Promovat
Garsoniera de vânzare Blascovici 22 mp
7
5

Garsoniera de vânzare Blascovici 22 mp

Proprietar vand garsoniera 22mp in zona Blascovici, etaj 4 4 , fara infiltratii(refăcut anu trecut). Garsoniera este alcătuită din: o mica bucătărie cu plita electrica Toaletă Camera mobilată si utilată (tv, mașină de spălat nouă cu wifi, frigider, aer condiționat nou cu wifi)+un mic spațiu pt depozitare ...

1477 EUR/m2 | 22 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar ofer de vanzare vila in Giarmata ,Timis cu teren 3750 mp .
3
1

Propreiat ofer e vanzare vila in Giarmata ,Timis,cu teren 3750mp .Pret 485000 euro .Relatii la te;efon

2425 EUR/m2 | 200 m2

Giarmata, Timis

Promovat
casa giroc 215000
5
1

casa giroc 215000

Ofer spre vânzare P+1 , 3 dormitoare , 3 băi , living bucătărie , terasă , cameră tehnică , la cheie , cu toate utilitățile , în Giroc între casa suprafața construită 130 mp , teren 300 mp preț 215000 euro tel 0727516012

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren intravilan Giarmata 973 mp toate utilitatile in apropiere
5
2

Terenul se afla in partea de deal a comunei, intr-un PUZ nou aflat in spatele bisericii din comuna, in apropiere de strada Bencecului. Utilitati: curent, apa, canalizare, gaz (toate la parcele din vecinatate - langa sau vis-a-vis). Terenul se afla pe colt, dispune de 2 fronturi stradale. La cerere pot ...

973 m2

Giarmata, Timis

Apartament Modern 3 cam, zona Soarelui, 69mp
10
1

Apartament Modern 3 cam, zona Soarelui, 69mp

Proprietar, vând apartament spațios situat la mansardă, cu o suprafață utilă de 68,55 mp, într-un imobil care îmbină perfect siguranța structurală cu dotările moderne. Detalii principale: An finalizare mansardă: 2013 Structură bloc: Edificat în 1978 (proiect post-seismic de mare rezistență). Etaj: ...

1355 EUR/m2 | 69 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan Stamora Romana
3
3

Teren intravilan Stamora Romana

De vânzare, direct de la proprietar, parcela de teren intravilan, în comuna Stamora Romana, jud. Timiș, la 26 km de Timișoara. suprafața de 1000 mp, având front stradal de 16 m, cu acces direct din drum, ideal pentru construcția unei locuințe individuale sau ca investiție. Terenul este situat într-o ...

1,000 m2

Stamora Romana, Timis

Teren intravilan 5.000 mp - Șag, zona Mănăstire
7
1

Teren intravilan 5.000 mp - Șag, zona Mănăstire

Teren intravilan situat în Șag zona Mănăstire, într-o zonă rezidențială în dezvoltare, ideal pentru investiție sau dezvoltare ulterioară. Detalii: Suprafață: 5.000 mp Dimensiuni: 12,5 m x 400 m Posibilitate PUZ Utilități zonale: curent, gaz, apă, canalizare (la aprox. 80 m) Acces facil, ...

5,000 m2

Sag, Timis

Proprietar, VÂND
5
3

Proprietar, VÂND

PROPRIETAR, vând urgent garsonieră situată în zona Bucovina, 20 m2, mobilată și utilată, exact ca in poze. Este aproape de magazine, parcuri, farmacii, Iulius mall. Etajul 4 din 4. Bloc cu acoperiș, casa scării renovată acum 2 ani. 11 apartamente pe scara. Este compartimentată astfel, hol, baie, camera, ...

2600 EUR/m2 | 20 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Vand casa individuală în Mehala
3
19

Vand casa individuală în Mehala

Proprietar Vand casa în zona Mehala compusa din 2 camere , living + bucătărie, baie mare ,camara , beci , 2 garaje , terasa , pavaj în curte , izolata , gaz , apa, canalizare , curent , aproape de mijloacele de transport, mai multe detali la telefon. Pret 190.000 euro neg

720 EUR/m2 | 264 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!
8
3

Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat în zona Calea Șagului din Timișoara, la doar 3-5 minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara. Apartamentul are 49 mp utili + balcon închis și este situat la etajul 4 din 5 (exista lift). Se vinde mobilat și utilat, fiind ideal atât pentru locuit, cât ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan Mosnita Noua,
4
23

Teren intravilan Mosnita Noua,

Vand Teren intravilan de 586m in Mosnita Noua , aproape de Drumul Boilor, cu posibilitatea de a construi P+1E+M, avand in apropiere toate uitilitatile necesare si aflandu-se in planul de dezvoltare al localitatii. Terenul dispune de 2 fronturi stradale. Tel. WhatsApp

586 m2

Mosnita Noua, Timis

Vand teren intravilan in Gaiul Mic 5755mp
5
18

Vand teren intravilan in Gaiul Mic 5755mp

-Vând teren intravilan pe strada Salcamilor numarul 5 în Gaiul Mic,judetul Timis -Suprafată 5755mp. -Utilități:Curent si apă potabila de la retea. -Pret:3euro mp

5,775 m2

Gaiu Mic, Timis

Vand teren pentru casa in comuna Curtea 2

Vand teren pentru casa in comuna Curtea

Vand teren in comuna Curtea, pe strada Lalelelor nr 122. Suprafata 1500 mp, front stradal 14 m. Drum asfaltat, curent, apa si canalizare in fata terenului.

1,500 m2

Curtea, Timis

vand casa mehala
5
7

vand casa mehala

vand casa mehala 2 dormitoare living bucatarie închisă doua bai cămară camera tehnica teren 412metri patrati

2652 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament cu 2 camere decomandat, et2, zona Soarelui
1
5

Proprietar vând apartament 2 camere Zona Soarelui Apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 2. Compartimentare practică Ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție Aproape de magazine, mijloace de transport,scoli și puncte de interes Două școli în apropiere și grădiniță ...

2020 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

vand teren pentru construirea unui loc de casa 2200 mp in comuna giulvaz jud timis
5
16

vând teren pentru construirea unui loc de casă 2300 mp front stradal 18 m terenul se află în comuna Giulvaz jud Timiș pentru mai multe inf la tel

Timisoara, Timis

Vind teren extravilan Ghiroda
2

Vind teren extravilan Ghiroda

Vind teren extravilan Ghiroda, inainte de curba spre Remetea, dupa calea ferata, 11600mp, 20 euro mp.

Ghiroda, Timis

Vind teren extravilan in Ghiroda la sosea
1
5

Vind teren extravilan in Ghiroda la sosea

Vind teren extravilan in Ghiroda la sosea inainte de curba spre Remetea pe partea stinga 6926 mp, 30 euro/mp

Ghiroda, Timis

Teren 866mp Calea Buziasului Hornbach
3
5

Teren 866mp Calea Buziasului Hornbach

Proprietar vand Teren 866mp cu front stradal 19,25m in zona : Calea Buziasului - Hornbach ,strada: Magnoliei , pretabil casa tip duplex sau individuala ! Terenul se afla la asfalt cu toate utilitatile in fata parcelei ! pret: 165.000e.

866 m2

Timisoara, Timis

Apsrtament 3 camere Zona Stadion 3
5
2

Apsrtament 3 camere Zona Stadion 3

Apartament situat in Zona Stadion 3,decomandat compus din 3 camere bucatarie open space,doua bai doua balcosne din care unul deschis

780 EUR/m2 | 100 m2

Lugoj, Timis

Central in Complex zona A, totul NOU, 80 mp, High-Level-Comfort, comision 0%
20
2

Când dai peste un astfel de apartament (Comision 0%) , e clar că nu e pentru toata lumea, e pentru cineva care vrea mai mult decât patru pereți... vrea calitate, confort și un loc unde fiecare detaliu contează. E genul de locuință în care ai plăcerea să trăiești, nu doar să locuiești! Poti inchiria (AIRBNB) ...

1994 EUR/m2 | 80 m2

Complexul%2525252525252525252525252525252525252525252525252525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan in Lovrin suprafata 2.115 mp
2
1

Vand teren intravilan in Lovrin suprafata 2.115 mp

suprafata terenului 2.115 mp cu trei numere Topo 1. 529 mp 2. 529 mp 3. 1.057 mp Total 2.115 mp apa,curent 49 162 1903270 pentru mai multe detalii Telefonnummer ...

Lovrin, Timis

Garsoniera-Zona Șagului
7

Garsoniera-Zona Șagului

De vânzare garsoniera 21mp, et4, str Eternității aproape de Shopping City. Mobilată și utilată complet. Prețul este de 37.000 euro

1762 EUR/m2 | 21 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1542) Giroc (194) Lugoj (176) Dumbravita (156) Mosnita Noua (144) Sacalaz (103) Sag (92) Giarmata (67) Mosnita Veche (63) Ghiroda (56) Sanandrei (49) Sanmihaiu Roman (48) Remetea Mare (42) Giarmata-Vii (38) Chisoda (37) Buzias (36) Sannicolau Mare (34) Bucovat (Remetea Mare) (29) Becicherecu Mic (27) Recas (26) Jebel (25) Jimbolia (25) Parta (25) Urseni (25) Ianova (23) Peciu Nou (23) Utvin (21) Pischia (20) Fardea (18) Sacosu Turcesc (18) Deta (17) Faget (16) Covaci (13) Dragsina (13) Hitias (13) Murani (13) Ortisoara (13) Dudestii Noi (12) Satchinez (12) Calacea (11) Cebza (11) Cerneteaz (11) Iecea Mare (11) Padureni (11) Beregsau Mare (10) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Ciacova (10) Costeiu (10) Herneacova (10) Seceani (10) Varias (10) Alios (9) Cenad (9) Cenei (9) Comlosu Mare (9) Balint (8) Bazos (8) Chizatau (8) Periam (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Silagiu (8) Carpinis (7) Liebling (7) Nadrag (7) Sandra (7) Teremia Mare (7) Topolovatu Mare (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Carani (6) Denta (6) Gavojdia (6) Ghilad (6) Gottlob (6) Ictar Budinti (6) Izvin (6) Lovrin (6) Rudicica (6) Sipet (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Voiteg (6) Banloc (5) Bazosu Nou (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sanmihaiu German (5) Sanpetru Mare (5) Uliuc (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Cornesti (4) Gataia (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Rudna (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Sustra (4) Beba Veche (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Criciova (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Pesac (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Targoviste (3) Tipari (3) Valcani (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Boldur (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Fibis (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Livezile (2) Masloc (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Charlottenburg (1) Cheglevici (1) Ciresu (1) Clopodia (1)