2 camere decomandat Giroc
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012
1873 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
Anunțuri promovate – Vezi toate
1873 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.
1750 EUR/m2 | 100 m2
Timisoara, Timis
28 aprilie
Proprietar, vand apartament 4 camere complet mobilat si utilat. Situat pe strada Circumvalatiunii, langa Kaufland, Profi, statie de autobuz, 10 minute pe jos de Iulius Mall, Piata 700 sau Parcul Botanic. Bloc deosebit, structura beton pe cadre. Apartamentul este compus din: - living foarte mare cu ...
1972 EUR/m2 | 72 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
19 mai
Proprietar,Am Acum de Vânzare Langa Benzinaria Esso de la Intrarea in Giroc,Un apartament cu 1 camera in Bloc Nou, Finalizat in 2024,este Confort 1 Decomandat, Modelul Mare,Etajul 1 cu Balcon Și Centrala Termica,Cu Loc de Parcare Privat,Este Mobilat Frumos,Utilat, Merita Văzut 100%. Imobilul este compus ...
2200 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
azi 02:18
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oportunitate excelentă apartament 2 camere cu potențial comercial, zona Piața Doina Vând sau închiriez apartament cu 2 camere, situat în zona Piața Doina, într-o locație cu vad comercial foarte bun. Proprietatea nu este amplasată chiar în incinta pieței, dar beneficiază de proximitate imediată și trafic ...
2209 EUR/m2 | 43 m2
Timisoara, Timis
26 aprilie
Se vând 2 case pe același teren de 1439 mp, cu următoarea compartimentare: Casa principală: 3 dormitoare + cămară. Casa secundară: bucătărie, baie și living. Proprietatea dispune de anexe utile, grădină cu pomi fructiferi și curte spațioasă, ideală pentru o familie numeroasă sau pentru cei care doresc ...
35 EUR/m2 | 1,439 m2
Alios, Timis
26 aprilie
se vinde casa in otelec 37 km de timisoara,3 dormitoare,baie,bucatarie,hol,debara,anexe,garaj,160 m casa,2500 m cu gradina,cotete porci ,gaini,fs 35m loc mai pt o casa,multi pomi gructiferi in centru langa biserica.Pret 55000 negociabil,tel
344 EUR/m2 | 160 m2
Otelec, Timis
26 aprilie
Vând teren intravilan in Remetea Mare în suprafață de 589m2 cu doua fronturi stradale 32 18, pe str Trandafirilor, terenul dispune de următoarele utilități;gaz curent electric,apa, asfalt și iluminat stradal
589 m2
Remetea Mare, Timis
26 aprilie
Vand teren intravilan - livada cu pomi fructiferi, cu posibilitate de construcție locuință. Suprafață 1900mp. Pentru mai multe informații va rog sa apelați numărul de telefon din anunț.
Rovinita Mare, Timis
26 aprilie
Proprietar, vand teren intravilan cu doua fronturi stradale 638mp. Utilitatile in apropierea parcelei. Zona Manastire Sag.
638 m2
Sag, Timis
26 aprilie
Vând 1 hectar pămant in drumul Jabărului,localitatea Lugoj județ Timiș,pământul.este situat la strada principală,detalii la numarul de telefon .cine este interesat asteptam telefonul!
11,000 m2
Lugoj, Timis
26 aprilie
Vând casă în localitatea Nadrag cu următoarele dotării : 2 camere ,bucătărie ,hol ,baie ,centrală pe lemne ,terasă acoperită ,sopru de lemne ,toate condițiile pentru a locui ! Casa deține teren și încă o anexă Suprafață 300 m aproximativ se vinde până în pădure ,zona este de munte,foarte liniștită ...
153 EUR/m2 | 300 m2
Nadrag, Timis
26 aprilie
Vând casă în Dumbrăvița lângă pădure , aproape de zona lacului din Dumbrăvița . Locuința este compusă din: la parter- antreu,baie,birou dormitor,living, dining,bucătărie , hol+scara , camera tehnică , terasă iar la etaj-hol,baie,dressing,trei dormitoare,balcon , suprafață utilă de 148,5mp. Casa este ...
