Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat, Odobescu,1 km de Centru, Modelul Mare, Merita Văzut 100%
20
3

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vând apartament 2 camere ultracentral
5
1

Proprietar vând apartament 2 camere ultracentral

Vand apartament 2 camere, ultracentral (Medicină ISHO), cu garaj propriu inclus(cu CF).Apartamentul estesituat într-o zonă centrala a orașului, ideal atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție imobiliară. Proprietatea este complet pregătită pentru mutare și a fost întreținută corespunzător. ...

2381 EUR/m2 | 42 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
DUPLEX PREMIUM  direct de la proprietar
10
3

DUPLEX PREMIUM direct de la proprietar

Proprietar , vand o jumatate de duplex in stil mediteranian , cu 5 camere in Dumbravita . Aceasta proprietate este amplasata intr-o zona rezidentiala linistita dar foarte bine conectata la toate obiectivele importante din Dumbravita. Acest duplex a fost construit cu atentie la detalii,folosind materiale ...

2096 EUR/m2 | 135 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând schimb boxe ultracentral libertatii
4
2

Vând schimb boxe ultracentral libertatii

Vând sau schimb 6 boxe in zona libertății pe Lucian Blaga cu suprafață totală în jur de 80-90 mp. Se pot vinde toate sau separat. Prețul este pe mp.

Timisoara, Timis

Proprietar vand casa duplex
5

Proprietar vand casa duplex

Casă duplex de vânzare Moșnița Veche, lângă Lidl Se oferă spre vânzare casă duplex, situată într-o zonă liniștită din Moșnița Veche, foarte aproape de Lidl, ideală pentru o familie care își dorește confort și acces rapid către oraș. Suprafață utilă: 95 mp Suprafață teren: 332 mp Compartimentare: ...

1926 EUR/m2 | 95 m2

Mosnita Veche, Timis

Teren intravilan 730mp Mosnita Veche
5

Teren intravilan 730mp Mosnita Veche

Proprietar vând teren intravilan, 730 mp, sat Moșnița Veche, comuna Moșnița Nouă, județ Timiș, strada Merișorului nr. 14. Terenul este potrivit pentru construcția unei locuințe. Poți construi S+P, S+P+M, S+P+1 sau S+P+1+M, în funcție de proiectul dorit. Suprafață teren: 730 mp. Front stradal: 16,32 ...

730 m2

Mosnita Veche, Timis

Casă Spațioasă cu Teren Generos   Sudriaș, Com. Traian Vuia
10
2

Casă Spațioasă cu Teren Generos Sudriaș, Com. Traian Vuia

Vând casă situată în localitatea Sudriaș, comuna Traian Vuia, ideală pentru cei care își doresc liniște, spațiu abundent sau o locuință. Proprietatea este formată din două corpuri de clădire distincte, oferind intimitate și multiple posibilități de utilizare: Compartimentare: Corp 1: 2 camere luminoase, ...

583 EUR/m2 | 180 m2

Sudrias, Timis

Casă individuală în Giroc
7
2

Casă individuală în Giroc

Casă individuală de vânzare Giroc Avem spre vânzare o proprietate individuală situată într-o zonă liniștită din Giroc, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și intimitate. Detalii proprietate: 126 mp utili + aprox. 22 mp spații de depozitare dressing (integrate) ...

363 EUR/m2 | 126 m2

Giroc, Timis

Casa caramida(Nemteasca)
9
18

Casa caramida(Nemteasca)

Casa de caramida(Nemteasca) compusa din 3 camere mari si luminoase,2 holuri,baie si bucatarie. Pod inalt cu posibilitate de mansardare. Se accepta si schimb cu apartament 2 camere ( exclus mansarda)in zona de sud a orasului, de preferat Calea Sagului.

440 EUR/m2 | 150 m2

Cenei, Timis

De Vânzare: Bd. Take Ionescu, ap.1 cameră,   58900
5
8

De Vânzare: Bd. Take Ionescu, ap.1 cameră, 58900

Apartamentul poate fi vizionat, Duminică, 5 Aprilie între orele 11.00 și 14.00. Se oferă spre vânzare apartament confortabil, situat pe strada Take Ionescu, la doi pasi de Punctele Cardinale, cu suprafața de 32,3 m2, compus din 1 cameră, 1 bucătărie, 1 baie 1 logie și hol. Etajul X din X. Locuința se ...

1841 EUR/m2 | 32 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Vand casa Faget
10
5

Vand casa Faget

Vând casă P+M în Faget renovată recent și modern, 5 camere+5 băi pretabilă pentru închiriat pensiune "casa cu avion". Suprafața teren 550 mp. Suprafața construită 226 mp. Anexa 11 mp. Poate fi folosit ca restaurant sau bar. Pret 170000 eur

850 EUR/m2 | 200 m2

Faget, Timis

Vand casa Faget
10
12

Vand casa Faget

Vând casă Faget,4 camere,pretabil pensiune.Suprafață teren 1158 mp. Suprafața casă 273mp, 4 dormitoare,5 băi, 2 bucătării, anexe, garaj 2 mașini și piscină. Fiecare camera are baie proprie si poate fi folosit ca un apartament. Imobilul e renovat recent și modern.

778 EUR/m2 | 180 m2

Faget, Timis

Teren 756m2 Persoana Fizica
4

Teren 756m2 Persoana Fizica

Teren 756m2 curți construcții casa individuala sau duplex. Front 17.5m. Utilități IN FATA PARCELEI LIBERE DE SARCINI RACORDARE DIRECTA :EON.AQUATIM.ENEL Gaz.curent.apa.canalizare.iluminat stradal. drum pietruit.. 250M FATA DE DJ592 .

