Promovat
Vand casa in comuna Giarmata ideala pt doua familii
20
3

Vand casa in comuna Giarmata ideala pt doua familii

Vand casa in comuna Giarmata, compartimentata inteligent, ideala pentru doua familii ! Oportunitate ideala pentru un cuplu tanar care doreste sa aiba parintii aproape, dar sa-si pastreze intimitatea. Locuinta beneficiaza de acces facil catre scoala, magazine alimentare si statie de autobuz. Casa ...

1327 EUR/m2 | 150 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
10

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Timișoara centru
5
3

Casă de vânzare în Timișoara centru

Descoperă noua ta oază de liniște în inima orașului! Situată în zona Elisabetin, la doar 1 km de centrul orașului, această casă recent renovată este ca o casă nouă, oferind confort și stil în fiecare detaliu. Cu un teren de 144 mp, în primăvara și vara, zona se transformă într-un colț verde și plin de ...

3158 EUR/m2 | 38 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Clasa enegetica B, apartament 1 camera Soarelui
5
2

Unic proprietar, vând apartament cu o cameră semidecomandat, 27 mp utili, etaj 4 din 5,în zona Soarelui, intr-un bloc izolat exterior cu mansarda. Clasa Energetică B. Compartimentare: - Hol intrare cu debara (care poate fi sparta sau păstrată pt. depozitare) - Baie mare cu vană, suficient de încăpătoare ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand 1 ha teren c.Torontalului
2
11

Vand 1 ha teren c.Torontalului

Vand 1 ha teren pe calea Torontalului in spate la Metro 2, zona cu PUG rezidential, pret 50 Eur / mp, tel.: 072239868, suprafata totala: 10000, Front stradal: 50

10,000 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, decomandat , confort 1 , etajul 4, unic proprietar. Este pozitionat in zona foarte buna si linistita, in zona calea Girocului, Timisoara. Apartamentul este spatios si luminos cu o suprafata de 68 m utili. Este dotat cu aer conditionat, centrala proprie, balcoane inchise ...

1463 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

2 camere finisaje PRENIUM la 3 minute de mers pe jos de magazinul PENNY
19
5

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418

1618 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - Lugoj, Micro 5
10

Apartament 3 camere - Lugoj, Micro 5

De vânzare apartament 3 camere Lugoj, Micro 5 Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 5, într-o zonă liniștită, cu vedere spre parc. Suprafață: 67 mp Compartimentare: 3 camere bucătărie spațioasă 2 holuri cu spații de depozitare 1 baie ...

182 EUR/m2 | 67 m2

Micro 5, Lugoj, Timis

Duplex cu 4 camere mobilat LUX teren de 380 mp Chisoda
31
8

Duplex cu 4 camere mobilat LUX teren de 380 mp Chisoda

Va propunem spre vanzare duplec cu 3 dormitoare, 2 băi, dresing, living, bucătărie, terasă mobilată și utilată cu o suprafat de 120 mp utili, terasa de 25 mp, suprafata de teren 380 mp, pozitia foarte buna, situata in CHISODA intre case, are toate utilitatile. Pret. 210 000 euro Telefon. 07 ...

1750 EUR/m2 | 120 m2

Chisoda, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 Giroc
8
2

Apartament cu 2 camere et 1 Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata utila: 54mp, + terasa de 17mp, et. 1 3 in Giroc. Zona este una foarte buna, strada asfaltata, în imediata apropiere sunt magazine, lidl, profi, penny, mega, sali de sport, farmacii , scoala. Compartimentare: Living bucatarie inchisa complet utilata dormitor debara ...

1944 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Proprietar vând casă in Cenei,195 mp,teren 2.656 mp, 3 fronturi stradale
10
14

Vând casă ideală pentru familie numeroasă sau investiție, situată în localitatea Cenei, la doar 28 km de Timișoara. *DETALII PROPRIETATE:* - Suprafață casă principală: 195 mp,pod înalt mansardabil,2 intrari separate : - prima intrare 3 dormitoare mari,living generos cu bucatarie,baie ...

