Promovat
Complex rezidential nou. La asflat. Aproape de Cuina.
15
16

Complex rezidential nou. La asflat. Aproape de Cuina.

Ofer spre vanzare duplex intr-un complex rezidential nou in Chisoda, la asfalt, aproape de Cuina, pozitie foarte buna, aproape de magazine, de mijloace de transport in comun. Finisat la cheie, incalzire in pardoseala, geamuri tripane. Teren 200 mp. Compartimentare: - parter: hol acces, living + bucatarie, ...

1812 EUR/m2 | 80 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Proprietar. COMISION 0%. Nou. CF Timisoara. Bucatarie inchisa. LIFT.
10
5

Proprietar, Comision 0%, vand apartament cu 2 camere, la etaj intermediar, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT in comun. Suprafata utila 51 mp + terasa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane. Loc de parcare inscris ...

2049 EUR/m2 | 51 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere etaj2
7
7

Apartament 3 camere etaj2

De vanzare un apartament situat la etajul 2 in Micro 3, compus din 3 camere, bucatarie, baie si balcon. Incalzirea se realizeaza cu centrala proprie pe gaz. Tamplaria este din profil PVC cu geam termopan.

1012 EUR/m2 | 58 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Vand hala de productie in suprafata de 350mp si teren 800mp
5

Vand hala de productie in suprafata de 350mp si teren 800mp

Proprietar vand hala cu multiple destinatii, in suprafata construita de 350 mp, 2300 mp suprafata totala teren din care curtea ingradita are suprafata de 800 mp. Constructia este solida din caramida cu pereti grosi, izolatie termica cu polistiren, geamuri si usi termopan. Hala are curent trifazic si ...

311 EUR/m2 | 350 m2

Ortisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan, zona Brâncoveanu- Mureș
1
10

Teren intravilan, zona Brâncoveanu- Mureș

De vânzare teren intravilan 219 mp(există o construcție ),terenul are două fronturi stradale fiind pe colț 16 m si 14 m.Toate utilitati sunt branșate si funcționale( apa,gaz, curent, canalizare).Prețul solicitat de proprietar este de 107000 euro.Tel 0745126783.

Șagului, Timisoara, Timis

Teren intravilan , centru Parța
3
4

Teren intravilan , centru Parța

De vânzare teren intravilan pentru casa 3593 mp, front stradal 37 m, toate utilitatile in fața terenului, localizarea este chiar centrul localitatii Parta. Prețul solicitat de proprietar este de 34 euro mp.Tel 0745126783.

3,593 m2

Parta, Timis

Promovat
Proprietar- Teren lângă Mănăstire si Pădure
8
3

Proprietar- Teren lângă Mănăstire si Pădure

De vânzare teren intravilan,818 mp pe colț, cu două fronturi stradale 35 m si 23 m, cu vedere către Mănăstire și pădure, beneficiază utilitatile , asfalt în fața. Prețul este100 euro mp.Tel 0745126783.

818 m2

Sag, Timis

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.
5
1

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Vand Casa Buziaș
8
5

Vand Casa Buziaș

Se vinde casa in Buziaș, 2 dormitoare, living, baie și bucătărie+ camera de vara. Toate utilitățile incluse (centrala gaz + clima) Suprafața construită 80m plus anexa o camera de vara. Suprafața totală 2180m (curte + gradina cu livada). Se poate vedea oricând. Exclus agenți imobiliari. 130000 eur.

1625 EUR/m2 | 80 m2

Buzias, Timis

Casă de cărămidă cu teren mare
2
1

Casă de cărămidă cu teren mare

Casă de cărămidă cu teren mare 2731 mp în acte în realitate 2971 mp ,front stradal 39 m,la drumul principal DN,toate utilitatile in fața casei Prețul solicitat de proprietar este de 330000 euro.Tel 0745126783.

Remetea Mare, Timis

1   2 Duplex cu etaj, PARTA
7

1 2 Duplex cu etaj, PARTA

De vânzare casa cu etaj ,cu un design modern și finisaje de calitate superioară.Această locuință îți oferă un spațiu perfect pentru o viață confortabilă. Etapele de construcție au fost atent supervizate pentru a asigura durabilitatea și funcționalitatea fiecărui detaliu. Aflată într-o zonă foarte buna ...

1286 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

Casa cu teren - 2731 mp, individuală Remetea
2

Casa cu teren - 2731 mp, individuală Remetea

Casă de cărămidă cu teren mare 2731 mp in acte si 2971 mp in realitate ,front stradal 35 m,la drumul principal DN, toate utilitatile in fața casei .Prețul solicitat de proprietar este de 330000 euro.Tel 0745126783

2750 EUR/m2 | 120 m2

Remetea Mare, Timis

Casa noua individuală P+M, Giroc
12
6

Casa noua individuală P+M, Giroc

De vânzare casă nouă individuală, P + M, cu o suprafață utilă de 130 mp si un teren de 556 mp.Compartimentarea este următoarea; parter;living,bucătărie, baie, două camere,baie,hol si terasa. etaj ; doua dormitoare mari cu dressing, baie, hol. Casă e nou amenajată ,beneficiază de incalzire proprie pe ...

1769 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Casa noua, parter,1  2 duplex
15
9

Casa noua, parter,1 2 duplex

De vânzare 1 2 duplex-parter,construcție 2021 cu o suprafață utilă de 78 mp si un teren de 261 mp.Compartimentarea este următoarea; living ,două dormitoare, doua bai,bucătărie, holuri si terasa acoperită. Casa se vinde mobilata si utilată cu electrocasnice iar încălzirea se realizează cu centrală ...

