Promovat
Apartament 3 camere cu scară interioară | 131 mp utili | Lift | Comision 0% | Giroc
12
1

Apartament 3 camere cu scară interioară Giroc (zona Hotel IQ) Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere și scară interioară, situat la etajul 3 3 al unui bloc construit în 2008, poziționat în spatele Hotelului IQ, într-o zonă liniștită și bine conectată. Imobilul este dotat cu lift. Suprafață ...

1053 EUR/m2 | 131 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Braytim, Timișoara   Liniște, Confort și Accesibilitate!
10
2

Casă de vânzare în Braytim, Timișoara Liniște, Confort și Accesibilitate!

Locație excelentă Situată într-unul dintre cele mai căutate cartiere ale Timișoarei, Braytim, această casă oferă liniște, acces rapid către oraș și o comunitate prietenoasă. Detalii generale: Suprafață utilă: 140 mp casa si garaj, plus aprox 15mp terase Teren: 337 mp Compartimentare: 3 dormitoare, ...

2421 EUR/m2 | 140 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 56000
4
4

1 camera Dambovita 56000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro

1556 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat,In Zona Odobescu,Modelul Mare,Merita Văzut,Neg
18
1

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament una camera
10
26

vand apartament una camera

Vand apartament una camera decomandat et.II din IV pe mijloc,gresie faianta,gaz cu separatie,caldura si apa calda proprii,aer conditionat,CATV fibra optica,izolat,fara balcon,bloc din 1980,liber.Se vinde cu mobila de bucatarie,hota,frigider,masina de spalat automata,posibil si alte elemente de mobilier ...

1923 EUR/m2 | 26 m2

Gara+de+Nord, Timisoara, Timis

Vand garsoniera complex studentesc
3
45

Vand garsoniera complex studentesc

Garsoniera langa complex studentesc ,in Timisoara, camera si baie ,recent renovata , fara mobilier , etaj 2 suprafata 16mp,, parchet , usa metalica

156 EUR/m2 | 160 m2

Timisoara, Timis

Casa de vânzare Jimbolia
9
17

Casa de vânzare Jimbolia

Casa de vânzare în Jimbolia 597mp cca ,cu incalzire pe gaz,compusa din 5 camere ,2 bai, hol inchis, bucătărie, anexe,grădină si garaj cu terasa..pentru mai multe Informati apelati la nr de tel

109 EUR/m2 | 597 m2

Jimbolia, Timis

Casa 3 camere , baie , incalzire calorifere Gaiul Mic
9
89

Casa 3 camere , baie , incalzire calorifere Gaiul Mic

Casa renovata 3 camere , living cu bucatarie , baie , incalzire calorifere pe lemne cu centrala soba sarbeasca , gradina mare in loc Gaiul Mic. Casa din vaiuga pamant cu ziduri de cca 70 cm. Teren cca 2800 - 3000 mp.

450 EUR/m2 | 100 m2

Gaiu Mic, Timis

Proprietar vând teren casă  cu Proiect în Ghiroda
2

Proprietar vând teren casă cu Proiect în Ghiroda

PROPRIETAR, ofer spre vânzare teren pentru construcție casă , 631 mp, FS 18 ml, toate utilitățile ( apă, canal, curent, gaz). Terenul este în Ghiroda, într-o zonă rezidențială liniștită și în plină dezvoltare, aproape Campus- Universitatea Victor Babeș, drum cu asfalt + pietruit ! Doar la ...

631 m2

Ghiroda, Timis

vind apartament cu 3 camere decomandat confort sporit cu doua bai in Calea Martirilor fosta Giroculu 3

vind apartament cu 3 camere decomandat confort sporit cu doua bai in Calea Martirilor fosta Giroculu

vind apartament cu 3 camere decomandate, confort sporit cu doua băi în Calea Girocului

1603 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Propietar vand casa noua cu teren de 700 de m zona Ronat
10
6

Propietar vand casa noua cu teren de 700 de m zona Ronat

Proprietar vand casa noua de 105 m construiti si utili 90de m pe un teren de 700 m constructie 2023,zona Ronat str Liliacului.3 camere baie bucatarie hol de acces, totul decomandat,Gazul este pe strada

1867 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Vând casa 3 camere
4
1

Vând casa 3 camere

Vând casa 135 mp Compusa din 3 camere baie bucătărie living Hol Teren 780 mp Casa are toate utilitățile Canalizare gaz încălzire centralizata Centrala are 2 anii în a se afla în garanție Curte mare Gradina mare Casa se afla în Moravita județ Timis Detalii la telefon

500 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Casă de vânzare cu teren intravilan în Beregsăul Mic, județul Timiș
8
7

Vând proprietate rezidențială în satul Beregsău Mic, comuna Săcălaz, județul Timiș, în centrul satului, situat la 24 km de Timișoara. Proprietatea este compusă dintr-o casă, curte, anexă și teren intravilan (livadă și grădină). Pe terenul în suprafață de 4.133 mp, sunt casa, curtea și anexa (cu destinația ...

724 EUR/m2 | 221 m2

Beregsau Mic, Timis

3 camere renovat zona badea cartan
20
10

3 camere renovat zona badea cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc
20
5

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc

De vânzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 56 mp, este bine impartit, cu bucatarie separata sau varianta de open space, terasa de 10 mp, etajul 1,2 cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de hotel IQ. Pret. 85000 euro Total. 0723674418

1518 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

2 camere etaul 1 braytim
31
3

2 camere etaul 1 braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

2 camere finisaje PRENIUM la 3 minute de mers pe jos de magazinul PENNY
19
5

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418

1618 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar ofer de vanzare vila in Giarmata ,Timis cu teren 3750 mp .
3
1

Propreiat ofer e vanzare vila in Giarmata ,Timis,cu teren 3750mp .Pret 485000 euro .Relatii la te;efon

2425 EUR/m2 | 200 m2

Giarmata, Timis

 vand teren pentru casa 1

vand teren pentru casa

Vand teren pentru casa, 600 mp, front 20 ml., toate utilitatile, in Sacalaz, str. Nufarului. Pret: 65.000 euro, negociabil. Fara comision! Tel: .

Sacalaz, Timis

Promovat
Proprietar, vând teren, construcții case, Zona Lac, Dumbrăvița
3

De vânzare teren în Dumbrăvița, zona Lac, strada Lebedei Suprafața parcelă: 757mp. Preț: 85.000 euro. Front stradal: 17,8m. Utilități: curent, apă, canalizare la parcelă, gazul la aprox 60m Drum pietruit, iluminat stradal, transport școlar. Drumul este cedat Primăriei Dumbrăvița. Certificat de urbanism ...

757 m2

Dumbravita, Timis

Teren moşnița aproape de drumul Urseni
1

Teren moşnița aproape de drumul Urseni

Terenul are 1Ha și are PUZ în lucru, mai trebuie doar intabulate drumurile (lucrare începută) și este totul gata pentru PUZ care e deja în lucru, parțial achitat.

10,000 m2

Mosnita Noua, Timis

SCHIMB  de casă!!! Preferabil dezvoltator imobiliar.
3
1

SCHIMB de casă!!! Preferabil dezvoltator imobiliar.

Schimb casă cu teren, suprafață totală 875 mp, ultracentral, Sanandrei, cu o casa ( duplex ), maxim 90 mp, curte minim 250 mp, de preferabil în Sanandrei.

935 EUR/m2 | 139 m2

Sanandrei, Timis

Vand Teren loc. Sandra, Timis
5
4

Vand Teren loc. Sandra, Timis

Vand Teren 1000 mp, zona centrala, curent, apa, gaz, canalizare in curs. Loc Sandra, Timis. Tel.

10,000 m2

Sandra, Timis

Apartament ultracentral 75mp - P-ta Maria