756 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa de vanzare in Kikinda, Serbia
7

Casa de vanzare in Kikinda, Serbia

De vânzare casă de familie pentru locuit și spațiu comercial pe strada General Drapsina din Kikinda. Casa este situată în mijlocul unor copaci frumoși, are 4 camere, dintre care una folosită ca spațiu comercial, bucătărie, baie, hol lung, spațiu de depozitare și WC separat. Dimensiune teren + casă: ...

225 EUR/m2 | 578 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament

Vând apartament

Vând apartament 3 camere, et.4 din 4, toate utilitățile, scară liniștită, panorama deosebita asupra râului Timiș. Apartamentul este situat in zona centrala cu acces rapid la piață sau in piata I.C. Drăgan, spre primărie sau la Pepco.

850 EUR/m2 | 80 m2

Lugoj, Timis

Vând teren în Jebel  intravilan

Vând teren în Jebel intravilan

Vând teren în localitatea Jebel , intravilan , suprafață de 1540 mp 2 , se vinde cu 30 eur mp 2. Jebel numărul 340

1,540 m2

Jebel, Timis

casă de vânzare cu 3 camere.
10

casă de vânzare cu 3 camere.

Casa de vânzare cu 3 camere.Loc.Iecea Relații la tel.: sau :Spania.

37 EUR/m2 | 2,030 m2

Iecea Mare, Timis

Vand teren intravilan in localitatea Parta
2
1

Vand teren intravilan in localitatea Parta

Vand 4747 mp teren intravilan in localitatea Parta -Central , aproape de Frigoglass cu utilitati in apropiere , pret 28 euro mp negociabil.tel.

Parta, Timis

Casa de vanzare
10

Casa de vanzare

Casa de vânzare com. Varias jud timis, casa se vinde complet mobilata, preț 81,500 euro negociabil Tf sau

69 EUR/m2 | 1,173 m2

Varias, Timis

Duplex de vanzare, complet utilat si mobilat
5
4

Duplex de vanzare, complet utilat si mobilat

Se vinde jumatate de duplex intre Mosnita Noua si Urseni, la aproximativ 200 m de calea Medves, imobilul se compune dintr-un living open space + bucatarie, 2 dormitoare, 2 bai si 2 terase acoperite. Se vinde complet utilat si mobilat. Pret usor negociabil!

1903 EUR/m2 | 72 m2

Urseni, Timis

Vând apartament 4 camere Lugoj

Vând apartament 4 camere Lugoj

Apartament cu 4 camere baie bucătărie balcon 2 holuri centrală gaz calorifere fontă termopane in tot apartamentul etaj 4 zonă centrală micro 2 mai multe info la tel . Pret 75000 euro. Se vinde cu mobilă gata de mutat in el

882 EUR/m2 | 85 m2

Lugoj, Timis

Teren Intravilan Buziaș   Direct Proprietar
4
4

Teren Intravilan Buziaș Direct Proprietar

Vând parcelă de teren intravilan în Buziaș, situată într-o zonă liniștită, foarte aproape de Parcul Dendrologic. Este o locație potrivită atât pentru construcția unei case, cât și ca investiție pe termen lung. Detalii principale: Documentație: PUZ aprobat pentru construcții (se poate începe proiectul ...

539 m2

Buzias, Timis

Casă de vânzare
5
18

Casă de vânzare

Casă de vânzare la Luncani de jos judetul Timiș la 7 km de Valea lui Liman, pentru mai multe detalii sunați la Nr

19 EUR/m2 | 2,338 m2

Luncanii de Jos, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1546) Giroc (190) Lugoj (175) Dumbravita (155) Mosnita Noua (145) Sacalaz (101) Sag (92) Giarmata (67) Mosnita Veche (64) Ghiroda (56) Sanandrei (50) Sanmihaiu Roman (48) Remetea Mare (39) Chisoda (38) Giarmata-Vii (36) Buzias (34) Sannicolau Mare (34) Bucovat (Remetea Mare) (29) Urseni (27) Becicherecu Mic (26) Jebel (25) Jimbolia (25) Parta (24) Recas (24) Peciu Nou (23) Pischia (23) Ianova (22) Utvin (19) Deta (18) Fardea (18) Sacosu Turcesc (18) Faget (16) Hitias (15) Dragsina (14) Ortisoara (13) Satchinez (13) Cebza (12) Covaci (12) Dudestii Noi (12) Calacea (11) Cerneteaz (11) Iecea Mare (11) Murani (11) Padureni (11) Varias (11) Alios (10) Bazos (10) Beregsau Mare (10) Cenad (10) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Ciacova (10) Costeiu (10) Herneacova (10) Cenei (9) Nadrag (9) Seceani (9) Chizatau (8) Comlosu Mare (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Teremia Mare (8) Balint (7) Carpinis (7) Gavojdia (7) Ghilad (7) Ictar Budinti (7) Liebling (7) Periam (7) Sandra (7) Silagiu (7) Tomnatic (7) Topolovatu Mare (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Carani (6) Denta (6) Izvin (6) Lovrin (6) Rudicica (6) Sanmihaiu German (6) Tormac (6) Banloc (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Gottlob (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sipet (5) Uliuc (5) Visag (5) Voiteg (5) Babsa (4) Bazosu Nou (4) Bulgarus (4) Cornesti (4) Gataia (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Pesac (4) Rudna (4) Sanpetru Mare (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Valcani (4) Bacova (3) Beba Veche (3) Boldur (3) Comeat (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Igris (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tipari (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Giulvaz (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1)