Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
1566 EUR/m2 | 44 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
12 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1566 EUR/m2 | 44 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
12 mai
Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055
2521 EUR/m2 | 48 m2
Ultracentral, Timisoara, Timis
15 mai
Vand casa in comuna Giarmata, compartimentata inteligent, ideala pentru doua familii ! Oportunitate ideala pentru un cuplu tanar care doreste sa aiba parintii aproape, dar sa-si pastreze intimitatea. Locuinta beneficiaza de acces facil catre scoala, magazine alimentare si statie de autobuz. Casa ...
1327 EUR/m2 | 150 m2
Giarmata, Timis
ieri 19:31
PROPRIETAR, Am acum de Vânzare în Zona Freidorf Înainte de Liceul Auto,Casa Tip Vila P+M+Pod înalt Izolat cu Spuma Poliuretanica+Vata Bazaltica,construita in anul 2000 ,este din Cărămidă Porotherm+Bolțari,Cu urmatoarele Caracteristici : - suprafata utila totala Aprox 166 mp ,{ 83 mp utili jos+83 mp ...
1464 EUR/m2 | 166 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
azi 06:26
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Casa intima si confortabila, pe un singur nivel, practic compartimentata, cu 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, living spatios cu iesire pe terasa.(Su+102mp) Finisajele sunt de calitate, incalzire in pardoseala, camere luminoase. Casa este construita din caramida, acoperis tigla ceramica Tondach, ...
1422 EUR/m2 | 102 m2
Parta, Timis
azi 10:19
Teren de vânzare loc de casă Pustiniș, jud. Timiș Vând teren intravilan în localitatea Pustiniș, comuna Uivar, ideal pentru construcția unei case. Suprafață: 1000 mp Utilități: la stradă (în fața terenului) Acces facil Zonă liniștită Perfect pentru casă sau investiție Preț bun ...
1,000 m2
Uivar, Timis
azi 10:19
. De vânzare o casă spațioasă și versatilă, situată în liniștea cartierului Fratelia,la numai 2 km de centrul Timisoarei. Această proprietate reprezintă o oportunitate rară de investiție, fiind ideală pentru o familie care caută confort și intimitate, fără a renunța la accesul rapid către facilitățile ...
1327 EUR/m2 | 150 m2
Fratelia, Timisoara, Timis
azi 10:16
Vand vila 7 camere,1 bucatarie,2 bai,salon,casa de oaspeti,4 terase,toate utilitatile,jacuzzi exterior,loc de piscina,2 garaje,carport 12KW panouri solare.Teren 1500 MP,utili 500MP.Detalii la fata locului. Doar pentru proprietari,EXCLUS firme intermediare.
700 EUR/m2 | 500 m2
Mosnita Noua, Timis
azi 10:12
Vând o parcelă de 631 mp la intrare în Sacalaz pe partea dreapta înainte de calea ferată. Drum pietruit, curentul în zonă. Aproape de zona de case. Nu răspund la mesaje. Preț 38 euro mp.
Sacalaz, Timis
azi 10:11
Vând casă 2 camere decomandate, hol,bucătărie,baie cu toate utilitățile,centrală proprie pe gaz. Uși,geamuri termopan.Totu este renovat recent. Suprafața totală este de 50,5 mp plus pivniță proprie care este cât suprafața casei în care se poate amenaja încă un apartament. Casă dispune de spațiu verde ...
1750 EUR/m2 | 50 m2
Timisoara, Timis
azi 10:10
proprietar vand casa in comuna jebel judetul timis anul constructiei 2008 suprafata totala 770 mp suprafata construita 228mp camere 4, bai 2,salon 1 ,bucatarie 1.Persoana de contact:Vera nr de tel : sau watsap pe acest numar.
117 EUR/m2 | 770 m2
Jebel, Timis
azi 10:08
De vânzare casa la Sag, in regim de duplex,având peretele comun doar cel cu camera tehnica si baia de serviciu, suprafața utilă 96m2 + terasă acoperită 24m2, suprafața teren aferentă 388m2. Casa se compune dupa cum urmeaza: - 3 dormitoare - bucatarie + living room open space - 2 băii + grup sanitar ...
1589 EUR/m2 | 96 m2
Sag, Timis
azi 10:08
Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...
