Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Ultracentral
9
1

Apartament cu 3 camere Ultracentral

Proprietar vând apartament cu 3 camere complet renovat( toate instalatiile noi), situat la et. 4 7, format din două dormitoare, living cu bucătărie și baie. Bucătăria și baia sunt complet mobilate și utilate. Se vindea așa cum se vede în poze.

3788 EUR/m2 | 52 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală
2

Casa individuală

Proprietar, vând casă individuală Parter în vatra veche a satului, la cheie cu 140000EURO. Casa este alcătuită din 3 camere,baie, bucătărie, teren. Com. Sânandrei, jud. Timiș, str. Liniștei, Nr 24.

1628 EUR/m2 | 86 m2

Vatra Veche , Sanandrei, Timis

Promovat
Parcelă în Cereneteaz 1445 mp
3
13

Parcelă în Cereneteaz 1445 mp

Proprietar, vând parcelă în comuna Cerneteaz, 1445 mp,intravilan,front stradal 18 m - Stradă asfaltată -Utilitati -Apă -Gaz -Curent -iar in prezent se efectueaza lucrari de canalizare -Posibilitate de parcelare Pret 55 euro mp,negociabil

1,445 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vânzare
10

Casă de vânzare

Vând casă în Dumbrăvița lângă pădure , aproape de zona lacului din Dumbrăvița . Locuința este compusă din: la parter- antreu,baie,birou dormitor,living, dining,bucătărie , hol+scara , camera tehnică , terasă iar la etaj-hol,baie,dressing,trei dormitoare,balcon , suprafață utilă de 148,5mp. Casa este ...

1993 EUR/m2 | 149 m2

Dumbravita, Timis

Vând gospodărie în Toager, comuna Giera, jud. Timiș - 58 km de Timișoara.
6
4

Vând gospodărie în Toager, comuna Giera, jud. Timiș - 58 km de Timișoara. DETALII PROPRIETATE: - Teren intravilan 1.615 mp, curte și grădină, front stradal generos,casa nu este locuibilă. - Împrejmuit cu gard de beton + poartă metalică - vezi foto - Branșament curent electric existent pe teren, stâlp ...

2 EUR/m2 | 150 m2

Toager, Timis

Apartament 2 camere Cal.Aradului
10
3

Apartament 2 camere Cal.Aradului

Vă propun pentru vânzare un apartament 2 camere in Timișoara str Răsăritului. Apartamentul se află la etajul 4 din 5 și este pregătit pentru renovare. Dispune de centrala termică pe gaz și clima. Facilități în apropiere: Iulius Town, piața Verde, magazine, bănci, mijloace de transport. Prețul este 75000 ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Vând teren intravilan în Ohaba forgaci
1

Vând teren intravilan în Ohaba forgaci

Vând teren intravilan generos de 1954 mp, situat în comuna Boldur , sat Ohaba-Forgaci Proprietatea beneficiază de un front stradal 24,91 mp Utilități disponibile :apă, curent Preț 20.000 euro

Ohaba Forgaci, Timis

Proprietar vând vilă modernă in Ghiroda
5
3

Proprietar vând vilă modernă in Ghiroda

Locuința este dispusă pe un singur nivel și are o suprafață utilă de 130 mp pe o suprafață totală de 519 mp. Este o construcție nouă finalizată in 2025 și este parțial mobilată și utilată. Dispune de două dormitoare, birou, două băi, bucătărie, salon, cameră tehnică, hol cu dresing și o terasă generoasă. ...

2308 EUR/m2 | 130 m2

Ghiroda, Timis

Vând casa bătrânească comuna Liebling
5
7

Vând casa bătrânească comuna Liebling

Vând casă bătrânească cu grădină , situată într-o zonă liniștită și ușor accesibilă a comunei Liebling . Imobilul este racordat la toate utilitățile principale ( apa , curent electric ).

254 EUR/m2 | 130 m2

Liebling, Timis

casa de vanzare in Buzias
4
1

casa de vanzare in Buzias

vand casa P+M , in apropiere de Carrefour - la parter: bucatarie, cămara, dormitor , living, baie - la etaj, 3 dormitoare, 2 dresinguri, baie Suprafata teren , cca 600 mp suprafata cladire, cca 85 mp nivel. Utilități : apa, canal, gaz pret : 200000 euro mai multe detalii, la telefon

1176 EUR/m2 | 170 m2

Central, Buzias, Timis

Casa zona Crisan
5
5

Casa zona Crisan

Vând casa zona Crisan, Timișoara, toate utilitățile trase. Încălzirea se face cu centrala proprie pe gaz și calorifere. Apa rețea, canalizare și curent. Casa este locuita. 4 camere, bucătărie, baie, cămară garaj acoperit, 2 locuri de parcare în fata casei, gradina amenajata și anexe. Teren 350 mp, ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa Faget Timis
10
19

Casa Faget Timis

Proprietar vand casa 3 camere + hol mare, baie, bucatarie, camara, beci, garaj, anexe, sopru de lemne, cocina de porci, afumatoare, incalzire centrala pe lemne + teracote, in loc Faget jud Timis la 80 km de Timisoara si 15km de lacul Surduc. Complet renovata in interior in 2024, sape, tencuit, parchet ...

1094 EUR/m2 | 96 m2

Faget, Timis

Apartament Lugoj

Apartament Lugoj

Vând apartament 2 camere, decomandat, confort I, in Lugoj, Zona Micro 5. Apartamentul are centrală proprie și calorifere noi, geamuri termopane, gresie și faianță. Necesită renovare!

667 EUR/m2 | 75 m2

Lugoj, Timis

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului CEC
5

1 camera Torontalului CEC

Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră zona Torontalului lângă CEC , etaj 2 , suprafață 35 mp Are balcon Se vinde la prețul de 68000 euro neg Tel 0727516012

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

1 camera Complex Studentesc
5
2

1 camera Complex Studentesc

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat , Zona Complex Studențesc , mobilat și utilat la parter preț 70000 euro neg tel 0727516012

1944 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Teren Uliuc
3

Teren Uliuc

De vânzare teren în comuna Uliuc jud Timiș, la întrare în sat, înainte de calea ferata pe partea stânga, 1900 mp. Preț 20 EUR neg

Timisoara, Timis

Teren intravilan 1.760 mp de vânzare - Ohaba Forgaci, zonă liniștită, utilități disponibile!
1

Proprietar vând teren intravilan în Ohaba Forgaci, județul Timiș. Suprafața este de 1.760 mp, situat la marginea vestică a satului, într-o zonă liniștită și ideală pentru construcția unei locuințe. Caracteristici: Front stradal generos: 14 m; Utilități disponibile la poartă: apă, curent electric, telefon ...

Ohaba Forgaci, Timis

Vând casă la roșu  Proiect P+M 167mp,teren 504 mp
8
5

Vând casă la roșu Proiect P+M 167mp,teren 504 mp

Vând casă la roșu în Sacalaz Proprietari vând casă la roșu, situată într-o zonă liniștită, cu acces ușor la facilități și transport. Locuința este ideală pentru cei care doresc să își finalizeze și personalizeze proiectul conform propriilor dorințe. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 167 mp (P+M) Suprafață ...

710 EUR/m2 | 176 m2

Sacalaz, Timis

Teren cu nr de casa.
1
6

Teren cu nr de casa.

Vant 2840m teren in Denta cu casa pentru demolare care are curent canalizare ,apa,gaz,sosea asfaltata, la 500 m de primarie,cu 13 euro m.

Denta, Timis

Teren central cu cladiri de vanzare in sat Sag, Timis
3
18

Teren central cu cladiri de vanzare in sat Sag, Timis

Proprietar, vand teren aprox 620 mp cu cladiri construite pe strada 10-a, nr 5 sat Sag, Timis. Are curent trifazic fara alte utilitati. Apa este de la fantana proprie forata la 100 m adancime. Fosta moara de porumb. Pret negociabil.