Promovat
Vilă mare-individuală,ideală pentru clinică,sanatoriu,azil de bătrâni.
5
1

De vânzare vila mare , individuală,ideală pentru clinică-sanatoriu , azil de bătrâni .Proiectul este deosebit ,P+E,două garaje ,suprafata utila este de 450 mp ,suprafață terenului este de 1400 mp ,în curte mai există o construcție -bucătărie de vară, spațiu de depozitare,cămară, magazie. Compartimentarea ...

844 EUR/m2 | 450 m2

Sag, Timis

Promovat
Vand duplex proprietar   Construim si case pe comanda
13
3

Vand duplex proprietar Construim si case pe comanda

Vand jumate de duplex P+M 115 Mp utili 306 Mp curte Compartimentare parter : - Hol - Baie de servici - Living - Bucatarie - terasa - camara tehnica Compartimentare Mansarda : - 3 dormitoare - 1 baie Dispune de incalzire in pardoseala cu centrala proprie pe gaz. Racordata la toate ...

1739 EUR/m2 | 115 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Casa individuală
2

Casa individuală

Proprietar, vând casă individuală Parter în vatra veche a satului, la cheie cu 140000EURO. Casa este alcătuită din 3 camere,baie, bucătărie, teren. Com. Sânandrei, jud. Timiș, str. Liniștei, Nr 24.

1628 EUR/m2 | 86 m2

Vatra Veche , Sanandrei, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare.
10
9

Casa de vanzare.

Casa de vanzare (doua corpuri) Este situata in comuna Balint jud.Timis ,la iesirea de pe autostrada. Suprafata teren 2000 mp. compartimentare: primul corp :3 camere,hol si loc pentru depozitare. al doilea corp :1 camera ,baie ,bucatarie hol si ...

460 EUR/m2 | 150 m2

Balint, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Giarmata - 10.000 mp. 2

Giarmata - 10.000 mp.

TEREN INTRAVILAN, LOCAȚIE EXCELENTĂ CU TOATE UTILITĂȚILE: APĂ, GAZ, CURENT, ILUMINAT STRADAL, CANALIZARE, ACCES AUTO, PROPRIETAR, EXTRAS CF.

10,000 m2

Giarmata, Timis

GIARMATA - Teren Intravilan 1

GIARMATA - Teren Intravilan

2.260 MP. SAU 1.120 MP. TOATE UTILITĂȚILE, LOCAȚIE DEOSEBITĂ, 3 FRONTURI STRADALE, PROPRIETAR, EXTRAS CF.

2,260 m2

Giarmata, Timis

GIARMATA - Teren Intravilan pentru casă 1

GIARMATA - Teren Intravilan pentru casă

1.120 MP. SAU 2.260 MP. TOATE UTILITĂȚILE, LOCAȚIE DEOSEBITĂ, 3 FRONTURI STRADALE, PROPRIETAR, EXTRAS CF.

1,120 m2

Giarmata, Timis

GIARMATA - Parcelă Intravilan 3

GIARMATA - Parcelă Intravilan

500 MP. SI 620 MP. INTRAVILAN PENTRU CASĂ, 2 FRONTURI STRADALE, PROPRIETAR, EXTRAS CF.

1,120 m2

Giarmata, Timis

GIARMATA - Parcelă Intravilan pentru casă 5

GIARMATA - Parcelă Intravilan pentru casă

500 MP. SI 620 MP. INTRAVILAN PENTRU CASĂ, 2 FRONTURI STRADALE, LOCAȚIE EXCELENTĂ, PRIVELIȘTE DEOSEBITĂ, PROPRIETAR - EXTRAS CF.