2232 EUR/m2 | 56 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
azi 10:06
Teren intravilan 646 mp, drept, ideal pentru construcția unei case individuale. Gazul, curentul și apa sunt adiacente terenului, la distanta de 100 m, terenul fiind poziționat in proximitatea caselor din comuna, in partea estica a localității. Aștept oferte pertinente și justificate
646 m2
Sanmihaiu Roman, Timis
azi 10:03
Proprietar, vand apartament 3 camere, tip penthouse cu 2 dormitoare din care unul cu balcon de 4,7 mp si un living generos, imbinat cu bucataria prin locul de luat masa. Apartamentul dispune de o baie de servicu si o baia mare cu cada cu aerisire naturala(fereastra). Terasa apartamentului este ceea ...
4214 EUR/m2 | 70 m2
Badea%2bCartan, Timisoara, Timis
azi 10:03
Vand teren industrial 10400mp (zona depozitare industrial conform PUG) ,PUZ aprobat construire hala ,showroom,inclusiv proiect si autorizatie de constructie , in intravilanul comunei Remetea Mare la DN ,drum de acces din DN..vis-a-vis de Privighetoarea Pret 58 euro+tva mp
Remetea Mare, Timis
azi 10:03
De vanzare un Spatiu cu Alta Dstinatie in zona Simion Barnutiu -Telegrafului - Lorena, SAD ce este cu destinatia de Cabinet Madicina de Familie. Cabinetele sunt functionale in acest moment si sunt dotate si compartimentate dupa toate normele in vigoare ceea ce permite potentialului cumparator sa desfasoare ...
1848 EUR/m2 | 66 m2
Timisoara, Timis
azi 10:02
Casa individuala la cheie Termen de finalizare luna octombrie 2026 LuxuryMediteranean ATENȚIE : Teren generos de 650 metrii patrati Pozitie excelenta -Finisaje deosebite -Plafon din placa de beton. Încălzire in pardoseala Trotuare, acces auto și pietonal din beton amprentat Garduri personalizate ...
1477 EUR/m2 | 115 m2
Sag, Timis
azi 10:01
Vand teren intravilan in Sipet comuna Tormac ,1.404mp ,cu numar de casa. Utilitati : curent electric ,apa. Mai multe detalii la telefon ...
1 m2
Sipet, Timis
azi 10:00
Proprietar vând casă poziție centrală în Giarmata Mare : 5 camere +anexe ,suprafață construită 198 mp ,teren 1348 mp ,2 fronturi stradale asfaltate ,gradina mare .Casă are 5 camere ,2 bai,2 holuri climă, centrală gaz , cablu tv ,țiglă metalică ,izolată termic ,3 sobe teracotă funcționale, ...
884 EUR/m2 | 198 m2
Timisoara, Timis
azi 10:00
Propietar vând apartament 2 camere cu balcon etaj 4 Semidecomandat 42mp Finisaje Lux in calea sagului zona turist str Ana ipatescu 2 min de mall city piața aurora școli bănci farmaci magazine transporturi parcări etcc complet renovat încă se lucrează și se folosesc materiale premium se vinde la prețul ...
2143 EUR/m2 | 42 m2
Dâmbovița, Timisoara, Timis
azi 09:59
Proprietar persoana fizica fara comision Telefon: Pret: 164.900 euro - negociabil Duplex modern, complet mobilat si utilat Giroc, zona Calea Urseni, strada Galbenelelor (strada va fi asfaltata anul acesta). Toate utilitatile. Duplex modern, ideal pentru mutare imediata, fara investitii suplimentare, ...
2170 EUR/m2 | 76 m2
Timisoara, Timis
azi 09:57
Proprietar fara comision Pret: 84.900 euro negociabil Apartamentul se vinde cu tot cu chiriasi, chiria actuala fiind de 360 euro luna. Este ideal pentru investitie, deoarece genereaza venit imediat din inchiriere. Se ofera spre vanzare apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 1 din 3, complet ...
2123 EUR/m2 | 40 m2
Giroc, Timis
azi 09:57
Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, pe strada Polona nr. 2, parter, fiind primul bloc de pe strada principala, chiar la intrarea dinspre oras centura, conform locatiei din harta atasata. Garsoniera este situata la parter, oferind acces facil. Imobilul este intabulat in Cartea ...
1500 EUR/m2 | 24 m2
Timisoara, Timis
azi 09:57