Promovat
Proprietar, vând urgent teren intravilan 600 mp, lângă DJ591, Sânmihaiu Român   preț negociabil!
10
9

Proprietar, vând urgent teren intravilan 600 mp, lângă DJ591, Sânmihaiu Român preț negociabil!

Vând urgent teren intravilan în suprafață de 600 mp, situat în Sânmihaiu Român, într-o zonă destinată construcțiilor de locuințe unifamiliale. Terenul este situat în apropierea DJ591, la aproximativ 50 60 m de șoseaua principală, cu acces facil. - Front la drumul de acces: 20 m - Teren drept - Categorie ...

600 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren agricol de vanzare
3
5

Teren agricol de vanzare

Proprietar vand doua parcele - 13000mp si 6500mp - Pret 20000eu distanta de cateva parcele intre ele este arendat pana in momentul de fata la iesirea din Sustra ,( jumatatea distantei dintre Timisoara-Lugoj), pe dreapta la sosea acte la zi unic proprietar o74oo4o9o9

19,500 m2

Sustra, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
PROPRIETAR CASA LA PARTA 10 km deTIMISOARA.constructie 2023. toate utilitatile.
10
8

-PROPRIETAR VAND SAU SCHIMB CASA LA sat PARTA.10 KM DE TIMISOARA -casa constructie 2023 teren 788. mp .construiti 270mp. exterior placat polistiren si Decorativa -curtea din fata si pe lateralele casei pavata -scarile din fata si balconul de la etaj imbracate in gresie -soclu la casa si pervazele ...

693 EUR/m2 | 270 m2

Parta, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc
20
5

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc

De vânzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 56 mp, este bine impartit, cu bucatarie separata sau varianta de open space, terasa de 10 mp, etajul 1,2 cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de hotel IQ. Pret. 85000 euro Total. 0723674418

1518 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată
10
1

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată

Vând casă practică și bine compartimentată, situată într-o zonă liniștită din Giroc (zona de case), ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și acces rapid către Timișoara. Suprafață teren: 250 mp; Suprafață utilă: 82 mp+terasa acoperită 14 mp Compartimentare eficientă, cu spații ...

2134 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Vand teren servicii 4000 Centura Girmata VII  300.000 euro
1

Vand teren servicii 4000 Centura Girmata VII 300.000 euro

Vand 4000 mp teren intravilan servicii Pretul este 75 euro mp negociabil Se poate construi maxim de 1500 m amprenta la sol . Regim inaltime P+2+M 80 m adancime 50 m lătime este un dreptunghi perfect cu laturi egale. Terenul este liber de sarcini, putem prezenta urbanism Terenul este drept fara ...

4,000 m2

Timisoara, Timis

2 camere etaul 1 braytim
31
3

2 camere etaul 1 braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat in Calea Buziasului
8
3

Apartament 2 camere de inchiriat in Calea Buziasului

Apartament de închiriat în Calea Buziașului, Etaj 3 , bloc anvelopat , gaz, Preț 330 E

9 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere   Giroc (Aleea cu Plopi, 2024)
10
1

Proprietar vand apartament 2 camere Giroc (Aleea cu Plopi, 2024)

Proprietar vând apartament 2 camere Giroc (Aleea cu Plopi, 2 Apartament achiziționat de nou în 2024, folosit și întreținut cu grijă, se vinde complet mobilat și utilat. Situat la parter într-un imobil P+3, într-o zonă liniștită și bine poziționată din Giroc, cu acces rapid către Timișoara. 52.8 ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Casa de vanzare in com.Giarmata, 15 km de Timisoara

Casa de vanzare in com.Giarmata, 15 km de Timisoara

Vand casa in com.Giarmata, 4 camere, bucatarie, anexe, la15 km de Timisoara, cu teren in suprafata totala de aproximativ 900 mp. Pozitie strategica cu posibilitati multiple de dezvoltare.

Giarmata, Timis

Spatiu comercial de vanzare
1
6

Spatiu comercial de vanzare

Vând 2 spati comerciale 85 mp si 75 mp întrare din stradă ,amenajat toate utilitățile la cheie ,inclusiv cu chiriași pret 1200 euro mp :Tel

14 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

2 camere finisaje PRENIUM la 3 minute de mers pe jos de magazinul PENNY
19
5

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418

1618 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Vand casa noua
3
2

Vand casa noua

Vand casa noua in judetul Timis. Casa este situata in localitatea Colonia Mica, la 2 km de Faget si 8 km de barajul Surduc. Casa se afla pe strada principala, suprafata teren 650mp, parter 130 mp, mansarda 130 mp, apa de la retea in curte. Actele sunt in regula. Pret 57.000 euro. informatii la tel. ...

285 EUR/m2 | 200 m2

Colonia Mica, Timis

Vand teren intravilan la surduc
10

Vand teren intravilan la surduc

vând teren intravilan în suprafață de 400 mp cu utilități curent apa și canalizare terenul este situat într-o zonă liniștită ideal pentru construcția unei cabane sau casa de vacanta preț 45 euro mp neg mai multe detalii la tel

400 m2

Timisoara, Timis

Vand teren Giarmata 4

Vand teren Giarmata

Vand 1.5 ha teren comasat, langa aeroportul militar la iesirea din Giarmata , la 30 euro mp.