590 EUR/m2 | 195 m2

Cenei, Timis

teren extravilan agricol
3
7

teren extravilan agricol

vând teren extravilan agricol suprafață de 5000mp situat în Remetea Mare vis vis de gara zona este în plină dezvoltare construcția unei noi linii de cale ferată , pe viitor construcția de hale în zona , pentru mai multe detalii la telefon! prețul este de 7 euro mp

5,000 m2

Remetea Mare, Timis

Teren intravilan in Jabar, jud.Timis 1

Teren intravilan in Jabar, jud.Timis

Vand teren intravilan, in suprafata de 3.000 mp, impartit in doua parcele - 1.650 mp si 1.350 mp, cu front stradal de 28 ml. Locatia este in satul Jabar, jud.Timis. Posibilitati de racordare la curent, apa, canalizare si in curand la gaz. Pret 20 Euro mp, negociabil Contact: telefon .

Jabar, Timis

PROPRIETAR, vând jumatate de duplex, Dumbrăvița,Timiș
10
8

PROPRIETAR, vând jumatate de duplex, Dumbrăvița,Timiș

Proprietar vând jumatate de duplex, în Dumbravita, într-o zona liniștită, pe strada Isaac Newton. Suprafața terenului este de 300m , front stradal 10ml . Compartimentare parter: - Living spațios - Bucatarie generoasa mobilată - Baie cu dus - Camera de depozitare - Terasa mare Compartimentare etaj ...

2140 EUR/m2 | 93 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
12
17

Apartament cu 2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, complet decomandat situat in Giroc, aflat la etajul 1 intr-un bloc P+3E, an constructie 2022, structura beton, zidarie caramida porotherm, izolatie termica exterioara de 10cm cu polistiren, suprafata utila de 53 mp, fiind structurat astfel: - Hol; - Bucatarie inchisa ...

1443 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Vand parcele teren intravilan Utvin, cu utilitati si case in curs, posibilitate rate
2
13

Proprietar vand parcele de teren intravilan cu suprafete de aproximativ 550mp, 600mp, 700mp, 800mp, intr-o zona verde, frumoasa si linistita, la iesire din Utvin spre Sanmihaiu Roman, pe partea stanga, la doar 200ml de soseaua principala, numai bine pentru a fi ferit de zgomotul din trafic. Parcelele ...

565 m2

Utvin, Timis

Vand teren in zona Remetea-Bucovat, utilitati, asfalt si case langa, posibilitate de plata in rate
2
13

Proprietar vand parcele de teren intravilan cu suprafete de aproximativ 501mp, 558 mp, 630mp, cu fronturi intre 18 si 23ml, intr-o zona verde, frumoasa si linistita, langa cartierul Maria Parc Residence, la iesire din Remetea spre Bucovat, pe partea stanga, intre 2 cartiere de aproximativ 130 case construite ...

501 m2

Remetea Mare, Timis

Vand teren in Giroc, in vatra satului, intre vile noi, cu toate utilitatile in fata
2
30

Vand teren in Giroc, in suprafata de aproximativ 550mp,1100mp sau 2200mp pe strada Cerbului, pe la mijloc, intre vile noi in vatra satului si la cateva minute de mers pe jos de strada principala, de mijloc de transport in comun, de parcul nou de pe strada Bega, de pista de biciclete, de scoala, gradinita, ...

2,200 m2

Giroc, Timis

Vand Teren
2
32

Vand Teren

Vand teren 4000 mp in apropierea Aeroportului Timisoara., suprafata totala: 4000, 11 m front stradal.

