Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Decomandat. Etaj 1. Bucatarie separata. Langa Profi. Asfalt. Disponibil imediat.
14
5

Vand apartament cu 2 camere, in BLOC NOU - zona Girocului langa Profi. Etaj 1, complet decomandat, bucatarie separata, finisaje de lux, terasa mare, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus, bloc integral din caramida, izolat termic. Pret 102.000 Eur. Tel. 0750182615.

1962 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Proprietar, vindem casă in Timișoara
5
5

Proprietar, vindem casă in Timișoara

Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...

2196 EUR/m2 | 214 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare cu teren alios
9
13

Casa de vanzare cu teren alios

Casă spațioasă cu teren generos de vânzare Alios, comuna Mașloc, județul Timiș Dacă îți dorești liniște, spațiu și confort, această proprietate este alegerea perfectă! Situată în localitatea Alios, la doar 40 km de Timișoara, casa oferă toate condițiile pentru un trai relaxant, departe de agitația ...

573 EUR/m2 | 96 m2

Alios, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren la Giroc la padure

Vand teren la Giroc la padure

Vand teren, in Giroc, la padure. 1212 mp. Singura utilitate din zona este curentul si este achitat. Zona rezidentiala sau activitati cu maxim 12 h program. P+2E regim de inaltime. 32 m front stradal. La 1 km de centura, ofera acces facil spre oricare zona a Timisorii. Pentru detalii, sunati, va rog. ...

1,212 m2

Giroc, Timis

Vand teren intravilan 1200 mp la Sacosu Mare 5

Vand teren intravilan 1200 mp la Sacosu Mare

Vand teren intravilan 1200 mp la Sacosu Mare, com Darova, drum, stapt in fata terenului. Zona linstita,

1,200 m2

Darova, Timis

Teren arabil Becicherecu Mic 1

Teren arabil Becicherecu Mic

Vând 3.5 ha teren arabil în Becicherecu Mic , zona Pârloage , preț 18000euro ha

35,000 m2

Becicherecu Mic, Timis

Apartament cu 1 cameră, decomandat, conf. I, 36 mp. 1

Apartament cu 1 cameră, decomandat, conf. I, 36 mp.

Proprietar, vând apartament cu 1 cameră, decomandat, 36 mp confort I, neamenajat, parter, a fost folosit ca spațiu comercial, lângă Iulius Mall. Preț 99500 euro. Telefon .

2764 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vând vilă la cheie 400000 sau la gri 280000
1

Vând vilă la cheie 400000 sau la gri 280000

Vând vilă cu 1150 mp teren , preț 400000 la cheie sau la gri 280000 teren 11500 mp utilități

1786 EUR/m2 | 224 m2

Sacalaz, Timis

Vând teren intravilan in Moșnița Nouă
1
2

Vând teren intravilan in Moșnița Nouă

Vând teren 663 m intravilan pentru construcție (are apă, canal, gaze și electricitate) și 1 17 cotă parte din parcelele pentru utilități și spații verzi - zonă rezidențială modernă în plină dezvoltare - Moșnița Nouă, în imediata apropiere a municipiului Timișoara. Terenul e pe colț la intersecția a ...

Mosnita Noua, Timis

Proprietar vand 1,5 ha teren extravilan
1
38

Proprietar vand 1,5 ha teren extravilan

vând teren extravilan 15000 mp. in localitatea Giarmata Jud Timis

Lipovei, Timisoara, Timis

apartament comuna giroc
4
1

apartament comuna giroc

Imobiliare pentru tine - Timișoara va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere în comuna Giroc. Imobilul se afla pe principala, respectiv str. Trandafirilor. Apartamentul este compus din : - dormitor - living open space cu bucataria - hol - baie - balcon - loc de parcare Suprafata utila ...

1833 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Vând casă samihaiu roman
5
29

Vând casă samihaiu roman

Când casă samihaiu roman ,am toate actele al casei și al terenului ,fac și schimburi pretu se discuta telefonic Pentru discuți la telefon pretu discutăm telefonic

423 EUR/m2 | 142 m2

Sanmihaiu Roman, Timis