Promovat
casa giroc 215000
5
1

casa giroc 215000

Ofer spre vânzare P+1 , 3 dormitoare , 3 băi , living bucătărie , terasă , cameră tehnică , la cheie , cu toate utilitățile , în Giroc între casa suprafața construită 130 mp , teren 300 mp preț 215000 euro tel 0727516012

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Decomandat. Etaj 1. Bucatarie separata. Langa Profi. Asfalt. Disponibil imediat.
14
5

Vand apartament cu 2 camere, in BLOC NOU - zona Girocului langa Profi. Etaj 1, complet decomandat, bucatarie separata, finisaje de lux, terasa mare, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus, bloc integral din caramida, izolat termic. Pret 102.000 Eur. Tel. 0750182615.

1962 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Proprietar - Penthouse de vânzare în Timișoara pe Calea Torontalului
16
2

Direct de la proprietar - PENTHOUSE de vânzare în Timișoara - ATENEO RESIDENCE Dacă îți dorești să cumperi o locuință exclusivistă definită prin lux, spațiu generos și facilități superioare această proprietate îți oferă o experiență de nivel înalt caracterizată prin confort și intimitate. Imobilul este ...

2762 EUR/m2 | 101 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand cladire comerciala cu vad pietonal
4
1

Vand cladire comerciala cu vad pietonal

Vindem (suntem SRL) cladire cu scop comercial compusa din multiple CF-uri separate, conform releve-ului. Cladirea este pretabila pentru activitati comerciale, depozit sau productie - si are multiple imbunatatiri: acoperis nou, geamuri velux schimbate in mansarda, circuit automatizat de incalzire (2 centrale ...

432 EUR/m2 | 900 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa de vânzare Giroc str.Mercur 5
10
2

Casa de vânzare Giroc str.Mercur 5

Proprietar vând Casa Giroc str.Mercur 5 ,Două fronturi stradale,teren 645 mp,255 mp utili . Casa e compusa din parter Garaj,Living spațios,Dormitor,Baie cu Jacuzzi, bucătărie,cameră tehnica,terasă. Etaj Dormitor Matrimonial cu baie proprie vana Jacuzzi, 4 dormitoare si doua bai. Utilități Electricitate,Gaz,Apa ...

1412 EUR/m2 | 255 m2

Giroc, Timis

Vând garsonieră  sau inchiriez
5
4

Vând garsonieră sau inchiriez

Acum garsoniera de vanzare, Complexul Studentesc,Miorita, etaj inferior, CU BALCON, ideal investitie inchiriere, s utila 28 mp, termoficare, ocupabila mobilata, acte si plati la zi, 43000 euro...sau de inchiriat250 euro

1870 EUR/m2 | 23 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu
5
21

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu

Vand Casa Timisoara, zona Sagului, casa parter modesta, 3.camere mari + 3 wc, s.ctr. 100mp, necesita renovare integrala, front stradal 22ml, apa, gaz, canal, asfalt, garaj, locuri de parcare, s.teren 500mp, curti constructii si arabil, intravilan, vecinatati locuite, un perete comun de calcan, PUZ nu ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vânzare
4

Garsoniera de vânzare

Direct de la propietar!!!Vând garsoniera în Blascovici cu o suprafață de 22 mp ,este situata la etajul 1 . Garsoniera este izolata interior si renovata ,clima ,geam termopan ,rulou ,ușa metalica . Se vinde mobilata si utilata numai bună de mutat imediat sau pentru investiții.

1909 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, Calea Martirilori bloc izolat termic
5
10

Proprietar, Calea Martirilori bloc izolat termic

Vand apartament 2 camere, 40 mp, etaj 3,primul bloc pe stanga la intrarea pe Calea Martirilori.Apartamentul se vinde molbilat si utilat, aer conditonat, incalzire de la retea. Costurile de intretinere mici, blocul fiind izolat termic.Geamuri si balcon PVC cu geam termopan.Statie de transport in fata ...

2025 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Teren de vinzare,Beregsaul Mic
6
43

Teren de vinzare,Beregsaul Mic

Acum, vind in Beregsau Mic teren intravilan gol cu casa de pamant demolabila, drum pietruit, ,intre case ,700 mp,17.000 euro are nr de casa 113.aproape de biserica si centru..18 km de Timisoara apa,curent pe strada

750 m2

Timisoara, Timis

2 camere de vanzare Olimpia Complexul Studentesc
10
25

2 camere de vanzare Olimpia Complexul Studentesc

2 camere de vanzare Olimpia-Complexul Studentesc, str. F.C. Ripensia, termoficare, etaj 10 10, panouri prefabricate, langa gradinita, s utila 55 mp, confort 1 semidecomandat, loc parcare, lift, mobilat utilata modest, 88600 euro.

1611 EUR/m2 | 55 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Giarmata - 10.000 mp. 2

Giarmata - 10.000 mp.

TEREN INTRAVILAN, LOCAȚIE EXCELENTĂ CU TOATE UTILITĂȚILE: APĂ, GAZ, CURENT, ILUMINAT STRADAL, CANALIZARE, ACCES AUTO, PROPRIETAR, EXTRAS CF.

