Apartament NOU, P+ E
8
2

Apartament NOU, P+ E

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Casa cu teren, de vanzare in Comuna BARA
6
5

Casa cu teren, de vanzare in Comuna BARA

Vând casă în comuna Bara, județul Timiș suprafață construită 150 mp anexe 112 mp curte 874 mp grădină arabil 1401 mp apă potabilă trasă în curte fântâna în curte

133 EUR/m2 | 150 m2

Bara, Timis

Promovat
Vând Apartament
7
4

Vând Apartament

Str buziasului ( ITL )Nr 34 bloc 4 Etajul 1 Apartamentul nr. 4 compus din: vestibul, 2 camere, bucatarie, camara alimente, degajament, baie, 2 balcoane, in suprafata construita de 65,42 mp. cu 7,2% din bunurile comune si drept de folosinta asupra 18 mp

754 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
9

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând casa unifamiliala zona Ikea Cora
10
15

Proprietar vând casa unifamiliala zona Ikea Cora

Proprietar vând casa unifamiliala pe strada asfaltată, in zona Ikea, 245 mp construiti, 170 mp utili + 26 mp terase, 642 mp teren, front stradal 19ml, certificat energetic clasa A. Compartimentare: Parter - hol acces intrare în casa + hol acces în garaj -dormitor -sufragerie -bucătarie -cămară -baie -terasa -garaj+ ...

2324 EUR/m2 | 170 m2

Dumbravita, Timis

Proprietar vând teren situat pe artera principală Dumbrăvița
1
5

Proprietar vând teren 1079 mp, FS 20 ml pe artera principală în Dumbrăvița, str. Petofi Șandor, în apropiere de Lidl. Preț 400 euro mp. Tel

Dumbravita, Timis

Proprietar vând teren artera principală Dumbrăvița
1
4

Proprietar vând teren artera principală Dumbrăvița

Proprietar vând teren 1079mp, FS 20 ml pe strada Petofi Șandor, în apropiere de Lidl. Preț 400 euro mp.

1,079 m2

Dumbravita, Timis

Proprietar vând 1 2 duplex-personalizare client
10
4

Proprietar vând 1 2 duplex-personalizare client

Proprietar ofer spre vânzare 1 2 duplex P+Etaj, teren 365 mp, suprafață construita 182 mp, suprafață utila 109 mp avand următoarea compartimentare: Parter -terasa acces 6.5 mp -hol 7.5 mp -dormitor 12.3 mp -sufragerie + bucătărie 18 mp + 15.5 mp = 33.5 mp -baie 4.5 mp -terasa 9.5 mp Etaj -hol cu dressing ...

1606 EUR/m2 | 109 m2

Covaci, Timis

Proprietar  vand  schimb cu apartament ,parcela pt.contructii  in Covaci  pret 64610   negociabil
4
3

Proprietar vand schimb cu apartament ,parcela pt.contructii in Covaci pret 64610 negociabil

Proprietar vand schimb cu apartament 2 camere, parcela in Covaci pt.contructii duplex casa unifamiliala în zona rezidentială. Parcela are 2 fronturi stradale ,zona fiind în plina dezvoltare.toate utilitatile sunt în apropiere

994 m2

Covaci, Timis

Sanandrei Teren Intravilan In Centru Comunei Pretabil Investie Spatiu Comercial
3
2

Proprietar, vand teren intravilan pretabil constructii cu o suprafata de 2500mp in centrul comuna Sanandrei,vizavi de Profil. Pretabil comercial sau de locuit.. Numar fronturi: -1 cu deschidere de 25m Caracteristici teren: -POT 35% , CUT 1.00% -Regim înălțime P+3 Utilitati: -Apa de la retea -Curent ...

2,500 m2

Sanandrei, Timis

Duplex modern, design elegant, curte generoasă   zonă liniștită Becicherecu Mic
6
4

Duplex modern, design elegant, curte generoasă zonă liniștită Becicherecu Mic

Descriere Dacă îți dorești o locuință modernă, într-o zonă liniștită, dar aproape de Timișoara, acest duplex poate fi exact ce cauți. Proiectat pentru confort și intimitate, imobilul oferă echilibrul ideal între viața la curte și accesul rapid către oraș. Construcția este realizată cu materiale de ...

1615 EUR/m2 | 78 m2

Becicherecu Mic, Timis

Vand sau inchiriez o casa. Pret negociabil!
10
8

Vand sau inchiriez o casa. Pret negociabil!

VAND SAU INCHIRIEZ O CASA, situata la sala olimpia. Anul constructiei 2000. Casa are suprafata construita de 210 mp, parter si etaj. Curtea cu gradina in jur de 370 mp. Casa este formata din 5 camere, 2 holuri, 2 bai, o bucateria cu o camera de servit masa, 4 camere si bucaterie sunt complet mobilate, ...

