Casa individuala Giroc
12
2

Casa individuala Giroc

Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand jumatate de duplex in Giarmata Vii
10

Vand jumatate de duplex in Giarmata Vii

De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...

1652 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Promovat
 Casa individuala de vanzare in Remetea Mare cu curte si gradina, pret 205.330 euro, negociabil
10
5

Aceasta proprietate, situata in comuna Remetea Mare, la doar 8 minute de Timisoara, se afla intr-o zona aerisită de case vile, se intinde pe o suprafață de 1219 mp si
dispune de un spațiu generos de locuit, având o suprafață de 100 mp , construita 136 mp, construita in regim de inaltime, parter si mansarda, ...

2053 EUR/m2 | 100 m2

Remetea Mare, Timis

Promovat
Lugoj, apartament 2 camere, etaj 1 langa Universitatea Dragan
10
2

Vând apartament cu 2 camere în Lugoj pe Splaiul 1 Decembrie 1918 (lângă Universitatea Drăgan), bl 8 ap 5 cu access facil școli, centru, supermagazine, etaj 1, suprafață 64,96 mp., centrală proprie, izolație din polistiren EPS 80 cu grosime de 15 cm., plus un beci de circa 12 mp si balcon mare. Preț 59.500 ...

915 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De Vânzare: Bd. Take Ionescu, ap.1 cameră,   58900
5
8

De Vânzare: Bd. Take Ionescu, ap.1 cameră, 58900

Apartamentul poate fi vizionat, Duminică, 5 Aprilie între orele 11.00 și 14.00. Se oferă spre vânzare apartament confortabil, situat pe strada Take Ionescu, la doi pasi de Punctele Cardinale, cu suprafața de 32,3 m2, compus din 1 cameră, 1 bucătărie, 1 baie 1 logie și hol. Etajul X din X. Locuința se ...

1841 EUR/m2 | 32 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Vand casa Faget
10
5

Vand casa Faget

Vând casă P+M în Faget renovată recent și modern, 5 camere+5 băi pretabilă pentru închiriat pensiune "casa cu avion". Suprafața teren 550 mp. Suprafața construită 226 mp. Anexa 11 mp. Poate fi folosit ca restaurant sau bar. Pret 170000 eur

850 EUR/m2 | 200 m2

Faget, Timis

Vand casa Faget
10
12

Vand casa Faget

Vând casă Faget,4 camere,pretabil pensiune.Suprafață teren 1158 mp. Suprafața casă 273mp, 4 dormitoare,5 băi, 2 bucătării, anexe, garaj 2 mașini și piscină. Fiecare camera are baie proprie si poate fi folosit ca un apartament. Imobilul e renovat recent și modern.

778 EUR/m2 | 180 m2

Faget, Timis

Teren 756m2 Persoana Fizica
4

Teren 756m2 Persoana Fizica

Teren 756m2 curți construcții casa individuala sau duplex. Front 17.5m. Utilități IN FATA PARCELEI LIBERE DE SARCINI RACORDARE DIRECTA :EON.AQUATIM.ENEL Gaz.curent.apa.canalizare.iluminat stradal. drum pietruit.. 250M FATA DE DJ592 .

756 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa de vanzare in Kikinda, Serbia
7

Casa de vanzare in Kikinda, Serbia

De vânzare casă de familie pentru locuit și spațiu comercial pe strada General Drapsina din Kikinda. Casa este situată în mijlocul unor copaci frumoși, are 4 camere, dintre care una folosită ca spațiu comercial, bucătărie, baie, hol lung, spațiu de depozitare și WC separat. Dimensiune teren + casă: ...

225 EUR/m2 | 578 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament

Vând apartament

Vând apartament 3 camere, et.4 din 4, toate utilitățile, scară liniștită, panorama deosebita asupra râului Timiș. Apartamentul este situat in zona centrala cu acces rapid la piață sau in piata I.C. Drăgan, spre primărie sau la Pepco.

850 EUR/m2 | 80 m2

Lugoj, Timis

Vând teren în Jebel  intravilan

Vând teren în Jebel intravilan

Vând teren în localitatea Jebel , intravilan , suprafață de 1540 mp 2 , se vinde cu 30 eur mp 2. Jebel numărul 340

1,540 m2

Jebel, Timis

casă de vânzare cu 3 camere.
10

casă de vânzare cu 3 camere.

Casa de vânzare cu 3 camere.Loc.Iecea Relații la tel.: sau :Spania.

37 EUR/m2 | 2,030 m2

Iecea Mare, Timis

Vand teren intravilan in localitatea Parta
2
1

Vand teren intravilan in localitatea Parta

Vand 4747 mp teren intravilan in localitatea Parta -Central , aproape de Frigoglass cu utilitati in apropiere , pret 28 euro mp negociabil.tel.

Parta, Timis

Casa de vanzare
10

Casa de vanzare

Casa de vânzare com. Varias jud timis, casa se vinde complet mobilata, preț 81,500 euro negociabil Tf sau

69 EUR/m2 | 1,173 m2

Varias, Timis

Duplex de vanzare, complet utilat si mobilat
5
4

Duplex de vanzare, complet utilat si mobilat

Se vinde jumatate de duplex intre Mosnita Noua si Urseni, la aproximativ 200 m de calea Medves, imobilul se compune dintr-un living open space + bucatarie, 2 dormitoare, 2 bai si 2 terase acoperite. Se vinde complet utilat si mobilat. Pret usor negociabil!

1903 EUR/m2 | 72 m2

Urseni, Timis

Vând apartament 4 camere Lugoj

Vând apartament 4 camere Lugoj

Apartament cu 4 camere baie bucătărie balcon 2 holuri centrală gaz calorifere fontă termopane in tot apartamentul etaj 4 zonă centrală micro 2 mai multe info la tel . Pret 75000 euro. Se vinde cu mobilă gata de mutat in el

882 EUR/m2 | 85 m2

Lugoj, Timis

Teren Intravilan Buziaș   Direct Proprietar
4
4

Teren Intravilan Buziaș Direct Proprietar

Vând parcelă de teren intravilan în Buziaș, situată într-o zonă liniștită, foarte aproape de Parcul Dendrologic. Este o locație potrivită atât pentru construcția unei case, cât și ca investiție pe termen lung. Detalii principale: Documentație: PUZ aprobat pentru construcții (se poate începe proiectul ...

539 m2

Buzias, Timis

Casă de vânzare
5
18

Casă de vânzare

Casă de vânzare la Luncani de jos judetul Timiș la 7 km de Valea lui Liman, pentru mai multe detalii sunați la Nr

19 EUR/m2 | 2,338 m2

Luncanii de Jos, Timis

Casa de vanzare
5
6

Casa de vanzare

Vand casa in satul Honorici jud.Timis, casa este construita din caramida necesita renovare, suprafata terenului este de 3000 m patrati.

300 EUR/m2 | 100 m2

Honorici, Timis

Ocazie- Vand sau schimb cu apartament,teren intravilan 1404 mp Becicherecul mic 2

Ocazie- Vand sau schimb cu apartament,teren intravilan 1404 mp Becicherecul mic

Vând sau schimb cu apartament in Timișoara plus diferența,teren intravilan, suprafață 1404 MP,situat in zona centrala,in Becicherecul mic. Pozitionarea este strategică,aflandu-se in vatra satului între centru și gară,oferind echilibrul perfect intre accesibilitate și liniște. Accesul se face prin drumul ...

1,404 m2

Becicherecu Mic, Timis

Vand casa la Recas
4

Vand casa la Recas

Casa are 2 dormitoare, 1 bucatarie, 1 sufragerie, 1 baie si mai e o camera la etaj unde e pus doar parchetul si un aer conditionat. Este partial mobilata, are centrala pe gaz. Are o curte mica si nu are gradina. E o zona linistita si aproape de centrul orasului. Pentru mai multe detalii contacteaza- ...

538 EUR/m2 | 195 m2

Recas, Timis

2 camere Giroc 89000
5
5

2 camere Giroc 89000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou , mobilat și utilat în Giroc etaj 2 , lângă Peny , stația de autobuz la 1 minut suprafață 47 mp Preț 89000 euro tel 0727516012

1854 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Cumpăram teren agricol Sacoșu Turcesc
1

Cumpăram teren agricol Sacoșu Turcesc

Cumpăram parcele de teren agricol, orice suprafața. Cu documente - titlu de proprietate sau carte funciara. Oferta de preț individuala foarte buna. Preluam si discutam oferte de vânzare pentru terenuri din județul Timiș, comuna Sacoșu Turcesc si localitățile Icloda, Otvești, Stamora Romana, Uliuc, ...

1 m2

Sacosu Turcesc, Timis

Vand Teren Constructie Casa  la Partoș
1
23

Vand Teren Constructie Casa la Partoș

1450 mp la Strada se afla căsuța 2 Camere Front Stradal 15 m,

Partos, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1547) Giroc (188) Lugoj (177) Dumbravita (155) Mosnita Noua (144) Sacalaz (98) Sag (91) Giarmata (67) Mosnita Veche (64) Ghiroda (56) Sanandrei (49) Sanmihaiu Roman (48) Remetea Mare (39) Chisoda (37) Buzias (34) Giarmata-Vii (34) Sannicolau Mare (34) Bucovat (Remetea Mare) (28) Urseni (28) Becicherecu Mic (26) Jebel (25) Jimbolia (24) Parta (24) Recas (24) Peciu Nou (23) Ianova (22) Pischia (22) Deta (18) Fardea (18) Utvin (18) Sacosu Turcesc (17) Faget (16) Hitias (15) Dragsina (14) Covaci (13) Ortisoara (13) Satchinez (13) Cebza (12) Dudestii Noi (12) Calacea (11) Cerneteaz (11) Iecea Mare (11) Murani (11) Padureni (11) Alios (10) Bazos (10) Cenad (10) Checea (10) Ciacova (10) Costeiu (10) Herneacova (10) Varias (10) Beregsau Mare (9) Cenei (9) Cheveresu Mare (9) Seceani (9) Chizatau (8) Comlosu Mare (8) Nadrag (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Teremia Mare (8) Balint (7) Carpinis (7) Gavojdia (7) Ghilad (7) Ictar Budinti (7) Liebling (7) Periam (7) Sandra (7) Silagiu (7) Topolovatu Mare (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Carani (6) Denta (6) Izvin (6) Lovrin (6) Rudicica (6) Sanmihaiu German (6) Tomnatic (6) Banloc (5) Bethausen (5) Biled (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Gottlob (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Padureni (Jebel) (5) Pesac (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sanpetru Mare (5) Sipet (5) Tormac (5) Uliuc (5) Visag (5) Voiteg (5) Babsa (4) Bazosu Nou (4) Bodo (4) Bulgarus (4) Cornesti (4) Gataia (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Petroman (4) Rudna (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Valcani (4) Bacova (3) Beba Veche (3) Boldur (3) Comeat (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Hodoni (3) Igris (3) Jamu Mare (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tipari (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Giulvaz (2) Grabat (2) Granicerii (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Petrovaselo (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1)