3 camere Braytim 125000 euro
ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, dressing la parter cu balcon și loc de parcare, mobilat și utilat suprafață utilă 77 mp preț 125000euro tel 0727516012
1623 EUR/m2 | 77 m2
Giroc, Timis
20 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1623 EUR/m2 | 77 m2
Giroc, Timis
20 mai
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012
1873 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
21 mai
De vânzare teren în Dumbrăvița, zona Lac, strada Lebedei Suprafața parcelă: 757mp. Preț: 85.000 euro. Front stradal: 17,8m. Utilități: curent, apă, canalizare la parcelă, gazul la aprox 60m Drum pietruit, iluminat stradal, transport școlar. Drumul este cedat Primăriei Dumbrăvița. Certificat de urbanism ...
757 m2
Dumbravita, Timis
21 mai
Vând apartament cu 2 camere în Lugoj pe Splaiul 1 Decembrie 1918 (lângă Universitatea Drăgan), bl 8 ap 5 cu access facil școli, centru, supermagazine, etaj 1, suprafață 64,96 mp., centrală proprie, izolație din polistiren EPS 80 cu grosime de 15 cm., plus un beci de circa 12 mp si balcon mare. Preț 59.500 ...
915 EUR/m2 | 65 m2
Lugoj, Timis
17 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând teren 1008m pe care e construită o hală de 450m, zona Odobescu, preț 650,000euro
645 EUR/m2 | 1,008 m2
Odobescu, Timisoara, Timis
20 mai
De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783
1600 EUR/m2 | 100 m2
Planetelor, Giroc, Timis
20 mai
Caut casa sau duplex, INTABULATA, preferabil pe parter, 2- 3 dormitoare, bine compartimentata, in Timisoara sau imprejurimi, minim 80 mp si teren de min. 300 mp, cu toate utilitatile bransate (gaz, apa retea, canalizare, curent). Ofer pret in functie de starea si amenajarile interioare ale casei. Buget ...
1438 EUR/m2 | 80 m2
Timisoara, Timis
20 mai
De vânzare casa aflată în curs de renovare, recent mansardata cu acoperiș nou , lemn, țiglă ceramică structura solida și multiple posibilități de amenajare. Casa și curtea au suprafață de 860 metri pătrați, gaz, curent, apa, canalizare, iar gradina 2000 metri pătrați
2383 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
20 mai
La ADK Private Village (Săcălaz), am creat mediul ideal pentru familia ta: libertate totală pentru copii și tehnologie de top pentru tine. Totul la doar 7 km de Iulius Town. Spațiul tău: Suprafață: 126 mp utili + curte privată + 2 locuri de parcare. Compartimentare: 4 camere spațioase și 3 băi utilate. Piesa ...
1310 EUR/m2 | 126 m2
Sacalaz, Timis
20 mai
Va oferim spre vânzare în exclusivitate casa individuala Zona Mehala In imediată vecinătate Piața de Gros , PROFI ideal pentru casa de locuit. se pretează și pentru SAD ,cabinet medical , birouri Bine conectat toate facilitatile urbane Teren generos 1400 mp Front stradal 21 m An ...
1920 EUR/m2 | 150 m2
Mehala, Timisoara, Timis
20 mai
De vanzare o casa mare compus din 2 apartamente (proprietari separati) Front stradal aproximativ 19 m Apartament din fata: - 105 mp locuibil, 3 camere, baie, bucatarie, hol, antreu, camara de alimente. Curent trifazic, garaj (35mp) si anexe, pivnita ( 12mp ) Garajul si anexele sunt construite din caramida ...
1778 EUR/m2 | 185 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
20 mai
vând acest teren de 2800 mp la 7 Euro mp negociabil in loc. Ivanda la 30 km de Timișoara.Are utilitățile la poartă trase se poate vedea la fata locul.
2,800 m2
Timisoara, Timis
20 mai
tel. Proprietar vând apartament 2 camere, confort 1, etaj 4, în zona Soarelui Lunga, foarte aproape de Școala Generală nr. 30. Apartamentul dispune de gaz, curent, canalizare și este situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de transport în comun (tramvai și firobuz). În apropiere ...
1300 EUR/m2 | 60 m2
Timisoara, Timis
20 mai
Casa de vanzare Lugoj Timis,cu posibilitatea de a fi folosita si ca spatii commerciale. Ultracentral ,zona 0 ,cu toate utilitatile (2 centrale proprii ,racordate la gas,1 boiler de 100 l ,aer conditionat). 4 camere,2 bai mari si 1 mica, curte+ anexe. Pret 125000 euro. Informatii la tel
714 EUR/m2 | 175 m2
Lugoj, Timis
20 mai
Proprietar vand teren intravilan cu numar de casa in localitatea Uliuc. Se afla la aproximativ 17km de Timisoara (AEM). Suprafata este de 2867 mp din care frontul stradal este de aproximativ 20ml. Acte la zi. Pe teren exista 2 constructii intabulate care necesita demolare. Drum de acces pietruit. Terenul ...
2,867 m2
Uliuc, Timis
20 mai
Direct de la Proprietar ofer spre vanzare apartament 2 camere situat la etajul 2 al unui imobil cu 2 etaje din Vatra Satului Sanandrei [zona centrala ], la o distanta de doar 8 km de Timisoara. Suprafata utila a proprietatii este 50 mp fiind structurat astfel ...
1500 EUR/m2 | 50 m2
Sanandrei, Timis
20 mai
Vand 4 parcele invecinate insumand un total de 3218 mp,dotari cartier,alimentara,gradinita, azil batrani,clinica tratament,farmacie si alte servicii exclus productie,service auto Front 65 ml Pret Angro 299 000 euro (avantaj reducere 8 %) sau vanzare idividuala 100 eur mp CC183 2 22-29 44: 992 m2 ...
682 m2
Sag, Timis
20 mai
Vând teren intravilan CF. 66354, de 3.278 mp, front stradal de 41,09 ml, la nodul de autostradă A1 (Ulies-Deva), unde se bifurca județele Timis, Arad si Hunedoara la prețul de 13 euro mp. Terenul se afla la 2 minute de autostradă. In proximitatea terenului s-a construit o benzinărie de mari dimensiuni, ...
3,278 m2
Timisoara, Timis
20 mai
Casa are 3 dormitoare, bucatarie, baie, hol, debara, camera tehnica. 2 centrale termice, pe gaz si lemne. multe anexe. Constructie 1970. Racordata la toate utilitățile. Casa se afla pe strada Mureș, in Giroc. Direct de la proprietar!