Vand teren zonă autostrazilor
Terenul se află pe dj Timișoara-Lipova,langa șosea, curent La 2 km de autostradă Fs 60m Ideal Peco,logistic etc 20000mp
20,000 m2
Pischia, Timis
14 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
20,000 m2
Pischia, Timis
14 mai
Vând teren pentru casă front stradal 18 m suprafața 566 mp, cu posibilitate de plată în rate direct de la proprietar pe perioada maximă de 2 ani. Ofertă limitată pentru martie 2026: plată în rate cu avans minim 8000 EUR, rata 750 EUR lunar timp de 24 luni. Utilitățile incluse în preț curent electric, ...
566 m2
VEST, Sanmihaiu Roman, Timis
18 mai
Vindem (suntem SRL) cladire cu scop comercial compusa din multiple CF-uri separate, conform releve-ului. Cladirea este pretabila pentru activitati comerciale, depozit sau productie - si are multiple imbunatatiri: acoperis nou, geamuri velux schimbate in mansarda, circuit automatizat de incalzire (2 centrale ...
432 EUR/m2 | 900 m2
Timisoara, Timis
18 mai
Vand jumătate de duplex construcție 2022 cu o suprafață ultila de 90mp amplasat pe un teren de 330mp, complet mobilat si utilat. Dispune de 3 dormitoare, living, bucătărie, 2 bai, terasa si balcon. Incalzire prin pardoseală cu automatizare si termostat de ambient in fiecare cameră. Rulouri din aluminiu ...
1867 EUR/m2 | 90 m2
Mosnita Veche, Timis
10 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou în Giroc strada principală , etaj 1 , balcon , loc parcare preț 82000 euro neg
1708 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:14
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , etaj 2 , loc parcare , încălzire pardoseală suprafață utila 53 mp + balcon apartamentul este poziționat la intrare în Giroc preț 100000 euro tel 0727516012
1887 EUR/m2 | 53 m2
Timisoara, Timis
azi 02:14
ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012
1545 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
azi 02:13
2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012
1651 EUR/m2 | 53 m2
Timisoara, Timis
azi 02:13
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012
1771 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:13
vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012
1582 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
azi 02:13
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
azi 01:26
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Complexul Studentesc, Timisoara, Timis
azi 01:26
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere etaj 1 în Giroc în spate la hotel IQ Apartamentul este la cheie , balcon loc parcare , încălzire în pardoseală preț 89000 euro tel 0727516012
1854 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 01:25
Oportunitate investițională Teren în zona industrială Giroc, Calea Șagului Proprietar,propun spre vânzare un teren cu potențial ridicat de dezvoltare, situat strategic în zona industrială din Giroc, în proximitatea platformei Incontro Calea Șagului. Localizare: în spatele platformei Incontro, ...
18 m2
Timisoara, Timis
azi 01:23
vand apartament semidecomandat in localitatea Deta etaj 2 renovat instalatie de curent noua instalatie de incalzire noua aer conditionat fara balcon
743 EUR/m2 | 70 m2
Deta, Timis
azi 01:20
vand casa in comuna si anexe in comuna denta
627 EUR/m2 | 110 m2
Denta, Timis
azi 01:20
vand casa individuala solida, zona linistita,doua fronturi stradale, pereti grosi caramida,izolata termic,suprafata constru ita 150m,3camere,hol mare, hol mic,bucatarie,baie camera alimente,curte ,garaj,2 locuri parcare, poarta acces auto,poarta acces pietoni,gradina in fata casei,incalzire centrala ...
1200 EUR/m2 | 150 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
azi 01:13
Vand 1860 mp teren intravilan ultracentral,front stradal 21m cu toate utilitatile la strada,curent,gaz, canalizare, apa este deja racordata la interior.
CENTRU, Parta, Timis
azi 01:10
Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...
4,138 m2
Babsa, Timis
azi 01:10
Iti place? Este de vanzare, Proprietar, vand imobil nou, la 12 km de Timișoara, la Remetea Mare ,construit în 2022, cu suflet . Garsonieră cochetă,studio, complet mobilată și utilată , la parter gata să-ți devină acasă sau refugiu de weekend. Luminoasă, aerisită, cu finisaje moderne și detalii atent ...
2688 EUR/m2 | 26 m2
Remetea Mare, Timis
azi 01:05
Vand casa P+M cu teren in Giarmata Vii . Casa cu terenul ocupa imreuna suprafata de 2200 mp din care suprafata utila a casei este de 280 mp. Casa este finisata avand la parter incaperile: bucatarie, sufragerie, camera de zi, baie de serviciu, camera tehnica, garaj interior incalzit si la mansarda: 2 ...
1607 EUR/m2 | 280 m2
Giarmata-Vii, Timis
azi 00:53
CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012
1292 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
azi 00:37
Inchiriez tren de Servicii in Dumbravita pe Ion Creanga pe colt cu Liviu Rebreanu.Pe termen lung.758m2. Terenul are doua fronturi stradale, unul pe Ion Creanga iar celalant pe Liviu Rebreanu. Ideal pentru o afacere.....
Dumbravita, Timis
azi 00:16
Proprietar vând două terenuri în zona industrială, situate între Dumbrăvița și Giarmata, în posesia unui certificat de urbanism pentru elaborarea PUZ, valabil. 1) Teren 1 - Suprafață: 25.000 m (2,5 ha) - Front: 81 ml - Locație: la 300 m de DJ 691, în spatele imobilului ALMIRA Trade - Preț: 22 euro ...
25,000 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:41