1662 EUR/m2 | 210 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Vând teren intravilan cu număr de casă și utilități
6

Vând teren intravilan cu număr de casă și utilități

Vând teren intravilan cu număr de casă și utilități . Este și o anexă locuibilă Pentru intabulare trebuie construit casa , am și aprobare urbanism

1,500 m2

Silagiu, Timis

vand apart 3 cam 67mp utili conf 1
10
4

vand apart 3 cam 67mp utili conf 1

Proprietar, ofer spre vanzare apartament 3 camere situat la etajul 2 din 4 , îstr Harniciei,,situat într-o zonă liniștită și plină de verdeață, la 1 min de loc de joaca și grădiniță, școală la 5 minute ,magazine alimentare și piața , farmacie la 5 min , aproape de mijlocele de transport , mall în imediata ...

1537 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
 Teren intravilan 15  mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță   investiție turistică
7

Teren intravilan 15 mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță investiție turistică

Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...

4,138 m2

Babsa, Timis

Vand teren in  ghilad langa gara 2784mp
1
70

Vand teren in ghilad langa gara 2784mp

VAND PARCELA IN LOC. GHILAD LANGA GARA 2784mp, teren intravilan , 8000 de euro , suprafata totala: 2784

2,784 m2

Ghilad, Timis

Teren cu casa de vânzare Calea Girocului
2
2

Teren cu casa de vânzare Calea Girocului

Proprietar ofer spre vânzare teren cu casa pentru investiții in zona Calea Girocului.Teren format din 2 parcele identice în suprafață totală de 5754 mp și casa cu anexe cu suprafață utila 100 mp.Front stradal la 4 benzi 23 m, lungime teren 250 m intravilan. Regim înălțime P+2 etaje,utilități apa,curent, ...

2,877 m2

Girocului, Timisoara, Timis

PROPRIETAR , vând Casă 4 camere, 2 băi   Braytim, Cartierul Florilor
2
14

PROPRIETAR , vând Casă 4 camere, 2 băi Braytim, Cartierul Florilor

- Suprafață construita136 mp - Teren: 210 mp - Compartimentare : P + E + Pod izolat - Tip: casă de mijloc, fără perete comun - Ansamblu de 4 case insiruite, an constructie 2013 - Calorifere, centrala proprie, aer conditionat - Racordata complet la utilitati (Aquatim), apometre, contor gaz Locație premium ...

1397 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
34

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere - Complex studentesc
5
2

Vând apartament cu 2 camere - Complex studentesc

Decomandat, suprafața de 56 mp. situat la et. 9 din 10 cu o panorama deosebita. Blocul este izolat termic recent, este situat langa abator, stație de tramvai, parcul Karlsruhe. Se vinde complet mobilat și utilat cu frigider, plită electrică, masină de spălat, climă. Disponibil imediat. Este ideal pentru ...

2018 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
10
36

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz. Pret: 118.000 Euro

1761 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Casa în comuna Lovrin
7

Casa în comuna Lovrin

Vând casa în Lovrin . Casa bătrâneasxa renovată , fără mobilă.

514 EUR/m2 | 140 m2

Grabat, Timis

Proprietar vând garsonieră
5
7

Proprietar vând garsonieră

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1548) Giroc (193) Lugoj (178) Dumbravita (154) Mosnita Noua (146) Sacalaz (101) Sag (92) Giarmata (67) Mosnita Veche (64) Ghiroda (55) Sanandrei (49) Sanmihaiu Roman (48) Remetea Mare (40) Chisoda (39) Giarmata-Vii (36) Buzias (35) Sannicolau Mare (34) Bucovat (Remetea Mare) (29) Becicherecu Mic (26) Urseni (26) Jebel (25) Jimbolia (25) Parta (24) Recas (24) Peciu Nou (23) Ianova (22) Pischia (22) Utvin (19) Deta (18) Fardea (18) Sacosu Turcesc (18) Faget (16) Dragsina (14) Hitias (14) Covaci (13) Ortisoara (13) Satchinez (13) Cebza (12) Dudestii Noi (12) Calacea (11) Cerneteaz (11) Iecea Mare (11) Murani (11) Padureni (11) Varias (11) Alios (10) Beregsau Mare (10) Cenad (10) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Ciacova (10) Costeiu (10) Herneacova (10) Cenei (9) Seceani (9) Bazos (8) Chizatau (8) Comlosu Mare (8) Nadrag (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Balint (7) Carpinis (7) Gavojdia (7) Ictar Budinti (7) Liebling (7) Periam (7) Sandra (7) Teremia Mare (7) Tomnatic (7) Topolovatu Mare (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Carani (6) Denta (6) Ghilad (6) Gottlob (6) Izvin (6) Lovrin (6) Rudicica (6) Sanmihaiu German (6) Silagiu (6) Tormac (6) Banloc (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sipet (5) Uliuc (5) Visag (5) Voiteg (5) Babsa (4) Bazosu Nou (4) Cornesti (4) Gataia (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Pesac (4) Rudna (4) Sanpetru Mare (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Valcani (4) Bacova (3) Beba Veche (3) Boldur (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Igris (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tipari (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Fibis (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Giulvaz (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1)