Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
1566 EUR/m2 | 44 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
18 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1566 EUR/m2 | 44 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
18 mai
**Proprietar** **Casa 3 Camere de Vânzare!** Ideală pentru familii sau investitori, această casă spațioasă cu 3 camere oferă confortul și eleganța pe care le căutați. Beneficiezi de: **Încălzire în pardoseală** pentru confortul zilnic, **Parchet** elegant în camere, care se poate alege, ...
2181 EUR/m2 | 160 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
5 mai
Ofer spre vanzare teren 724 mp front stradal 36 m liniari , pe colt ( str Narciselor cu str Branduselor ) ideal pentru constructia unui dublex sau a unei case inviduale . Terenul beneficiaza de gaz , curent , asfalt . Pret 99 euro mp
724 m2
Sanandrei, Timis
20 mai
Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...
1197 EUR/m2 | 156 m2
Iosefin, Timisoara, Timis
17 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
vând afacere bar de zonă cu terasă și pakanele clientelă formată chirie mică
214 EUR/m2 | 70 m2
Timisoara, Timis
azi 00:05
Proprietar ,vand jumatate duplex,3 camere,2 bai,o terasa acoperita in localitatea Parta,judetul Timis.Duplexul dispune de o suprafata de 80 mp si un teren de 400 mp,amplasat într-un cartier nou(Park) . Compartimentare : -hol acces -living spatios cu bucatarie open space gata utilata cu mobila facuta ...
1638 EUR/m2 | 80 m2
Parta, Timis
azi 00:03
Vând casă cu 3 camere, cu toate utilitățile, curte comună,front stradal, zona Iosefin
968 EUR/m2 | 95 m2
Iosefin, Timisoara, Timis
azi 00:01
Vand apartament 2 camere, ETAJ 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou FINALIZAT complet, izolat termic exterior, 53 mp utili + TERASA 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inscris in CF, LIFT, videointerfon, usa metalica la intrare, ...
1981 EUR/m2 | 53 m2
Girocului, Timisoara, Timis
ieri 23:59
Ap cu 3 camere de vanzare la curte comuna in zona Traian,cu loc de parcare in curte.Ap este semidecomandat,are baie cu dus,boiler,sobe incalzite cu gaz,dar nu are centrala.Gazul este la usa.Ap are gresie si parchet pe jos in stare foarte buna.De asemenea este si o boxa.Suprafata 64 mp,pret 88.000 eu ...
1375 EUR/m2 | 64 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:55
Vila de vanzare, complet mobilata,P+ET cu 2 ap individuale,un singur proprietar,un singur CF. Suprafata utila este de 225 mp si 505 mp teren. Curtea este total imprejmuita cu doua laturi de gard viu din brazi(lailandy) si este dotata cu sistem de irigatie si picurare pt toate florile. Vila se preteaza ...
1467 EUR/m2 | 225 m2
Dumbravita, Timis
ieri 23:55
Direct de la proprietar,fara comision,teren de vanzare cu casa in comuna Buteni judetul Arad, la strada principala,FS 33 ml si 1500 mp teren,pret 40000 euro.Utilitati: fantana in curte,curent,fosa septica. Terenul se afla la 120 km de Timisoara si 80 km de Arad si la 25 km de Moneasa
Timisoara, Timis
ieri 23:55
De vanzare apartamente cu 1 camere 32 mp de lux zona BRAYTIM, arhitectura deosebita plus o terasa de dimensiuni generoase. Apartamentele sunt racordate la apa, gaz , curent , asfalt. finisajelor de buna calitate, clasate in categoria de lux. Fiecare apartament are asigurat un loc de parcare si dispune ...
1969 EUR/m2 | 32 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:30
Vand Teren intravilan de 586m in Mosnita Noua , aproape de Drumul Boilor, cu posibilitatea de a construi P+1E+M, avand in apropiere toate uitilitatile necesare si aflandu-se in planul de dezvoltare al localitatii. Terenul dispune de 2 fronturi stradale. Tel. WhatsApp
586 m2
Mosnita Noua, Timis
ieri 23:30
Suprafața utila aproximativ 70mp Suprafața teren aproximativ 150mp Caut casa in Timisoara,sa fie locuibila nu demolabila cu toate utilitățiile . Pret 95.000 euro Sau schimb cu apartament amenajat cu 2 camere decomandat,hol,baie, balcon,bucatarie,cămară alimente, centrala termică Ariston prin condensare ...
1357 EUR/m2 | 70 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:29
Vand teren intravilan, in Ohaba Forgaci. 1439 mp.
Ohaba Forgaci, Timis
ieri 23:27
De vanzare casa cu 4 camere cu o suprafata de 78 mp utili, 2 bai, gradina proprie, pod. Casa este construita din caramida, intr-o curte comuna cu 6 apartamente. Situata la 15 minute de centrul Timisoarei. Caracteristici. Compartimentare Solida: Construita in intregime din caramida, asigurand rezistenta ...
1731 EUR/m2 | 78 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
ieri 23:26
De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, 55 mp utili+gradina proprie, in suprafata de 30 mp, mobila este facuta la comanda, utilat, se vinde exact cum arata in poze, bucatarie separata, dressing, loc parcare, asfalt pana in fata bloculuii, iluminat stradal, zona Braytim. Pret: 88000 ...
1600 EUR/m2 | 55 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
ieri 23:23
DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418
1944 EUR/m2 | 72 m2
Badea Cartan, Timisoara, Timis
ieri 23:21
De vânzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 56 mp, este bine impartit, cu bucatarie separata sau varianta de open space, terasa de 10 mp, etajul 1,2 cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de hotel IQ. Pret. 85000 euro Total. 0723674418
1518 EUR/m2 | 56 m2
Giroc, Timis
ieri 23:20
Vand 12,7 ha teren in Sanmihaiu Roman, cu 400 m front la soseaua asfaltata spre Dinias, pret : 6 / mp, tel.:
127,000 m2
Sanmihaiu Roman, Timis
ieri 23:19
Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat ...
2000 EUR/m2 | 50 m2
Giroc, Timis
ieri 23:19
Vand 1 ha teren pe calea Torontalului in spate la Metro 2, zona cu PUG rezidential, pret 50 Eur / mp, tel.: 072239868, suprafata totala: 10000, Front stradal: 50
10,000 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
ieri 23:19
Vand apartament cu 3 camere, decomandat , confort 1 , etajul 4, unic proprietar. Este pozitionat in zona foarte buna si linistita, in zona calea Girocului, Timisoara. Apartamentul este spatios si luminos cu o suprafata de 68 m utili. Este dotat cu aer conditionat, centrala proprie, balcoane inchise ...
1463 EUR/m2 | 68 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:19
De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418
1618 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:18