10,000 m2

Giarmata, Timis

GIARMATA - Teren Intravilan 1

GIARMATA - Teren Intravilan

2.260 MP. SAU 1.120 MP. TOATE UTILITĂȚILE, LOCAȚIE DEOSEBITĂ, 3 FRONTURI STRADALE, PROPRIETAR, EXTRAS CF.

2,260 m2

Giarmata, Timis

GIARMATA - Teren Intravilan pentru casă 1

GIARMATA - Teren Intravilan pentru casă

1.120 MP. SAU 2.260 MP. TOATE UTILITĂȚILE, LOCAȚIE DEOSEBITĂ, 3 FRONTURI STRADALE, PROPRIETAR, EXTRAS CF.

1,120 m2

Giarmata, Timis

GIARMATA - Parcelă Intravilan 3

GIARMATA - Parcelă Intravilan

500 MP. SI 620 MP. INTRAVILAN PENTRU CASĂ, 2 FRONTURI STRADALE, PROPRIETAR, EXTRAS CF.

1,120 m2

Giarmata, Timis

GIARMATA - Parcelă Intravilan pentru casă 5

GIARMATA - Parcelă Intravilan pentru casă

500 MP. SI 620 MP. INTRAVILAN PENTRU CASĂ, 2 FRONTURI STRADALE, LOCAȚIE EXCELENTĂ, PRIVELIȘTE DEOSEBITĂ, PROPRIETAR - EXTRAS CF.

1,120 m2

Giarmata, Timis

PROPRIETAR, vând jumatate de duplex, Dumbrăvița,Timiș
10
8

PROPRIETAR, vând jumatate de duplex, Dumbrăvița,Timiș

Proprietar vând jumatate de duplex, în Dumbravita, într-o zona liniștită, pe strada Isaac Newton. Suprafața terenului este de 300m , front stradal 10ml . Compartimentare parter: - Living spațios - Bucatarie generoasa mobilată - Baie cu dus - Camera de depozitare - Terasa mare Compartimentare etaj ...

2140 EUR/m2 | 93 m2

Dumbravita, Timis

Am de inchiriat garsoniera Complexul Studentesc Olimpia
8
21

Am de inchiriat garsoniera Complexul Studentesc Olimpia

Am de inchiriat garsoniera, etaj 1, Complexul Studentesc Olimpia, s utila 30 mp, baie bucatarie separata,utilat mobilat studenteste, centrala proprie noua pe gaz, 300 euro lunar + garantie

10 EUR/m2 | 30 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

 DUPLEX NOU , la 4 km de Timișoara
11
9

DUPLEX NOU , la 4 km de Timișoara

DUPLEX NOU 2026 - La doar 4 km de Timișoara! DIRECT DE LA PROPRIETAR Locație Perfectă - Sacalaz La 4 km de Timișoara - Acces rapid la oraș, dar departe de aglomerație! DE CE ACEASTĂ CASĂ? Preț Excelent: 157.000 EURO Preț final cu TVA inclus - fără costuri ascunse! Spațios și Funcțional 95 ...

1653 EUR/m2 | 95 m2

Sacalaz, Timis

Garaj de vanzare, str. Retezat, Olimpia, Posta
5
4

Garaj de vanzare, str. Retezat, Olimpia, Posta

Am de vanzare, garaj in zona Olimpia Posta, usa metalica, curent, geam, groapa, s utila 18 mp, in baterie, cu carte funciara independenta, 11600 euro fix, posibil rate

Timisoara, Timis

Turn 3 camere de vanzare Olimpia Boavista
10
18

Turn 3 camere de vanzare Olimpia Boavista

Am de vanzare ap 3 camere, Olimpia Sportivilor Complex Studentesc, confort 1 semidecomandat, bloc turn, etaj 5 10, o baie, o logie, termoficare, vedere pe 2 parti, modest, neimbunatatit, geamuri lemn, rulota de lemn, mobila veche, cu centrala proprie noua, cheltuieli intretinere normale, s utila 69 mp, ...

1812 EUR/m2 | 69 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Boavista -Olimpia ap. 3 camere
5
21

Boavista -Olimpia ap. 3 camere

Am ap 3 camere de vinzare zona Olimpia Boavista ,turn ,et 5 din 10,semidecomandat, S,utila 72 mp. 3 parti ,lift nou semiimbunatatit,125000euro, posibil rate 3-5 ani acte la zi, mobilat ,ideal investitie inchiriere, ocupabil,cheltuieli intretinere mici,aproape de Complexul Studentesc., Incalzire: Incalzire ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

STADION, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vând parcele de teren în Săcălaz,50 euro
1
3

Proprietar, vând parcele de teren în Săcălaz,50 euro

Vând parcele de teren în Săcălaz, în spatele cartierului Primăverii, 50 euro mp, utilități incluse. Tel.0757385571

750 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Parcelă în Cereneteaz 1445 mp
3
13

Parcelă în Cereneteaz 1445 mp