Giarmata, Timis

Vand casa individuala Sag Manastire - 147,50 m- direct proprietar - intabulata, finisata, nemobilata
4
1

Proprietar vand o casa individuala situata in Sag, intr-o zona linistita, in apropierea Manastirii. Proprietatea se remarca prin compartimentarea eficienta, spatii luminoase si o organizare practica, iar podul accesibil ofera un plus valoros pentru depozitare. Casa este compusa din hol de acces, living ...

1955 EUR/m2 | 100 m2

Sag, Timis

Apartament 3 camere de vânzare Aradului
10

Apartament 3 camere de vânzare Aradului

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Calea Aradului Strada Liniștei, una dintre cele mai căutate și accesibile zone din Timișoara. Apartamentul are o suprafață de 65 mp și este compartimentat eficient astfel: * 2 dormitoare * living spațios * bucătărie separată * 2 băi Locuința ...

1845 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Vind loc de veci
3
2

Vind loc de veci

Vind loc de veci cimitir mixt Calea Lipovei in spatele casei funerare ,alee principala.

1 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare direct de la proprietar.Posibilitate de 2 sau chiar 3 apartamente.
4
2

Teren:627 mp S. Locuibila: 320 mp S. Construita: 119 mp (amprenta la sol) An :2022 Nr dormitoare:4 Nr bai :5 Tamplarie de pvc cu sticla tripan Caramida de 25,acoperita cu tigla Termosistem de 10 Utilitati:curent in casa Apa,canal,gaz pe strada Strada asfaltata

719 EUR/m2 | 320 m2

Giarmata, Timis

3 camere renovat zona badea cartan
20
10

3 camere renovat zona badea cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan Jebel   2.872 mp   DOUĂ fronturi stradale, parcelare ideală
3

Teren intravilan Jebel 2.872 mp DOUĂ fronturi stradale, parcelare ideală

Vând teren intravilan în comuna Jebel, județul Timiș. Suprafață totală 2.872 mp, categorie de folosință "curți construcții" (construibil). Dimensiuni: aproximativ 32 m 91 m, cu două fronturi stradale: 32 m la stradă asfaltată (frontul principal) 30 m la stradă opusă (neasfaltată) Parcelare fără drum ...

2,872 m2

Jebel, Timis

Vand parcelă săcalaz 11

Vand parcelă săcalaz

Vând parcela teren suprafata 530 m2 cartier Europa strada trifoiului pret 80 euro ușor negociabil pretabil pentru construcție locuință simplă sau duplex.

530 m2

Sacalaz, Timis

Proprietar  | 6 camere, casa individuala mare unfamiliara | + spatiu business | Pompa de caldura
10

Proprietar | 6 camere, casa individuala mare unfamiliara | + spatiu business | Pompa de caldura

Proprietar, 0 comision cumparare, va propune spre vanzare casa mare unifamilială + spatiu business separat (birou living salon infrumusetare+baie inclusa). 10 km de Timisoara, loc. Sanmihaiu Roman. Suprafata totala construita 160 mp, 5 camere+2 bucătării+3 bai+2 holuri. Suprafata terenul 587 mp. ...

1056 EUR/m2 | 160 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1546) Giroc (199) Lugoj (176) Dumbravita (157) Mosnita Noua (146) Sacalaz (103) Sag (92) Giarmata (68) Mosnita Veche (65) Ghiroda (55) Sanandrei (51) Sanmihaiu Roman (46) Remetea Mare (42) Giarmata-Vii (39) Chisoda (37) Buzias (35) Sannicolau Mare (35) Bucovat (Remetea Mare) (29) Becicherecu Mic (27) Jebel (26) Parta (26) Recas (26) Jimbolia (25) Urseni (25) Ianova (23) Peciu Nou (23) Pischia (21) Utvin (21) Sacosu Turcesc (19) Fardea (18) Deta (17) Faget (17) Dragsina (14) Hitias (14) Calacea (13) Covaci (13) Murani (13) Ortisoara (13) Cebza (12) Dudestii Noi (12) Satchinez (12) Cerneteaz (11) Herneacova (11) Padureni (11) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Iecea Mare (10) Seceani (10) Varias (10) Alios (9) Beregsau Mare (9) Cenad (9) Cenei (9) Ciacova (9) Comlosu Mare (9) Costeiu (9) Balint (8) Bazos (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Silagiu (8) Albina (7) Carpinis (7) Chizatau (7) Ghilad (7) Nadrag (7) Periam (7) Sandra (7) Topolovatu Mare (7) Bencecu de Sus (6) Bethausen (6) Bobda (6) Carani (6) Gavojdia (6) Gottlob (6) Ictar Budinti (6) Izvin (6) Liebling (6) Lovrin (6) Rudicica (6) Sacosu Mare (6) Sanmihaiu German (6) Sipet (6) Teremia Mare (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Voiteg (6) Bazosu Nou (5) Belint (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Denta (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sanpetru Mare (5) Uliuc (5) Visag (5) Bacova (4) Banloc (4) Bulgarus (4) Cornesti (4) Gataia (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Rudna (4) Salciua Noua (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Sustra (4) Babsa (3) Beba Veche (3) Buzad (3) Comeat (3) Criciova (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Folea (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Pesac (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Tipari (3) Valcani (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Boldur (2) Brestovat (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Fibis (2) Foeni (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Livezile (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Charlottenburg (1) Ciresu (1) Clopodia (1) Colonia Fabricii (1)