Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament NOU, P+ E
8
2

Apartament NOU, P+ E

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Proprietar- Teren lângă Mănăstire si Pădure
8
3

Proprietar- Teren lângă Mănăstire si Pădure

De vânzare teren intravilan,818 mp pe colț, cu două fronturi stradale 35 m si 23 m, cu vedere către Mănăstire și pădure, beneficiază utilitatile , asfalt în fața. Prețul este100 euro mp.Tel 0745126783.

818 m2

Sag, Timis

Promovat
Vand hala de productie in suprafata de 350mp si teren 800mp
5

Vand hala de productie in suprafata de 350mp si teren 800mp

Proprietar vand hala cu multiple destinatii, in suprafata construita de 350 mp, 2300 mp suprafata totala teren din care curtea ingradita are suprafata de 800 mp. Constructia este solida din caramida cu pereti grosi, izolatie termica cu polistiren, geamuri si usi termopan. Hala are curent trifazic si ...

311 EUR/m2 | 350 m2

Ortisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren 1080mp 6

Vand teren 1080mp

Vand teren intravilan Becicherecul Mic Timis

Becicherecu Mic, Timis

Casă de vanzare
7
3

Casă de vanzare

Vând casă in Giarmata-Vii, 4 camere, bucătărie, baie, cămară, gaz ,apă, canalizare, teren 800 mp Preț 170000 euro Info la tel Firmele imobiliare sa nu deranjeze !

1545 EUR/m2 | 110 m2

Giarmata-Vii, Timis

Teren de vanzare in Sat Dragsina la 20 de min de Timisoara, 680mp, direct de la proprietar!!!
6
12

Vând teren intravilan situat în sat Dragsina, județul Timiș, cu o suprafață de 680 mp. Terenul are acces direct la drum principal și dispune de utilități la stradă: curent electric, apă și canalizare. Suprafață: 680 mp Localizare: Sat Dragsina, jud. Timiș Utilități: curent, apă, canalizare Preț: 33 ...

680 m2

Dragsina, Timis

Proprietar apartament 3 camere
5

Proprietar apartament 3 camere

De vanzare apartament 3 camere, decomantat, ,et.4 , acoperis nou ,2 bai ,2 balcoane ,bucatarie cu spatiu de debara ,vedere pe doua parti.

1829 EUR/m2 | 70 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat
5

Apartament 3 camere decomandat

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, decomandat, 2 balcoane închise, o baie, complet mobiltat, toate electrocasnicele (exceptând mașina de spălat și centrala) + mobilierul sunt noi, au fost achiziționate la sfârșitul anului trecut. Apartamentul se află la 2 minute (mers pe jos) de Bega Lipovei, ...

2129 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casă individuală Mehala
10
45

Casă individuală Mehala

Va prezentam spre vânzare în exclusivitate casa individuala Mehala In zona bine conectat la facilități urbane,in vecinătatea imediată Piata de Gros ,Profi, mijloc de transport, grădinița , școli în imediat apropierea str.M.Petre Domășneanu , Pensiunea Zefir Casa din cărămidă Teren generos 1400 ...

206 EUR/m2 | 1,400 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Casă de vânzare
5
19

Casă de vânzare

Casă de vânzare cu grădină, anexe, livadă pe rod, asfalt și apă la numai 35 Km Timișoara și 30 Km Lugoj și Lipova.

18 EUR/m2 | 2,000 m2

Brestovat, Timis

vand teren intravilan sacalaz 616mp posibil rate
4
4

vand teren intravilan sacalaz 616mp posibil rate

teren intravilan in sacalaz, parcela cu 2 fronturi stradale, pentru investitie, posibilitate achizitie in rate, 616 mp

616 m2

Timisoara, Timis

Teren casa SAU  duplex Metro 2
1
30

Teren casa SAU duplex Metro 2

Va prezentam in exclusivitate spre vânzare teren intravilan PUZ pentru duplex sau casa individuala Situat între case locuite Zona Metro 2 Ideal pentru investiție! Parcela de 1000 Mp Front stradal două Utilitățile sunt in la 80 m Urbanism la zi Pot 35% Înălțime 12 m 75000 ...

1,000 m2

Timisoara, Timis

Teren casa zona Metro 2
1
58

Teren casa zona Metro 2

Oportunitate investiție! Cel mai bun preț Teren intravilan În imediata vecinătate Str.Corneliu Ursu 800 mp 17 m front stradal POT 40% S + P + 2 E Case locuite in vecinatate Drumul este pietruit, toate utilitățile sunt la 80 fata parcela Posibilitatea de a construi duplex sau casa ...

800 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vând teren cu PUZ de blocuri. 4

Vând teren cu PUZ de blocuri.

Vând 3 parcele de teren intravilan, cu suprafețe de 4500 mp, 11000 mp și 5500 mp, compacte ,cu front de 62 mp, perfect plan, cu PUZ emis de blocuri cu regim D+P+3+Er, POT 40%, CUT 2. Zona Torontalului, vis a vis de Metro 2,Timișoara. Utilități la teren. Se poate vinde integral sau parcele.

Timisoara, Timis

Apartament nou 2 cam,bucatarie inchisa,2 loc parcare,Dumbravita IKEA
10
9

Proprietar vând apartament deosebit de spațios, cu 2 camere și bucatarie inchisa, situat în Dumbrăvița, zona IKEA, intr-un imobil nou, construit în 2023. Apartamentul este situat la etajul 1 3, este decomandat și se întinde pe o suprafață de 54 mp utili și un balcon de 6.5 mp. Compartimentarea se prezintă ...

2444 EUR/m2 | 54 m2

Dumbravita, Timis

Casa in comuna Sag judetul Timis
3
9

Casa in comuna Sag judetul Timis

Casa în comuna Sag în curs de finalizare în zona mănăstirii, zona liniștita, drum asfaltat. Compartimentare: -hol acces, living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, terasa acoperita. Utilitati:apa, gaz, curent, fosa sepetica. Imobilul este in curs de constructie .

1378 EUR/m2 | 98 m2

Sag, Timis

Apartament nou cu 2 camere, Complex Ateneo, 54.5 mp, direct de la proprietar, parcare inclusa
11
1

Apartament nou in Complexul Ateneo, bloc Todi 1, et. 9 54.5 mp utili, balcon mare 11 mp Dormitor 17 mp Incalzire in pardoseala, aer conditionat in ambele camere Bloc izolat fonic cu tehnologie certificata italiana Geamuri tripan Loc de parcare suprateran Pret 132.000 euro + TVA

242 EUR/m2 | 545 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Teren intravilan la, doar, 20 min de centrul Timisoarei
5
11

Teren intravilan la, doar, 20 min de centrul Timisoarei

Se vinde teren intravilan, intr-o zona linistita si in plina dezvoltare, in proximitatea Metro 2. Are o suprafata de 652 mp, front stradal 18 m, ideal pentru constructia caminului mult visat. In apropiere, pe langa magazinul Metro, se afla un Lidle, la 8 min, Ikea si centrul comercial Auchan. Centrul ...

652 m2

Timisoara, Timis

Teren la Macedonia 5

Teren la Macedonia

parcele de 800 mp, prețul este la bucată.

Timisoara, Timis

Teren moşnița aproape de drumul Urseni
1

Teren moşnița aproape de drumul Urseni

Terenul are 1Ha și are PUZ în lucru, mai trebuie doar intabulate drumurile (lucrare începută) și este totul gata pentru PUZ care e deja în lucru, parțial achitat.

10,000 m2

Mosnita Noua, Timis

vand apartament 3 camere
5
2

vand apartament 3 camere

Proprietar vând apartament de 3 camere decomandat in Timisoara, in bloc nou. Imobilul este la etajul 2, pe strada Gavril Muzicescu. Blocul este construit in 2017. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - bucătărie închisă - balcon - hol - loc de parcare in cf Suprafata utila : ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Braytim - Timișoara Sud, Timisoara, Timis

teren intravilan

teren intravilan

Direct de la proprietar se oferă spre vanzare o parcelă de servicii curți construcții și încă 2 parcele destinația curți construcții în Moșița Veche hotar cu Ghiroda . Mai multe detalii: 924mp 40% POT P+1E+M Zonă de mare interes , datorită proiectelor ce se află in desfășurare : Campus ...