Promovat
casa giroc 215000
5
1

casa giroc 215000

Ofer spre vânzare P+1 , 3 dormitoare , 3 băi , living bucătărie , terasă , cameră tehnică , la cheie , cu toate utilitățile , în Giroc între casa suprafața construită 130 mp , teren 300 mp preț 215000 euro tel 0727516012

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 134 m patrati, Timișoara zona Sinaia direct de la proprietar
10
8

Direct proprietar fără comision, apartament de vânzare parțial mobilat, ideal pentru o familie mare , este foarte spațios, 4 camere, bucătărie, cămară spațioasă, 2 bai cada si dus plus o toaleta de servici, coridor foarte mare, 134 m2, etajul 2, este intr-o clădire cu valoare istorică foarte aproape ...

1836 EUR/m2 | 134 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 180000 euro
6
6

Casa Giroc 180000 euro

Va propun spre vazare o casa moderna , situată într-o zonă liniștită din Giroc , cu acces facil și poziționare excelentă , având acces de pe două străzi imobilul este compartimentat astfel : 3 dormitoare spațioase 3 băi oferind confort sporit pentru o familie bucătărie living luminos ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,40 mp,Bloc 2001,Sagului-Steaua,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Neg
14
2

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 40 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar Duplex P+M Cochet intrare Remetea , la Cheie - 159.900 Eur
10
2

PROPRIETAR Persoana Fizica !!! FARA COMISION!!! De Vanzare Jumatate de DUPLEX la Cheie , regim de inaltime P+M , situat la intrare in Remetea , vis a vis de Restaurantul Privighetoarea , strada Garii , suprafata construita 132 mp , suprafata utila 111 mp. La parter : living open space cu loc de luat ...

1441 EUR/m2 | 111 m2

Remetea Mare, Timis

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1  FRAIDOR  STR POLONA  TIMISOARA    TEL TRECUT IN POZE
10
12

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1 FRAIDOR STR POLONA TIMISOARA TEL TRECUT IN POZE

VIND GARSONERA PROPIETATE PERSONALA LA ET 1 ZONA FRAIDOR STR POLONA (PENTRU MAI MULTE DETALI MA PUTETI SUNA LA NR TEL ( RUGAMINTE LA TOATE AGENTILE NU VREAU SA COLABOREZ CU VOI .VA MULTUMESC DE INTELEGERE CU BALCON AMENAJAT MODERN SI CU GUST RENOVATA INCEPIND DE LA USA DE INTRARE INSTALATIA ELECTRICA ...

1444 EUR/m2 | 27 m2

FOSTA FABRICA DE ZAHAR, Timisoara, Timis

Vând casa renovata la țară
5

Vând casa renovata la țară

Casă din cărămidă arsă 4 camere,2 bai,2 bucătării încă un corp(garaj,atelier și magazie lemne),curte și gradina 1800 mp.Incalzire centrala pe lemne și sobe teracotă. Apa curenta si canalizare,foraj pentru irigat.Panou pentru apă caldă. Casă este mobilată și utilata.Totul este în stare foarte bună și ...

643 EUR/m2 | 140 m2

Bethausen, Timis

teren sacalaz
3
1

teren sacalaz

826 mp, cota parte din 3100 mp, intravilan.

826 m2

Sacalaz, Timis

Vand teren construibil zona Metro II Timisoara
1
1

Vand teren construibil zona Metro II Timisoara

Vând teren cu o suprafața de 1209 mp destinat pentru locuințe colective S+P+3 etaje (ultimul etaj retras ) . Procent de ocupare a terenului de 35% și CUT 0,9. Utilitati: curent electric, apa si canalizare. Front stradal : 46.50 ml * 26,00 ml. Pret negociabil.

1,209 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

casa la Chisoda 3

casa la Chisoda

vand casa la Chisoda, 3 cam.,bucatarie,camara,pivnita mare,teren 1.700 mp gradina cu pomi fructiferi . casa este solida cu fundatii si placi de beton-armat,se poate face extindere...

Timisoara, Timis

Ofer spre vanzare diferite suprafete de teren agricol

Ofer spre vanzare diferite suprafete de teren agricol

Ofer spre vanzare diferite suprafete de teren agricol in comuna Bucovat : 1. 13.600 mp,cuprins in PUG,nu necesita preemtiune. 2. 17.001 mp cuprins in PUG,nu necesita preemtiune 3. 11.600 mp - idem 4. 11.600 mp - idem 5. 21.241 mp - cu preemtiune 6. 3.000 mp ..- intravilan langa ...

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Casa cu gradina de vanzare
8
15

Casa cu gradina de vanzare

Vand casa cu gradina situata in loc. Fadimac, com. Balint, jud Timis, situata pe strada principala. Imobilul este racordat la reteaua electrica, reteaua de apa este introdusa in curte si dispune si de o fantana proprie in curte. Suprafata totala, curte si gradina 2254 mp. Acte la zi.

14 EUR/m2 | 2,254 m2

Fadimac, Timis

Vânzare - Apartament 3 Camere, Zona Lipovei, Timișoara
10

Vânzare - Apartament 3 Camere, Zona Lipovei, Timișoara

De Vânzare 3 Camere Zona Lipovei, Timișoara Zonă frumoasă și liniștită Parcare Amenajată Recent Dotări: - Interfon - Ușă Metalică - Centrală Proprie (pe gaz) - Termostat Ambiental WIFI - Aparat De Aer Condiționat - Iluminat Cu Led (ConsumRedus) Hol 1 - Cămară - Vinotecă - Cuier Închis - Frigider Samsung ...

2167 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc Timișoara-Fără comision
10
8

Apartament 2 camere Giroc Timișoara-Fără comision

Vând apartament două camere mobilat,utilat în Giroc Timișoara,apartamentul este situat la parterul unui bloc cu două etaje,blocul este construit din cărămidă poroterm,izolat termic cu izolație de 10 cm,apartamentul dispune de finisaje de calitate și este compus din două camere dintre care una tip living ...

2021 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Proprietar, Comercial,1600mp,pe colt, Dumbravita, 170E mp
3
5

Proprietar, Comercial,1600mp,pe colt, Dumbravita, 170E mp

1600mp, pe Bulevardul Blaise.Pascal colt J.Kepler, langa bloc, 2fs, plus 800mp spatiu verde(17E mp+TVA), Dumbravita, 272.000E+TVA (SAU coltul opus, 1290mp, 220.000E), Acces din Centura sau C.Lipovei.

1,600 m2

Dumbravita, Timis

Proprietar, Balcescu-Dumbravita-Padure,1590mp,fs 31m, 250E mp
2
6

Teren 1590mp, fs 31m, canalizare gravitationala, Dumbravita-vatra satului, cu casa veche, 250E mp (sau 1353mp, fs 31m)

1,590 m2

Dumbravita, Timis

Vand apartament
9
16

Vand apartament

Vând apartament cu 2 camere,etaj 2,ca anexa are beci!Suprafață este de 70 m2..Bloc izolat de cărămidă...Apartamentul se afla pe Timisorii 110,blocurile vechii militare in spatele magazinului lui Boldea!Pretul este negociabil!

786 EUR/m2 | 70 m2

Lugoj, Timis

Vand apartament 3 camere decomandat | Etaj 1 | Calea Aradului | 5 min Iulius Mall
10
3

Apartament 3 camere decomandat Calea Aradului | Etaj 1 | La 5 minute de Iulius Mall Apartament spațios, luminos și foarte bine compartimentat, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara Calea Aradului, cu acces rapid către Iulius Mall, centru și principalele puncte de interes ...

2432 EUR/m2 | 74 m2

Timisoara, Timis

Schimb teren intravilan Bodo Balint Lugoj
2

Schimb teren intravilan Bodo Balint Lugoj

Proprietar vand schimb teren intravilan in localitatea Bodo, comuna Balint. Terenul se afla pe strada principala. Suprafata 1439mp.

1,439 m2

Timisoara, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
14

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Casă de vânzare
10

Casă de vânzare

Casă de locuit în localitatea Dumbrava, județul Timiș, compusă din parter și mansardă. Informații suplimentare la telefon mobil - doamna Simona Cristea sau gmail

620 EUR/m2 | 250 m2

Dumbrava, Timis

Vând teren industrial
2
3

Vând teren industrial

Vând teren in spate la depozitul Profi de lângă centura Sud.Terenul are suprafața de 5000 de mp.Se vinde cu prețul de 32 de euro mp

Sag, Timis

Vand sau schimb casa in Timisoara
9
8

Vand sau schimb casa in Timisoara

Persoana fizica , vând sau schimb cu spații comerciale sau apartamente, casa într-o zonă excelenta, P+M pe fosta strada Lidia , Timisoara, suprafață construită la sol 100 mp, suprafața la etaj 71 mp (total 171mp). Anexa construita, trecută în CF de 27 Mp ( anexa construită în 1988) Suprafața terenului ...

2000 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Promovat
vand teren cu autorizatie de constructie si utilitati
5
1

vand teren cu autorizatie de constructie si utilitati

De vânzare teren cu autorizație de construcție ideal pentru casă individuală Se oferă spre vânzare teren în suprafață de 510 mp, cu autorizație de construcție deja obținută pentru locuință individuală, prevăzută cu garaj și foișor. Detalii proiect: * Suprafață construită: 271 mp * Suprafață utilă: ...

510 m2

Dumbravita, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1576) Giroc (202) Lugoj (174) Dumbravita (159) Mosnita Noua (146) Sacalaz (106) Sag (91) Giarmata (69) Mosnita Veche (65) Ghiroda (56) Sanandrei (55) Sanmihaiu Roman (44) Remetea Mare (42) Giarmata-Vii (39) Buzias (35) Sannicolau Mare (35) Chisoda (33) Bucovat (Remetea Mare) (28) Parta (27) Recas (27) Becicherecu Mic (26) Jimbolia (25) Urseni (25) Jebel (24) Ianova (23) Peciu Nou (23) Pischia (22) Utvin (21) Fardea (18) Sacosu Turcesc (18) Deta (17) Faget (17) Dragsina (15) Hitias (14) Calacea (13) Covaci (13) Murani (13) Cebza (12) Ortisoara (12) Cerneteaz (11) Dudestii Noi (11) Herneacova (11) Padureni (11) Satchinez (11) Seceani (11) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Iecea Mare (10) Varias (10) Alios (9) Beregsau Mare (9) Cenad (9) Ciacova (9) Comlosu Mare (9) Balint (8) Bazos (8) Cenei (8) Costeiu (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Silagiu (8) Albina (7) Carpinis (7) Chizatau (7) Ghilad (7) Liebling (7) Nadrag (7) Periam (7) Rudicica (7) Sandra (7) Sanmihaiu German (7) Topolovatu Mare (7) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Carani (6) Gavojdia (6) Gottlob (6) Ictar Budinti (6) Izvin (6) Lovrin (6) Sacosu Mare (6) Sipet (6) Teremia Mare (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Voiteg (6) Bazosu Nou (5) Belint (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Denta (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Petroman (5) Sanpetru Mare (5) Uliuc (5) Visag (5) Bacova (4) Banloc (4) Bulgarus (4) Cornesti (4) Gataia (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Manastiur (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Padureni (Jebel) (4) Rudna (4) Salciua Noua (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Sustra (4) Babsa (3) Beba Veche (3) Buzad (3) Comeat (3) Criciova (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Folea (3) Macedonia (3) Margina (3) Masloc (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Pesac (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Tipari (3) Valcani (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Boldur (2) Brestovat (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Fibis (2) Foeni (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Livezile (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Charlottenburg (1) Ciresu (1) Clopodia (1) Colonia Fabricii (1)