1993 EUR/m2 | 149 m2
Dumbravita, Timis
26 aprilie
Vând gospodărie în Toager, comuna Giera, jud. Timiș - 58 km de Timișoara. DETALII PROPRIETATE: - Teren intravilan 1.615 mp, curte și grădină, front stradal generos,casa nu este locuibilă. - Împrejmuit cu gard de beton + poartă metalică - vezi foto - Branșament curent electric existent pe teren, stâlp ...
2 EUR/m2 | 150 m2
Toager, Timis
26 aprilie
Vă propun pentru vânzare un apartament 2 camere in Timișoara str Răsăritului. Apartamentul se află la etajul 4 din 5 și este pregătit pentru renovare. Dispune de centrala termică pe gaz și clima. Facilități în apropiere: Iulius Town, piața Verde, magazine, bănci, mijloace de transport. Prețul este 75000 ...
1442 EUR/m2 | 52 m2
Timisoara, Timis
26 aprilie
Vând teren intravilan generos de 1954 mp, situat în comuna Boldur , sat Ohaba-Forgaci Proprietatea beneficiază de un front stradal 24,91 mp Utilități disponibile :apă, curent Preț 20.000 euro
Ohaba Forgaci, Timis
26 aprilie
Locuința este dispusă pe un singur nivel și are o suprafață utilă de 130 mp pe o suprafață totală de 519 mp. Este o construcție nouă finalizată in 2025 și este parțial mobilată și utilată. Dispune de două dormitoare, birou, două băi, bucătărie, salon, cameră tehnică, hol cu dresing și o terasă generoasă. ...
2308 EUR/m2 | 130 m2
Ghiroda, Timis
26 aprilie
Vând casă bătrânească cu grădină , situată într-o zonă liniștită și ușor accesibilă a comunei Liebling . Imobilul este racordat la toate utilitățile principale ( apa , curent electric ).
254 EUR/m2 | 130 m2
Liebling, Timis
26 aprilie
vand casa P+M , in apropiere de Carrefour - la parter: bucatarie, cămara, dormitor , living, baie - la etaj, 3 dormitoare, 2 dresinguri, baie Suprafata teren , cca 600 mp suprafata cladire, cca 85 mp nivel. Utilități : apa, canal, gaz pret : 200000 euro mai multe detalii, la telefon
1176 EUR/m2 | 170 m2
Central, Buzias, Timis
26 aprilie
Vând casa zona Crisan, Timișoara, toate utilitățile trase. Încălzirea se face cu centrala proprie pe gaz și calorifere. Apa rețea, canalizare și curent. Casa este locuita. 4 camere, bucătărie, baie, cămară garaj acoperit, 2 locuri de parcare în fata casei, gradina amenajata și anexe. Teren 350 mp, ...
2000 EUR/m2 | 100 m2
Timisoara, Timis
26 aprilie
Proprietar vand casa 3 camere + hol mare, baie, bucatarie, camara, beci, garaj, anexe, sopru de lemne, cocina de porci, afumatoare, incalzire centrala pe lemne + teracote, in loc Faget jud Timis la 80 km de Timisoara si 15km de lacul Surduc. Complet renovata in interior in 2024, sape, tencuit, parchet ...
1094 EUR/m2 | 96 m2
Faget, Timis
26 aprilie
Vând apartament 2 camere, decomandat, confort I, in Lugoj, Zona Micro 5. Apartamentul are centrală proprie și calorifere noi, geamuri termopane, gresie și faianță. Necesită renovare!
667 EUR/m2 | 75 m2
Lugoj, Timis
26 aprilie
Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră zona Torontalului lângă CEC , etaj 2 , suprafață 35 mp Are balcon Se vinde la prețul de 68000 euro neg Tel 0727516012
1943 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
26 aprilie
ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat , Zona Complex Studențesc , mobilat și utilat la parter preț 70000 euro neg tel 0727516012
1944 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
26 aprilie