1474 EUR/m2 | 78 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Casă mare,teren 1600 mp, Dâmbovita.
17
9

Casă mare,teren 1600 mp, Dâmbovita.

Imobilul se afla in zona Dambovita, intr-o zona rezidentiala de case. Casa tip calcan cu 5 camere, 3 bai, spatioasa si complet mobilata. Dispune de un teren generos in suprafata de 1.593 mp, oferindu-ti mult spatiu verde. Curtea este amenajata cu arbori, o terasa spatioasa si un garaj dublu. A ...

1645 EUR/m2 | 200 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Refugiul verde,casa individuala ,amenajată nou
20
7

Refugiul verde,casa individuala ,amenajată nou

Casa+ teren 1439 mp în localitatea Rudna, Timiș ideala pentru locuit sau investitie. De vânzare proprietate situata în Rudna , intr-o zona linistita, cu acces facil la drum,asfalt pana in fața casei. Suprafata totala teren: 1439 mp Construcții pe teren: Casa 170 mp ,complet renovată ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Rudna, Timis

1  2 Duplex Nou,Giroc
8
5

1 2 Duplex Nou,Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 150000 euro.Tel 0745126783.

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

1   2 Duplex  nou, Parta
7
3

1 2 Duplex nou, Parta

De vânzare 1 2 Duplex cu etaj ,cu un design modern și finisaje de calitate superioară. Această locuință îți oferă un spațiu perfect pentru o viață confortabilă. Etapele de construcție au fost atent supervizate pentru a asigura durabilitatea și funcționalitatea fiecărui detaliu. Aflată într-o zonă ...

1286 EUR/m2 | 105 m2

Parta, Timis

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC
8
3

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 153000 euro.Tel 0745126783

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Vila individuala proiect deosebit, garaj dublu,piscina.
20
5

Vila individuala proiect deosebit, garaj dublu,piscina.

De vanzare vila individuala,deosebita ,construita in anul 2012,cu 5 camere,3 bai,garaj dublu ,sala hobby cu baie,piscina.Casa este ideala pentru o familie si pregatita complet spre a fi predata cu toate cele necesare. Materiale de construcie, finisaje si obiecte de mobilier de inalta calitate. Atentie ...

1982 EUR/m2 | 280 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament NOU, P+ E
8
2

Apartament NOU, P+ E

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
1  2 Duplex , Giroc
8
11

1 2 Duplex , Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 163000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc nou-lux,Calea Urseni
13
10

Bloc nou-lux,Calea Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783

1643 EUR/m2 | 56 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

1  2 Duplex  ,proiect modern,Timișoara
20
1

1 2 Duplex ,proiect modern,Timișoara

De vânzare jumătate de duplex, zona Freidorf lângă Lidl cu o suprafață utila de 135 mp si un teren de 620 mp. Compartimentarea este următoarea; 4 dormitoare, living,bucatarie, două bai,cameră tehnică,terasă mare acoperită. Încălzirea cu centrală termică pe gaz și este in pardoseală cu termostat in ...

2593 EUR/m2 | 135 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1571) Giroc (201) Lugoj (173) Dumbravita (159) Mosnita Noua (146) Sacalaz (104) Sag (91) Giarmata (69) Mosnita Veche (65) Ghiroda (56) Sanandrei (55) Sanmihaiu Roman (43) Remetea Mare (42) Giarmata-Vii (39) Buzias (35) Chisoda (33) Sannicolau Mare (33) Bucovat (Remetea Mare) (27) Parta (27) Becicherecu Mic (26) Recas (26) Jimbolia (25) Urseni (24) Ianova (23) Jebel (23) Peciu Nou (23) Pischia (22) Utvin (21) Sacosu Turcesc (18) Deta (17) Faget (17) Fardea (17) Dragsina (15) Hitias (14) Calacea (13) Covaci (13) Murani (13) Cebza (12) Ortisoara (12) Cerneteaz (11) Dudestii Noi (11) Herneacova (11) Padureni (11) Satchinez (11) Seceani (11) Checea (10) Iecea Mare (10) Varias (10) Alios (9) Beregsau Mare (9) Cenad (9) Cheveresu Mare (9) Ciacova (9) Comlosu Mare (9) Balint (8) Bazos (8) Cenei (8) Costeiu (8) Nadrag (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Silagiu (8) Albina (7) Carpinis (7) Chizatau (7) Ghilad (7) Liebling (7) Periam (7) Rudicica (7) Sandra (7) Sanmihaiu German (7) Topolovatu Mare (7) Bencecu de Sus (6) Bethausen (6) Bobda (6) Carani (6) Gavojdia (6) Gottlob (6) Ictar Budinti (6) Izvin (6) Lovrin (6) Sacosu Mare (6) Sipet (6) Teremia Mare (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Voiteg (6) Bazosu Nou (5) Belint (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Petroman (5) Sanpetru Mare (5) Uliuc (5) Visag (5) Bacova (4) Banloc (4) Bulgarus (4) Cornesti (4) Denta (4) Gataia (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Manastiur (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Padureni (Jebel) (4) Rudna (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Sustra (4) Babsa (3) Beba Veche (3) Buzad (3) Comeat (3) Criciova (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Folea (3) Macedonia (3) Margina (3) Masloc (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Pesac (3) Petrovaselo (3) Salciua Noua (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Tipari (3) Valcani (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Boldur (2) Brestovat (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Fibis (2) Foeni (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Livezile (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Ciresu (1) Clopodia (1) Colonia Fabricii (1) Cralovat (1) Crivina de Sus (1)