Promovat
1  2 Duplex , Giroc
8
11

1 2 Duplex , Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 163000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Promovat
Proiect Nou P+3   Apartamente cu 1,2 si 3 camere de vânzare în Giroc, Zona ESO
7

Proiect Nou P+3 Apartamente cu 1,2 si 3 camere de vânzare în Giroc, Zona ESO

Fovorit Estate va prezinta un proiect rezidențial modern, cu regim de înălțime P+3, situat în Giroc Zona ESO, într-o locație în plină dezvoltare. Construcția este realizată cu materiale de calitate, iar pentru transparență totală se oferă video cu întreg parcursul lucrărilor, de la fundație până la ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand teren zonă autostrazilor 3

Vand teren zonă autostrazilor

Terenul se află pe dj Timișoara-Lipova,langa șosea, curent La 2 km de autostradă Fs 60m Ideal Peco,logistic etc 20000mp

20,000 m2

Pischia, Timis

Promovat
Casa Giroc 180000 euro
6
6

Casa Giroc 180000 euro

Va propun spre vazare o casa moderna , situată într-o zonă liniștită din Giroc , cu acces facil și poziționare excelentă , având acces de pe două străzi imobilul este compartimentat astfel : 3 dormitoare spațioase 3 băi oferind confort sporit pentru o familie bucătărie living luminos ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Lot 6,3 ha acces direct DN6,Remetea Mare - PUZ in lucru-linga viitorul sens giratoriu
5
7

Proprietar persoana fizica vind parcela 6,3 ha cu PUZ,ZONA UNITATI INDUSTRIALE, DEPOZITARE,SPATII SERVICII SI ZONA PENTRU ACTIVITATI SPORTIVE SI DE AGREMENT. Parcelarea si dezmembrarea se poate face conform PUZ, la cerere. Situata pe Calea Lugojului,la limita Ghirodei cu Remetea Mare, proprietatea se ...

63,725 m2

Remetea Mare, Timis

Vand apartament cu 2 camere confort 1
3

Vand apartament cu 2 camere confort 1

Propietar vand apartment cu 2 camere comfort 1 semidecomandat ,etaj 2 zona Circumvalatiunii chiar in spate la Penny,centrala termica,parchet laminat,55 mp,pret 125000 de euro negociabil.

2273 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

PROPRIETAR   Apartament 2 camere, Etaj 1, Bloc 2007   Timișoara, Zona Lipovei
9
6

PROPRIETAR Apartament 2 camere, Etaj 1, Bloc 2007 Timișoara, Zona Lipovei

Vând ap 2 camere zona Lipovei etaj 1 din 3 mobilat. Preț fix 90.000 euro.Rog respectuos agențiile imobiliare să nu mă contacteze pentru preluarea sau promovarea acestui anunț. Vă mulțumesc. Detalii :Compartimentare: Bucătărie separată, baie, living și dormitor;Dotări: Centrală proprie, geamuri termopan ...

90000 EUR/m2 | 1 m2

Timisoara, Timis

spatiu de birou 10

spatiu de birou

spatiu format din 4 incaperi , cu gresie , grup sanitar , termopane in suprafata utila de 73mp (90 mp construiti), numar camere: 4, suprafata utila: 73, suprafata totala: 100, suprafata construita: 90

1667 EUR/m2 | 75 m2

Traian, Timisoara, Timis

Casa de vanzare Voiteg
5
4

Casa de vanzare Voiteg

Vând casa în comuna Voiteg, parter plus mansarda înaltă, suprafata utila 242 mp, teren 994 mp. Terenul conține și doua anexe având 67 mp, respectiv 46mp. Front stradal 20m. Casa este racordata la rețeaua de apa și canalizare, iar gazul este în fața porții. Imobilul principal este compartimentat astfel: ...

372 EUR/m2 | 242 m2

Voiteg, Timis

Teren pentru casa in Timisoara. Accept schimburi
3
9

Teren pentru casa in Timisoara. Accept schimburi

Proprietar, vand teren pt casa individuala sau duplex (1000mp) in Timisoara in zona Dâmbovița Freidorf. Se poate considera si schimburi cu apartment, casa sau teren.

1,000 m2

Timisoara, Timis

Teren strategic VGP Ghiroda   investiție logistică, zonă industrială Timișoara.
6
1

Teren strategic VGP Ghiroda investiție logistică, zonă industrială Timișoara.

Oportunitate de investiție Teren strategic VGP Ghiroda (Timișoara) Se oferă spre vânzare un teren extravilan situat în una dintre cele mai dinamice și rapide zone de dezvoltare industrială din vestul României Ghiroda, în imediata proximitate a VGP Park Timișoara și a principalelor artere logistice ...

10,153 m2

Ghiroda, Timis

Teren extravilan centura sud(Ghiroda)
9
1

Teren extravilan centura sud(Ghiroda)

Teren extravilan de vânzare 8.077 mp Ghiroda lângă Centura Sud Timișoara Proprietar vând teren extravilan situat în Ghiroda, poziționat strategic în apropierea Centurii Sud a Timișoarei, la aproximativ 50 metri de aceasta. Zona este în plină dezvoltare, cu acces rapid către oraș și principalele ...

