Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
4

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand Teren
3
2

Vand Teren

Vând teren intravilan Agricol pe Calea Torontarului , Zona industrială langa RAR , cu drept de racordare și canal gratuit .preț 100 EUR m

Timisoara, Timis

Promovat
Complex rezidential nou. La asflat. Aproape de Cuina.
15
17

Complex rezidential nou. La asflat. Aproape de Cuina.

Ofer spre vanzare duplex intr-un complex rezidential nou in Chisoda, la asfalt, aproape de Cuina, pozitie foarte buna, aproape de magazine, de mijloace de transport in comun. Finisat la cheie, incalzire in pardoseala, geamuri tripane. Teren 200 mp. Compartimentare: - parter: hol acces, living + bucatarie, ...

1812 EUR/m2 | 80 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
5

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere etaul 1 braytim
31
3

2 camere etaul 1 braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Vand 1 ha teren c.Torontalului
2
11

Vand 1 ha teren c.Torontalului

Vand 1 ha teren pe calea Torontalului in spate la Metro 2, zona cu PUG rezidential, pret 50 Eur / mp, tel.: 072239868, suprafata totala: 10000, Front stradal: 50

10,000 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, decomandat , confort 1 , etajul 4, unic proprietar. Este pozitionat in zona foarte buna si linistita, in zona calea Girocului, Timisoara. Apartamentul este spatios si luminos cu o suprafata de 68 m utili. Este dotat cu aer conditionat, centrala proprie, balcoane inchise ...

1463 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

2 camere finisaje PRENIUM la 3 minute de mers pe jos de magazinul PENNY
19
5

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418

1618 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - Lugoj, Micro 5
10

Apartament 3 camere - Lugoj, Micro 5

De vânzare apartament 3 camere Lugoj, Micro 5 Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 5, într-o zonă liniștită, cu vedere spre parc. Suprafață: 67 mp Compartimentare: 3 camere bucătărie spațioasă 2 holuri cu spații de depozitare 1 baie ...

182 EUR/m2 | 67 m2

Micro 5, Lugoj, Timis

Duplex cu 4 camere mobilat LUX teren de 380 mp Chisoda
31
8

Duplex cu 4 camere mobilat LUX teren de 380 mp Chisoda

Va propunem spre vanzare duplec cu 3 dormitoare, 2 băi, dresing, living, bucătărie, terasă mobilată și utilată cu o suprafat de 120 mp utili, terasa de 25 mp, suprafata de teren 380 mp, pozitia foarte buna, situata in CHISODA intre case, are toate utilitatile. Pret. 210 000 euro Telefon. 07 ...

1750 EUR/m2 | 120 m2

Chisoda, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 Giroc
8
2

Apartament cu 2 camere et 1 Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata utila: 54mp, + terasa de 17mp, et. 1 3 in Giroc. Zona este una foarte buna, strada asfaltata, în imediata apropiere sunt magazine, lidl, profi, penny, mega, sali de sport, farmacii , scoala. Compartimentare: Living bucatarie inchisa complet utilata dormitor debara ...

1944 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

teren extravilan agricol
3
7

teren extravilan agricol

vând teren extravilan agricol suprafață de 5000mp situat în Remetea Mare vis vis de gara zona este în plină dezvoltare construcția unei noi linii de cale ferată , pe viitor construcția de hale în zona , pentru mai multe detalii la telefon! prețul este de 7 euro mp

5,000 m2

Remetea Mare, Timis

Teren intravilan in Jabar, jud.Timis 1

Teren intravilan in Jabar, jud.Timis

Vand teren intravilan, in suprafata de 3.000 mp, impartit in doua parcele - 1.650 mp si 1.350 mp, cu front stradal de 28 ml. Locatia este in satul Jabar, jud.Timis. Posibilitati de racordare la curent, apa, canalizare si in curand la gaz. Pret 20 Euro mp, negociabil Contact: telefon .

Jabar, Timis

PROPRIETAR, vând jumatate de duplex, Dumbrăvița,Timiș
10
8

PROPRIETAR, vând jumatate de duplex, Dumbrăvița,Timiș

Proprietar vând jumatate de duplex, în Dumbravita, într-o zona liniștită, pe strada Isaac Newton. Suprafața terenului este de 300m , front stradal 10ml . Compartimentare parter: - Living spațios - Bucatarie generoasa mobilată - Baie cu dus - Camera de depozitare - Terasa mare Compartimentare etaj ...

2140 EUR/m2 | 93 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
12
18

Apartament cu 2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, complet decomandat situat in Giroc, aflat la etajul 1 intr-un bloc P+3E, an constructie 2022, structura beton, zidarie caramida porotherm, izolatie termica exterioara de 10cm cu polistiren, suprafata utila de 53 mp, fiind structurat astfel: - Hol; - Bucatarie inchisa ...

1443 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Vand Teren
2
32

Vand Teren

Vand teren 4000 mp in apropierea Aeroportului Timisoara., suprafata totala: 4000, 11 m front stradal.

