Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vindem casă in Timișoara
5
5

Proprietar, vindem casă in Timișoara

Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...

2196 EUR/m2 | 214 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
9

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vind doua loturi de casa in Jabar, 8 km de Lugoj.  Prefix 001 Tel 5195883137
5
7

Vind doua loturi de casa in Jabar, 8 km de Lugoj. Prefix 001 Tel 5195883137

Lotul nr1 are 27m front stradal cu suprafata de 2435 mp. Lotul nr2 are 21 m front stradal cu suprafata de 1439 mp. Drum asfaltat cu retea de apa, canalizare, current; optiuni multiple. EU$ 20 Whatsup Tel Prefix 001 T 519 5883137

3,874 m2

Jabar, Timis

Promovat
 Teren intravilan 15  mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță   investiție turistică
7

Teren intravilan 15 mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță investiție turistică

Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...

4,138 m2

Babsa, Timis

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA - - 80.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - Casa individuala ...

625 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

Propietar Apartament 3 Camere de Vînzare
10
2

Propietar Apartament 3 Camere de Vînzare

PROPIETAR VIND Apartament 3 Camere Decomandate Conform 1 Utilat Mobilat, Centrală, Boxă, climă În Fiecare Cameră..2 Bai, 2 Balcoane vedere pe două părți .2 apartamente pe nivel.10 apartamente în tot blocul.Spatiul Verde în spatele blocului de 700 mp trecut în cf cotă parte .Grădină în fața blocului ...

1673 EUR/m2 | 75 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Lot 6,3 ha acces direct DN6,Remetea Mare - PUZ in lucru-linga viitorul sens giratoriu
5
7

Proprietar persoana fizica vind parcela 6,3 ha cu PUZ,ZONA UNITATI INDUSTRIALE, DEPOZITARE,SPATII SERVICII SI ZONA PENTRU ACTIVITATI SPORTIVE SI DE AGREMENT. Parcelarea si dezmembrarea se poate face conform PUZ, la cerere. Situata pe Calea Lugojului,la limita Ghirodei cu Remetea Mare, proprietatea se ...

63,725 m2

Remetea Mare, Timis

Teren intravilan
1
2

Teren intravilan

Se vinde teren in comuna Padureni din județul Timiș, terenul este situat chiar la întrarea in sat, șosea asfaltata,apa curentă,canalizare,curent electric. Suprafața 2650 mp

2,650 m2

Padureni, Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
9

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Casa de vânzare Ciacova
8
12

Casa de vânzare Ciacova

Oferim spre vânzare casă din cărămidă cu curte în orașul Ciacova, strada Nicolae Bălcescu, foarte aproape de centru. Casă este compusa din: hol de acces, 3 camere, o baie, o bucătărie, cămară și terasa. Suprafata totala 295m2, cladiri 85m2 si curte 210m2. Utilități apa si curent. Prețul de vânzare ...

494 EUR/m2 | 81 m2

Ciacova, Timis

Casa de vânzare Petroman
2
11

Casa de vânzare Petroman

Oferim spre vânzare în satul Petroman (Poiana), strada Principala, jud. Timiș casă care necesita reparații și terenul aferent de 3125 m2 (curte și gradina). Prețul este de 40000 euro negociabil. Oferta de vânzare este direct de la proprietar. Informații la telefon

13 EUR/m2 | 3,125 m2

Petroman, Timis

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița
5
4

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița

proprietar vând garsonieră confort 3 ,în zona Dâmbovița preț 26.000 .Garsoniera se află la parter cu vedere în față, zona liniștită mijloace de transport cameră plus baie din construcție rog și ofer seriozitate. pentru orice detalii vă rog să sunați la mulțumesc

2167 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Duplex mosnita veche proprietar
5
3

Duplex mosnita veche proprietar

Pret in euro !Proprietar vand jumatate de duplex 90 mp plus 40 mp terasa cu iesire din camera de zi si din bucatarie ,complect.mobilat ,360 mp teren ,terasa separat de casa are 48 mp ,2 bai ,2 dor.itoare ,living si bucatarie separata ,apa ,gaz ,curent ,fosa , POD inalt se pot face 2 camere si baie

1778 EUR/m2 | 90 m2

Mosnita Veche, Timis

Vânzare garsoniera 15

Vânzare garsoniera

Proprietar vând garsoniera 17 mp et 4 umt bloc izolat.Compartimentat:hol acces bucătărie, camera.Baie comuna dar fiecare are cutie cu dus și apometre separat pt propriul consum.

282 EUR/m2 | 17 m2

Timisoara, Timis

Vand teren in sannicolau mare
5
3

Vand teren in sannicolau mare

Teren cu constructie veche pe el,1500mp,20m stradal,zona b ,str aurel vlaicu,sannicolau mare,acte valabile, apa,curent trei faze.inf tel . ,pret 48000 euro.

1,500 m2

Sannicolau Mare, Timis

Proprietar, inchiriez și vând apartament cu 3 camere în Zona Traian!