Promovat
Doar in luna Mai - Parcele la 40 euro + TVA   la 4 min de Timișoara!
2
13

Doar in luna Mai - Parcele la 40 euro + TVA la 4 min de Timișoara!

Doar în luna Mai: terenuri disponibile la preț promoțional de 40 + TVA Parcele intravilane de vânzare Locație: Înainte de calea ferată, pe partea dreaptă cum mergi spre Săcălaz zonă în dezvoltare, cu acces facil și utilități. Acces și infrastructură: Drum asfaltat la terminarea lucrarilor Iluminat ...

520 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Vand teren extravilan jebel 2

Vand teren extravilan jebel

Vand teren extravilan( agricol) in comuna Jebel.Suprafata 2,48 ha aproape de sat.Terenul este pe persoana fizica. Informatii la tel. .

Jebel, Timis

Promovat
Vand casa in comuna Giarmata ideala pt doua familii
20
3

Vand casa in comuna Giarmata ideala pt doua familii

Vand casa in comuna Giarmata, compartimentata inteligent, ideala pentru doua familii ! Oportunitate ideala pentru un cuplu tanar care doreste sa aiba parintii aproape, dar sa-si pastreze intimitatea. Locuinta beneficiaza de acces facil catre scoala, magazine alimentare si statie de autobuz. Casa ...

1327 EUR/m2 | 150 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Vanzare teren (Curti Constructii) -  Calea Urseni
5
8

Vanzare teren (Curti Constructii) - Calea Urseni

Proprietar, vând parcelă teren intravilan Timișoara, categorie Curți Construcții, pentru construcție imobil rezidențial, pretabil construcție bloc, duplexuri, suprafață de 1000mp, front stradal 40 m, curent electric , construcții învecinate. Strada Măghiranului; Regim maxim de înălțime pentru construcții ...

1,000 m2

Calea%2525252525252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren Ohaba Forgaci
7
16

teren Ohaba Forgaci

Vand teren intravilan, in Ohaba Forgaci. 1439 mp.

Ohaba Forgaci, Timis

Casa cu 4 camere la 15 minute de centru Timisoarei
20
56

Casa cu 4 camere la 15 minute de centru Timisoarei

De vanzare casa cu 4 camere cu o suprafata de 78 mp utili, 2 bai, gradina proprie, pod. Casa este construita din caramida, intr-o curte comuna cu 6 apartamente. Situata la 15 minute de centrul Timisoarei. Caracteristici. Compartimentare Solida: Construita in intregime din caramida, asigurand rezistenta ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

2 camere cu gradina Braytim
10
13

2 camere cu gradina Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, 55 mp utili+gradina proprie, in suprafata de 30 mp, mobila este facuta la comanda, utilat, se vinde exact cum arata in poze, bucatarie separata, dressing, loc parcare, asfalt pana in fata bloculuii, iluminat stradal, zona Braytim. Pret: 88000 ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere renovat zona badea cartan
20
10

3 camere renovat zona badea cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc
20
6

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc

De vânzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 56 mp, este bine impartit, cu bucatarie separata sau varianta de open space, terasa de 10 mp, etajul 1,2 cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de hotel IQ. Pret. 85000 euro Total. 0723674418

1518 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Vand 12,6 ha teren Sanmihai
2
10

Vand 12,6 ha teren Sanmihai

Vand 12,7 ha teren in Sanmihaiu Roman, cu 400 m front la soseaua asfaltata spre Dinias, pret : 6 / mp, tel.:

127,000 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

2 camere etaul 1 braytim
31
3

2 camere etaul 1 braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Vand 1 ha teren c.Torontalului
2
11

Vand 1 ha teren c.Torontalului

Vand 1 ha teren pe calea Torontalului in spate la Metro 2, zona cu PUG rezidential, pret 50 Eur / mp, tel.: 072239868, suprafata totala: 10000, Front stradal: 50

10,000 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, decomandat , confort 1 , etajul 4, unic proprietar. Este pozitionat in zona foarte buna si linistita, in zona calea Girocului, Timisoara. Apartamentul este spatios si luminos cu o suprafata de 68 m utili. Este dotat cu aer conditionat, centrala proprie, balcoane inchise ...

1463 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

2 camere finisaje PRENIUM la 3 minute de mers pe jos de magazinul PENNY
19
5

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418

1618 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - Lugoj, Micro 5
10

Apartament 3 camere - Lugoj, Micro 5

De vânzare apartament 3 camere Lugoj, Micro 5 Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 5, într-o zonă liniștită, cu vedere spre parc. Suprafață: 67 mp Compartimentare: 3 camere bucătărie spațioasă 2 holuri cu spații de depozitare 1 baie ...

182 EUR/m2 | 67 m2

Micro 5, Lugoj, Timis

Duplex cu 4 camere mobilat LUX teren de 380 mp Chisoda
31
8

Duplex cu 4 camere mobilat LUX teren de 380 mp Chisoda

Va propunem spre vanzare duplec cu 3 dormitoare, 2 băi, dresing, living, bucătărie, terasă mobilată și utilată cu o suprafat de 120 mp utili, terasa de 25 mp, suprafata de teren 380 mp, pozitia foarte buna, situata in CHISODA intre case, are toate utilitatile. Pret. 210 000 euro Telefon. 07 ...

1750 EUR/m2 | 120 m2

Chisoda, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 Giroc
8
2

Apartament cu 2 camere et 1 Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata utila: 54mp, + terasa de 17mp, et. 1 3 in Giroc. Zona este una foarte buna, strada asfaltata, în imediata apropiere sunt magazine, lidl, profi, penny, mega, sali de sport, farmacii , scoala. Compartimentare: Living bucatarie inchisa complet utilata dormitor debara ...

1944 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Proprietar vând casă in Cenei,195 mp,teren 2.656 mp, 3 fronturi stradale
10
14

Vând casă ideală pentru familie numeroasă sau investiție, situată în localitatea Cenei, la doar 28 km de Timișoara. *DETALII PROPRIETATE:* - Suprafață casă principală: 195 mp,pod înalt mansardabil,2 intrari separate : - prima intrare 3 dormitoare mari,living generos cu bucatarie,baie ...

590 EUR/m2 | 195 m2

Cenei, Timis

teren extravilan agricol
3
7

teren extravilan agricol

vând teren extravilan agricol suprafață de 5000mp situat în Remetea Mare vis vis de gara zona este în plină dezvoltare construcția unei noi linii de cale ferată , pe viitor construcția de hale în zona , pentru mai multe detalii la telefon! prețul este de 7 euro mp

5,000 m2

Remetea Mare, Timis

Teren intravilan in Jabar, jud.Timis 1

Teren intravilan in Jabar, jud.Timis

Vand teren intravilan, in suprafata de 3.000 mp, impartit in doua parcele - 1.650 mp si 1.350 mp, cu front stradal de 28 ml. Locatia este in satul Jabar, jud.Timis. Posibilitati de racordare la curent, apa, canalizare si in curand la gaz. Pret 20 Euro mp, negociabil Contact: telefon .