Promovat
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
13

1566 EUR/m2 | 44 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală de vânzare
10
4

Casa individuală de vânzare

Casă individuală de vânzare Orțișoara, jud. Timiș | 180 mp utili | 650 mp teren | 100000 De vânzare casă individuală situată în comuna Orțișoara, județul Timiș, ideală pentru cei care își doresc liniște, spațiu și acces facil către Timișoara. Suprafață construită: 180 mp Teren: 650 mp Compartimentare: ...

154 EUR/m2 | 650 m2

Ortisoara, Timis

Promovat
Teren cu plata în rate și utilități incluse (Proprietar)
3
26

Teren cu plata în rate și utilități incluse (Proprietar)

Vând teren pentru casă front stradal 18 m suprafața 566 mp, cu posibilitate de plată în rate direct de la proprietar pe perioada maximă de 2 ani. Ofertă limitată pentru martie 2026: plată în rate cu avans minim 8000 EUR, rata 750 EUR lunar timp de 24 luni. Utilitățile incluse în preț curent electric, ...

566 m2

VEST, Sanmihaiu Roman, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa cu etaj din caramida in satul visag
6
8

casa cu etaj din caramida in satul visag

vind casa din cărămidă proterm construcție nouă. cu etaj 2 dormitoare și o bae sus . la parter salon o bae. bucatarie și un spais. termopane antracit cum se vede în poză. este tencuită la exterior. interior la roșu. plus o casă din lemn construite mai veche dar renovată cu 2 dormitoare. living bae . ...

500 EUR/m2 | 180 m2

Visag, Timis

Teren intravilan Mosnita Noua,
4
23

Teren intravilan Mosnita Noua,

Vand Teren intravilan de 586m in Mosnita Noua , aproape de Drumul Boilor, cu posibilitatea de a construi P+1E+M, avand in apropiere toate uitilitatile necesare si aflandu-se in planul de dezvoltare al localitatii. Terenul dispune de 2 fronturi stradale. Tel. WhatsApp

586 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi
1
1

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi

Vand 10 ha teren industrial, FS- 261 m, frontul strada este la DN 987 care face legătura dintre Timișoara și Dudestii Noi. Pret : 8 euro mp

Timisoara, Timis

 DUPLEX NOU , la 4 km de Timișoara
11
9

DUPLEX NOU , la 4 km de Timișoara

DUPLEX NOU 2026 - La doar 4 km de Timișoara! DIRECT DE LA PROPRIETAR Locație Perfectă - Sacalaz La 4 km de Timișoara - Acces rapid la oraș, dar departe de aglomerație! DE CE ACEASTĂ CASĂ? Preț Excelent: 157.000 EURO Preț final cu TVA inclus - fără costuri ascunse! Spațios și Funcțional 95 ...

1653 EUR/m2 | 95 m2

Sacalaz, Timis

Vand parcela pentru construcție casa
9

Vand parcela pentru construcție casa

Vand parcela de teren, S - 745 mp, FS - 19 m, amplasata în centrul satului Cerneteaz , comuna Giarmata Mare. Strada asfaltata, curent electric, gaz, stație de autobuz. Pret : 52000 euro

Cerneteaz, Timis

Teren pentru casa , Bucovat
7

Teren pentru casa , Bucovat

Vand teren intravilan,S - 877 mp,FS - 17m ,utilitatile la 150m,zona Bucovat catre Bazosul .Pret : 40000 euro

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Vand parcela de teren , S.A.D , Mosnita Veche ,langa centura ( aproape de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S-1355 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand parcela de teren S.A.D , Mosnita Veche, lanaga centura , vis-a-vis de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S- 810 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand duplex in Sag - Manastire
20
1

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Vand schimb teren dumbravita 3 ha
7
22

Vand schimb teren dumbravita 3 ha

Vand schimb teren Dumbravita -30000 mp(3 ha), acces direct, 150m pe DE, din centura de nord intre Dunca si ieșirea spre Covaci. Front stradal de 105mp. se vinde și în rate!!! 17 euro mp - URGENT!!!

30,000 m2

Dumbravita, Timis

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes
20
2

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

1949 EUR/m2 | 277 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
9

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț
10
16

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț

Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timișoara zona Ronaț. Casa dispune de bucătărie ,living ,birou ,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m . În curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară și cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...

16 EUR/m2 | 138 m2

Timisoara, Timis

Teren langa padurea verde, de la proprietar, 654 mp cu F.S. de 19.5m, aflat la 3

Teren langa padurea verde, de la proprietar, 654 mp cu F.S. de 19.5m, aflat la

intersectia dintre strazile Piersicului cu Caisului, doar 100ml de padurea verde. Foarte aproape de scoala, piata, sala polivalenta, teren de fotbal. Toate utilitatile disponibile (apa, canal, gaz, curent, net tv). Asfalt pana la coltul parcelei. Nu se accepta schimburi sau exclusivitate de reprezen ...

654 m2

Dumbravita, Timis

Teren extravilan de vanzare!
5

Teren extravilan de vanzare!

Teren extravilan de vanzare pe raza UAT Sanmihaiu Roman si UAT Utvin. Pretul este de la 7euro mp pana la 25euro mp Detalii : - Paul.

1 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Proprietar   Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere)   Zona Torontal
10
4

Proprietar Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere) Zona Torontal

Vând apartament spațios și luminos situat în zona Torontal, pe strada Augustin Coman, direct de la proprietar. Locuința are o suprafață utilă de 70 mp și o compartimentare inteligentă care oferă viitorului proprietar o flexibilitate rară. Compartimentare actuală: Hol de acces generos. Baie spațioasă ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Casa individuala Giarmata Primaverii 4 dormitoare la cheie
5
6

Casa individuala Giarmata Primaverii 4 dormitoare la cheie

!!! PROPRIETAR!!! Se vinde casa INDIVIDUALA ,in localitatea Giarmata, cartierul NOU Primaverii ,judetul Timis,regim de inaltime P+M(parter+mansarda),acoperis din tigla,împrejmuita cu GARD DIN BOLȚARI de 25, FORAJ la 150 m adancime,teren in proprietate 535 mp cu front de 17,5 ml, acces pietonal și auto ...

1162 EUR/m2 | 185 m2

Giarmata, Timis

Teren de vanzare
4
4

Teren de vanzare

De vanzare teren extravilan,vis-a-vis de "Livada banateana",suprafata de 12100mp.Terenul se afla in zona noua de case,ideal pentru dezvoltatori imobiliari.

12,100 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1546) Giroc (193) Lugoj (178) Dumbravita (155) Mosnita Noua (146) Sacalaz (101) Sag (92) Giarmata (67) Mosnita Veche (64) Ghiroda (55) Sanandrei (49) Sanmihaiu Roman (48) Remetea Mare (40) Chisoda (39) Giarmata-Vii (36) Buzias (35) Sannicolau Mare (34) Bucovat (Remetea Mare) (29) Urseni (27) Becicherecu Mic (26) Jebel (25) Jimbolia (25) Parta (24) Recas (24) Peciu Nou (23) Ianova (22) Pischia (22) Utvin (19) Deta (18) Fardea (18) Sacosu Turcesc (18) Faget (16) Dragsina (14) Hitias (14) Covaci (13) Ortisoara (13) Satchinez (13) Cebza (12) Dudestii Noi (12) Calacea (11) Cerneteaz (11) Iecea Mare (11) Murani (11) Padureni (11) Varias (11) Alios (10) Beregsau Mare (10) Cenad (10) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Ciacova (10) Costeiu (10) Herneacova (10) Cenei (9) Seceani (9) Bazos (8) Chizatau (8) Comlosu Mare (8) Nadrag (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Balint (7) Carpinis (7) Gavojdia (7) Ictar Budinti (7) Liebling (7) Periam (7) Sandra (7) Silagiu (7) Teremia Mare (7) Tomnatic (7) Topolovatu Mare (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Carani (6) Denta (6) Ghilad (6) Gottlob (6) Izvin (6) Lovrin (6) Rudicica (6) Sanmihaiu German (6) Tormac (6) Banloc (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sipet (5) Uliuc (5) Visag (5) Voiteg (5) Babsa (4) Bazosu Nou (4) Cornesti (4) Gataia (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Pesac (4) Rudna (4) Sanpetru Mare (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Valcani (4) Bacova (3) Beba Veche (3) Boldur (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Igris (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tipari (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Fibis (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Giulvaz (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1)