4,000 m2

AEROPORT, Ghiroda, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat cu o suprafata de 52 mp Calea Urseni
8
1

De vanzare apartament cu 2 doua camere, suprafata de 52 mp, parter cu balcon. Apartamentul este mobilat si utilat, se afal situat la 3 minute de Uzina de Apa, Vila Contra. la 1 minut de apartament se afla magazine. Pret. 99500 euro Telefon. 0723674418

1913 EUR/m2 | 52 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter la cateva minute de statia de autobuz benzinaria Eso
19
12

De vanzare apartament la parter in zona Giroc,langa fosta unitate militara, utilat si mobilat . Renovari recente facute in apartament precum tevi de scurgere noi, parchet,zugravit , plat de dus,sol din baie. Atat mobila cat si electrodomesticele sunt in strare foarte buna. Incalzire pe gas ,centrala ...

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere ideal pentru investitie bloc cu lift etaj 2 Braytim
15
13

De vanzare apartament cu 2 camere, dressing, bloc cu lift cu o suprafata de 42 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, parc langa bloc, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret 69000 euro. Tel: 0723674418

1643 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Teren intravilan 5.000 mp - Șag, zona Mănăstire
7
1

Teren intravilan 5.000 mp - Șag, zona Mănăstire

Teren intravilan situat în Șag zona Mănăstire, într-o zonă rezidențială în dezvoltare, ideal pentru investiție sau dezvoltare ulterioară. Detalii: Suprafață: 5.000 mp Dimensiuni: 12,5 m x 400 m Posibilitate PUZ Utilități zonale: curent, gaz, apă, canalizare (la aprox. 80 m) Acces facil, ...

5,000 m2

Sag, Timis

Teren intravilan Stamora Romana
3
3

Teren intravilan Stamora Romana

De vânzare, direct de la proprietar, parcela de teren intravilan, în comuna Stamora Romana, jud. Timiș, la 26 km de Timișoara. suprafața de 1000 mp, având front stradal de 16 m, cu acces direct din drum, ideal pentru construcția unei locuințe individuale sau ca investiție. Terenul este situat într-o ...

1,000 m2

Stamora Romana, Timis

2 camere mobilat si utilat Giroc
18
2

2 camere mobilat si utilat Giroc

De vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parter, zonă liniștită, cu acces pe drum asfaltat, ideal pentru familii sau cupluri. Compartimentare: -hol acces - bucătărie (închisă) -living - dormitor - baie cu geam - balcon Caracteristici: - La parter acces ușor, ideal pentru toate ...

1798 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

PROPRIETAR   Apartament 2 camere, Etaj 1, Bloc 2007   Timișoara, Zona Lipovei
9
6

PROPRIETAR Apartament 2 camere, Etaj 1, Bloc 2007 Timișoara, Zona Lipovei

Vând ap 2 camere zona Lipovei etaj 1 din 3 mobilat. Preț fix 90.000 euro.Rog respectuos agențiile imobiliare să nu mă contacteze pentru preluarea sau promovarea acestui anunț. Vă mulțumesc. Detalii :Compartimentare: Bucătărie separată, baie, living și dormitor;Dotări: Centrală proprie, geamuri termopan ...

90000 EUR/m2 | 1 m2

Timisoara, Timis

2 camere etajul 1 Braytim
20
40

2 camere etajul 1 Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 54 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon foarte generos pe roata suprafata de 12 mp, parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1547) Giroc (187) Lugoj (178) Dumbravita (155) Mosnita Noua (144) Sacalaz (98) Sag (91) Giarmata (66) Mosnita Veche (64) Ghiroda (56) Sanandrei (49) Sanmihaiu Roman (48) Remetea Mare (39) Chisoda (37) Buzias (34) Giarmata-Vii (34) Sannicolau Mare (34) Bucovat (Remetea Mare) (28) Urseni (28) Becicherecu Mic (26) Jebel (26) Jimbolia (24) Parta (24) Recas (24) Ianova (22) Peciu Nou (22) Pischia (22) Deta (19) Fardea (18) Utvin (18) Sacosu Turcesc (17) Faget (16) Hitias (15) Dragsina (14) Covaci (13) Ortisoara (13) Satchinez (13) Cebza (12) Dudestii Noi (12) Calacea (11) Cerneteaz (11) Iecea Mare (11) Murani (11) Padureni (11) Alios (10) Bazos (10) Cenad (10) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Ciacova (10) Costeiu (10) Herneacova (10) Varias (10) Beregsau Mare (9) Cenei (9) Seceani (9) Chizatau (8) Comlosu Mare (8) Nadrag (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Teremia Mare (8) Balint (7) Carpinis (7) Gavojdia (7) Ghilad (7) Ictar Budinti (7) Liebling (7) Periam (7) Sandra (7) Silagiu (7) Topolovatu Mare (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Carani (6) Cerna (6) Denta (6) Izvin (6) Lovrin (6) Rudicica (6) Sanmihaiu German (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Banloc (5) Bethausen (5) Biled (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Gottlob (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Padureni (Jebel) (5) Pesac (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sanpetru Mare (5) Sipet (5) Uliuc (5) Visag (5) Voiteg (5) Babsa (4) Bazosu Nou (4) Bodo (4) Bulgarus (4) Cornesti (4) Gataia (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Petroman (4) Rudna (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Valcani (4) Bacova (3) Beba Veche (3) Boldur (3) Comeat (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Hodoni (3) Igris (3) Jamu Mare (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tes (3) Tipari (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Beregsau Mic (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Giulvaz (2) Grabat (2) Granicerii (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Petrovaselo (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1)