1 camera Dambovita 62000
1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012
1722 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
21 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1722 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
21 mai
Ofer spre vanzare apartament cu 5 camere si 3 bai, model atipic si deosebit, cu scara interioara si vedere panoramica. Apartamenul este complet renovat (acoperis izolatie gemuri velux si termopane gresie parchet faianta usi bai instalatii termice si sanitare). 2 baloane cu vedere panoramica ...
1091 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
17 mai
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
azi 07:26
Apartament 2 camere Zona Marasti Apartament situat ultracentral, la doar 2 minute de Piața Unirii, Spitalul Municipal, Parcul Botanic și Profi. O locație excelentă, cu acces rapid la toate punctele de interes din zonă. Suprafață: 40 mp Compartimentare: 2 camere Ideal pentru 1 2 persoane Apartamentul ...
2500 EUR/m2 | 40 m2
CENTRU, Timisoara, Timis
ieri 12:18
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
De vânzare Casă cu grădină + anexe -> 800 MP Situată într-o zonă liniștită, casa noastră cu anexe se întinde pe o suprafață totală construită de 510 mp, oferind un spațiu generos pentru întreaga familie. - Casa: 2 dormitoare, bucătărie, baie, hol, cămară - Anexe multiple: magazie după magazie, ...
126 EUR/m2 | 510 m2
Jimbolia, Timis
azi 09:49
Proprietar vând apartament cu trei camere semidecomandat, complet mobilat și utilat, lângă Spitalul Județean , la două minute de stațiile de tramvai și troleibuz, in apropiere școli și grădinițe,bănci,, Market,farmacii, parcuri etc. Detalii la tel.
1867 EUR/m2 | 60 m2
Bastion, Timisoara, Timis
azi 09:44
Proprietar, vând teren intravilan în Săcălaz - PUZ Cosma - suprafață 586 mp - front stradal de 16.5 mp. Terenul este parțial împrejmuit, fiind edificate case pe 2 laturi. PRET 40.000 EURO negociabil
586 m2
Sacalaz, Timis
azi 09:44
Proprietar, vand jumatate de duplex in loc. Urseni (com. Mosnita Noua), pe strada Cebza (8 minute de Timisoara - sens giratoriu Calea Buziasului). Imobilul se prezinta astfel: Imobil P+E, Sutila=120mp, Sdesf=160mp, in urmatoarea configuratie: Parter hol acces, bucatarie, living, birou, terasa generoasa ...
1542 EUR/m2 | 120 m2
Urseni, Timis
azi 09:43
Situată la doar 48 km de Timișoara, această proprietate impresionantă se bucură de un teren generos de 1899 mp și o suprafață construită de 215 mp. Casa are o structură P+M, fiind ideală pentru cei care doresc să își personalizeze căminul după bunul plac. Detalii despre imobil: - Mansardă: 3 dormitoare, ...
370 EUR/m2 | 215 m2
Bulgarus, Timis
azi 09:40
Vând teren intravilan în Comloșu Mare, ideal pentru construcția unei locuințe, situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid la utilități. Suprafață: aprox. 1200 mp Front stradal generos: 30 ml Teren împrejmuit (necesită delimitare doar pe o latură) Stâlp de curent chiar în fața terenului ...
16 EUR/m2 | 1,200 m2
Comlosu Mare, Timis
azi 09:40
Proprietar vând duplex Moșnița cu utilitati,gaz, curent, apa, iluminat, canalizare,2026, asfalt, 2 dormitoare plus dressing si baie la etaj, jos dormitor baie bucătărie și living,poziționat langa asfalt, drumul boilor colt cu Sofia, 800m de centura, despărțit prin camera tehnica , 160mp construit,111 ...
1577 EUR/m2 | 111 m2
Mosnita Noua, Timis
azi 09:38
Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...
1915 EUR/m2 | 82 m2
Cetatii, Timisoara, Timis
azi 09:37
Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...
514 EUR/m2 | 700 m2
Timisoara, Timis
azi 09:37
Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...
2258 EUR/m2 | 66 m2
Timisoara, Timis
azi 09:37
De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...
1652 EUR/m2 | 115 m2
Timisoara, Timis
azi 09:37
Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro
1769 EUR/m2 | 52 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 09:36
Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.
1636 EUR/m2 | 22 m2
Buziasului, Timisoara, Timis
azi 09:36
Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro
825 EUR/m2 | 200 m2
Sag, Timis
azi 09:36
Proprietar vand casa individuala P+M, constructie din 2011, situata in Giroc- Vatra Veche, cu suprafata terenului de 250 MP si o suprafata utila de 99 MP, compartimentata astfel: PARTER: - Hol access - Dormitor - Living - Bucatarie open space (cu posibilitate de inchidere) - Baie cu cabina de dus si ...
1869 EUR/m2 | 99 m2
Giroc, Timis
azi 09:36
Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro
1063 EUR/m2 | 80 m2
Timisoara, Timis
azi 09:36
Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...
2604 EUR/m2 | 96 m2
Timisoara, Timis
azi 09:36
Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri solare ...
1766 EUR/m2 | 141 m2
Dumbravita, Timis
azi 09:36
Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...
1605 EUR/m2 | 190 m2
Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis
azi 09:36
Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, apa, ...
1605 EUR/m2 | 190 m2
Ciarda Rosie, Timisoara, Timis
azi 09:36