8,077 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Proprietar,40 mp,Bloc 2001,Sagului-Steaua,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Neg
14
4

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 40 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Proprietar,Sagului-Dambovita,Restaurantul Nora,Vila Frumoasa, Merita Văzută 100%,Usor Neg
20
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare în Zona Sagului -Dambovita -Restaurantul Nora,la 7 min pe jos de Choping City și Dedeman,Foarte aproape de toate Mijloacele de transport, De Lidl, Carfour,Bănci, Farmacii, Casă ți Vila, cu Teren de 341 mp, FS de 18 mp, P +E, cu placa beton ,putandu.se face P+2, cu Autorizație ...

2300 EUR/m2 | 300 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Proprietar,Sagului-Dambovita,Pretabil pt Clinica,Azil,Gradinita, etc,Merita Văzuta,Neg
20
2

Am Acum De Inchiriat in Zona Sagului-Lidl, la Etajul 4 din 5,O Garsoniera de 27 no, Cu Bucătărie separata,Hol,Baie,este Mobilata DECENT,Utilata, Conform pozelor atasate,Merită Văzuta 100%,E Libera Imediat. Cerem si oferim seriozitate ! Pret Fix 170 E luna .Se cere și Garantie cat o Chirie. .Imobilul ...

2300 EUR/m2 | 300 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Proprietar,Girocului,Casa Caramida din 1980,Teren 400 mp,FS=10 m ,Apa,Gaz,Canal,Pret  160.000 E Neg
11
13

Proprietar,Girocului,Casa Caramida din 1980,Teren 400 mp,FS=10 m ,Apa,Gaz,Canal,Pret 160.000 E Neg

Proprietar,Am Acum De Vanzare in Zona Girocului-Nu Departe de Hipermarketul Kaufland ,O Casa de Cărămidă construită în 1980,Terenul este de 400 mp în CF, Front Stradal de 10 m, Apa de la rețea, Canal, Centrala Termică pe Gaz. Casa are 2 camere+1 baie+Bucătărie+Hol,Totul este Nivel Mediu, Fara îmbunătățiri ...

2286 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
10

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Propietar Vand teren Extravilan sau inchiriez in  zona Mehala Timisoara
2
1

Propietar Vand teren Extravilan sau inchiriez in zona Mehala Timisoara

Propietar, vand teren extravilan 9281 mp cu posibilite de investitie mare in viitor se afla in planul de dezvoltare Pug al orasului,terenul se afla la cativa metri de intravilanul orasului Timisoara,langa Rpg Village vand sau inchiriez,pretul este negociabil.

9,281 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. Etaj 1. Bloc Nou. Timisoara. DECOMANDAT. Bucatarie inchisa
17
20

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, ETAJ 1, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 54 mp + TERASA 5 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc
20
6

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc

De vânzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 56 mp, este bine impartit, cu bucatarie separata sau varianta de open space, terasa de 10 mp, etajul 1,2 cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de hotel IQ. Pret. 85000 euro Total. 0723674418

1518 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

2 camere etaul 1 braytim
31
3

2 camere etaul 1 braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

2 camere finisaje PRENIUM la 3 minute de mers pe jos de magazinul PENNY
19
5

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418

1618 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1538) Giroc (194) Lugoj (176) Dumbravita (156) Mosnita Noua (144) Sacalaz (103) Sag (92) Giarmata (67) Mosnita Veche (62) Ghiroda (56) Sanandrei (49) Sanmihaiu Roman (48) Remetea Mare (42) Giarmata-Vii (38) Chisoda (37) Buzias (36) Sannicolau Mare (34) Bucovat (Remetea Mare) (29) Becicherecu Mic (27) Recas (26) Jebel (25) Jimbolia (25) Parta (25) Urseni (25) Ianova (23) Peciu Nou (23) Utvin (21) Pischia (20) Fardea (18) Sacosu Turcesc (18) Deta (17) Faget (16) Covaci (13) Dragsina (13) Hitias (13) Murani (13) Ortisoara (13) Dudestii Noi (12) Calacea (11) Cebza (11) Cerneteaz (11) Padureni (11) Satchinez (11) Beregsau Mare (10) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Ciacova (10) Costeiu (10) Herneacova (10) Iecea Mare (10) Seceani (10) Varias (10) Alios (9) Cenad (9) Cenei (9) Comlosu Mare (9) Balint (8) Bazos (8) Chizatau (8) Periam (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Silagiu (8) Carpinis (7) Liebling (7) Nadrag (7) Sandra (7) Teremia Mare (7) Topolovatu Mare (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Carani (6) Denta (6) Gavojdia (6) Ghilad (6) Gottlob (6) Ictar Budinti (6) Izvin (6) Lovrin (6) Rudicica (6) Sipet (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Voiteg (6) Banloc (5) Bazosu Nou (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sanmihaiu German (5) Sanpetru Mare (5) Uliuc (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Bethausen (4) Cornesti (4) Gataia (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Rudna (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Sustra (4) Beba Veche (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Criciova (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Pesac (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Targoviste (3) Tipari (3) Valcani (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Boldur (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Fibis (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Livezile (2) Masloc (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Charlottenburg (1) Cheglevici (1) Ciresu (1) Clopodia (1)