Tomic (Serbia) casa dispune de 2 dormitoare, baie, bucătărie, cămară,doua anexe în curte, casă este prevazuta pentru etaj. Teren de 1862mp Preț 25000 negociabil

238 EUR/m2 | 105 m2