4,000 m2

AEROPORT, Ghiroda, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat cu o suprafata de 52 mp Calea Urseni
8
1

De vanzare apartament cu 2 doua camere, suprafata de 52 mp, parter cu balcon. Apartamentul este mobilat si utilat, se afal situat la 3 minute de Uzina de Apa, Vila Contra. la 1 minut de apartament se afla magazine. Pret. 99500 euro Telefon. 0723674418

1913 EUR/m2 | 52 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter la cateva minute de statia de autobuz benzinaria Eso
19
12

De vanzare apartament la parter in zona Giroc,langa fosta unitate militara, utilat si mobilat . Renovari recente facute in apartament precum tevi de scurgere noi, parchet,zugravit , plat de dus,sol din baie. Atat mobila cat si electrodomesticele sunt in strare foarte buna. Incalzire pe gas ,centrala ...

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere ideal pentru investitie bloc cu lift etaj 2 Braytim
15
12

De vanzare apartament cu 2 camere, dressing, bloc cu lift cu o suprafata de 42 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, parc langa bloc, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret 69000 euro. Tel: 0723674418

1643 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Teren intravilan 5.000 mp - Șag, zona Mănăstire
7
1

Teren intravilan 5.000 mp - Șag, zona Mănăstire

Teren intravilan situat în Șag zona Mănăstire, într-o zonă rezidențială în dezvoltare, ideal pentru investiție sau dezvoltare ulterioară. Detalii: Suprafață: 5.000 mp Dimensiuni: 12,5 m x 400 m Posibilitate PUZ Utilități zonale: curent, gaz, apă, canalizare (la aprox. 80 m) Acces facil, ...

5,000 m2

Sag, Timis

Teren intravilan Stamora Romana
3
3

Teren intravilan Stamora Romana

De vânzare, direct de la proprietar, parcela de teren intravilan, în comuna Stamora Romana, jud. Timiș, la 26 km de Timișoara. suprafața de 1000 mp, având front stradal de 16 m, cu acces direct din drum, ideal pentru construcția unei locuințe individuale sau ca investiție. Terenul este situat într-o ...

1,000 m2

Stamora Romana, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1549) Giroc (190) Lugoj (177) Dumbravita (156) Mosnita Noua (145) Sacalaz (100) Sag (92) Giarmata (67) Mosnita Veche (64) Ghiroda (56) Sanandrei (50) Sanmihaiu Roman (48) Remetea Mare (39) Chisoda (38) Giarmata-Vii (36) Buzias (34) Sannicolau Mare (34) Bucovat (Remetea Mare) (29) Urseni (28) Becicherecu Mic (26) Jebel (25) Jimbolia (25) Parta (24) Recas (24) Peciu Nou (23) Pischia (23) Ianova (22) Utvin (19) Deta (18) Fardea (18) Sacosu Turcesc (18) Faget (16) Hitias (15) Dragsina (14) Ortisoara (13) Satchinez (13) Cebza (12) Covaci (12) Dudestii Noi (12) Calacea (11) Cerneteaz (11) Iecea Mare (11) Murani (11) Padureni (11) Varias (11) Alios (10) Bazos (10) Cenad (10) Checea (10) Ciacova (10) Costeiu (10) Herneacova (10) Beregsau Mare (9) Cenei (9) Cheveresu Mare (9) Nadrag (9) Seceani (9) Chizatau (8) Comlosu Mare (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Teremia Mare (8) Balint (7) Carpinis (7) Gavojdia (7) Ghilad (7) Ictar Budinti (7) Liebling (7) Periam (7) Sandra (7) Silagiu (7) Topolovatu Mare (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Carani (6) Denta (6) Izvin (6) Lovrin (6) Rudicica (6) Sanmihaiu German (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Banloc (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Gottlob (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sipet (5) Uliuc (5) Visag (5) Voiteg (5) Babsa (4) Bazosu Nou (4) Bulgarus (4) Cornesti (4) Gataia (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Pesac (4) Rudna (4) Sanpetru Mare (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Valcani (4) Bacova (3) Beba Veche (3) Boldur (3) Comeat (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Igris (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tipari (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Giulvaz (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1)