1,120 m2

Giarmata, Timis

Vând apartament
7
2

Vând apartament

Proprietar vând apartament cu 3 camere decomandat situat la et.5 mansardă în zona Liviu Rebreanu intrarea Muntilor.Cu vedere pe doua părți cu 2 balcoane.Apartamentul se vinde mobilat.Suprafata utila 62.02 mp. Are centrală proprie si doua aparate de aer condiționat. Preț.95.000 Euro Contact: sau ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Proprietar - Vand 1 2 duplex cu garaj
5
5

Proprietar - Vand 1 2 duplex cu garaj

5 camere | 3 băi | bucătărie separat I 137 m utili | teren 325 m | complet mobilat și utilat --- Descriere generală Vă propunem spre vânzare o casă tip duplex modernă, complet mobilată și utilată, situată pe strada Ludovic Spiess, într-o zonă rezidențială liniștită, cu acces rapid către Timișoara. Proprietatea ...

2175 EUR/m2 | 137 m2

Dumbravita, Timis

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc
9
20

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc

Ap cu 1 camera de vanzare,etaj 4,in Complexul Studentesc,37 mp,renovat si complet utilat.Are gazul tras in ap.Este o buna investitie.Pret 64900 euro+comision

1754 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare cu teren,in Carani,jud Timis
9
7

Casa de vanzare cu teren,in Carani,jud Timis

Casa de vanzare P+M, 5 camere cu teren, 1715 mp in Carani, jud. Timiș Anul construcției 2011,casa este din porotherm, acoperișul de tabla. La parter sunt 2 camere finisate, bucătărie, baie, cămară, camera tehnica toate finisate cu gresie și faianță + living partial finisat. Mansarda este la roșu, planul ...

Parta, Timis

Apartament cu 3 camere,Torontalului
9
2

Apartament cu 3 camere,Torontalului

Apartament cu 3 camere de vanzare in complexul rezidential, langa VOX, Torontalului. Apartamentul este in bloc nou,la et 9 16, in zona nou construita. Apartamentul are 2 bai(una cu vana si una cu dus)centrala proprie,living cu bucatarie, 2 dormitoare, balcon,SU fiind de 71,08 mp. Este o zona cu parc,magazine,aproape ...

2393 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean 3

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean

Ap cu 2 camere de vanzare langa Spitalul Judetean,et 3,decomandat,recent amenajat,cu centrala proprie,pret 85000 euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Vând teren 891 mp com. Giroc,PUZ aprobat locuință colectiva S D+P+2E+ER M
4
4

Vând teren 891 mp com. Giroc,PUZ aprobat locuință colectiva S D+P+2E+ER M (parcela 2 in poză),utilitați la strada H max(cornișă)=12m POT max40% CUT max=1,61 Tel.

891 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand casa noua
10
2

Proprietar vand casa noua

Casa se afla in satul Secean, comuna Ortisoara, Judetul Timiș. Suprafața utilă 142 mp Suprafața teren 1275 mp P+M Compartimentată astfel: Parter-Living spațios, Bucătărie,baie de serviciu, un dormitor și ieșire la terasa din living . Mansarda- doua dormitoare și o baie. Livada cu pomi fructiferi. Confortul ...

838 EUR/m2 | 142 m2

Seceani, Timis

Teren Intravilan 1019 mp Urseni   Front 20m   Ideal Casă Duplex
4
4

Teren Intravilan 1019 mp Urseni Front 20m Ideal Casă Duplex

Vă oferim spre vânzare un teren intravilan generos, situat în Urseni, într-o zonă de case noi, liniștită și cu acces facil. Este locația perfectă pentru cei care își doresc o casă cu curte mare sau pentru dezvoltarea unui proiect tip duplex. Suprafață: 1019 mp -ideal pentru grădină, piscină . Front ...

1,019 m2

Urseni, Timis

Vand teren intravilan 3

Vand teren intravilan

Vand un teren in intravilan in Comuna Fardea, Sat. Zolt, Jud. Timis, zona superba pt casa de vacanta. Suprafata teren 4117 m2, cu un front stradal de 33 m (la drum asfaltat). Langa teren exista apa potabila si curent electric. Pret 38.000 Telefon: