Promovat
Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!
9
1

Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!

Proprietar! Braytim-PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp situat la etajul 3 intr o zona liniștită și in continua dezvoltare, strada asfaltată,parc și magazin Profi în imediata vecinătate. Compartimentare: -Dormitor 1 cu cu acces pe terasă -Dormitor 2 cu două ...

1732 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Promovat
COMISION 0%. Etaj 1. Bloc Nou. Timisoara. DECOMANDAT. Bucatarie inchisa
17
20

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, ETAJ 1, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 54 mp + TERASA 5 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
DUPLEX PREMIUM  direct de la proprietar
10
3

DUPLEX PREMIUM direct de la proprietar

Proprietar , vand o jumatate de duplex in stil mediteranian , cu 5 camere in Dumbravita . Aceasta proprietate este amplasata intr-o zona rezidentiala linistita dar foarte bine conectata la toate obiectivele importante din Dumbravita. Acest duplex a fost construit cu atentie la detalii,folosind materiale ...

2096 EUR/m2 | 135 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Nu am găsit ceea ce cauți. Selectează categoria și alte filtre de căutare pentru a eficientiza căutarea

Anunțuri care te-ar putea interesa
Apartament 3 camere - un loc cu energie buna gata sa devina acasa

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 81 mp, zona Mihai Viteazul, Sibiu. Mansarda pe 2 nivele de vanzare, amenajata modern, mobilata si uitilata cu bun gust. Este dispusa pe 2 niveluri de inaltime, cu scara interioara, ambele niveluri fiind intabulate ceea ce face posibila achizitionarea cu credit ...

Sibiu, Sibiu

Apartament de vanzare 3 camere in Cartierul Zorilor 2 balcoane

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 65 mp, zona Zorilor, Cluj-Napoca.                   Apartamentul beneficeaza de o locatie avantajoasa, cu acces rapid catre oras si intr-o zona ferita de agitatie. Reprezinta o alegere excelenta, ...

Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera Avantgaren 3 Bartolomeu cu boxa

Garsoniera Avantgaren 3 Bartolomeu cu boxa

Garsonieră decomandată de vânzare în cartierul Avantgarden Bartolomeu, situată la etajul 2 al unui imobil modern, într-o zonă liniștită și foarte bine dezvoltată. Proprietatea dispune de o compartimentare practică și eficientă, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința beneficiază ...

Brasov, Brasov

Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare

Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare